Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ako oni posle svega ovoga nemaju motiv da u četvrtak pojedu parket, onda šta mi tu da radimo. 

 

Nadam se da će biti bez sranja i da će se završiti na vreme. 

 

Večeras nisam gledao veći deo utakmice. Uključio se na tri minuta do kraja treće i - 15. Šokirao sam se koliko mali broj poena. Prvo sam video rezultat, pa pomislih da je bilo opet nekih prekida i da još nije ni poluvreme.. 

 

Posle bih izdvojio rezonsko puštanje Lazarevića na trojci i Panterova iz dotrčavanja da se okrene momentum. Jbg, šta da se radi. 

Četvrtak. 

Link to comment

tamo uobicajena majmunarija ali da ovako igramo, bez volje i koncentracije. ovo je uzasno. 

nije mi jasan lesor. 

sta mi ocekujemon od pete utakmice? 

pa razvalice nas.

 

 

  • +1 5
Link to comment
Just now, bradilko said:

tamo uobicajena majmunarija ali da ovako igramo, bez volje i koncentracije. ovo je uzasno. 

nije mi jasan lesor. 

sta mi ocekujemon od pete utakmice? 

pa razvalice nas.

 

 

Naravno da nas neće razvaliti.

Ili će biti egal meč na jednu loptu ili ćemo ih prebiti 20+.

Tako ide proces.

Link to comment

Samo da primetim da kome nije jasno zašto nam se deca ubijaju, dovoljno je bilo da pogleda utakmicu večeras. Ovo je stvarno mučno gledati i košarka ostaje u drugom planu.

 

Elem, mi centrima nismo spustili ni jednu loptu, i kad su ostajali u mismecu protiv kampaca, Lazića i ostalih, i to je to. Ograničeni smo što se tiče inteligencije jbga ali i zvezda igra odličnu odbranu. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Brate biće pravi izazov navijati za ovog Petruševa ako bude imao protagonizma u repci. Jako mutna njuška

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Brate biće pravi izazov navijati za ovog Petruševa ako bude imao protagonizma u repci. Jako mutna njuška

 

on je prvi trash talker lige, video si koliko je puta bio u incidentima, može to da bude i korisno

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...