Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Suština je da će nama mnogo više da znači povratak Lesora nego njima Dek. Očekujem da Lesor koliko toliko svede Tavaresa na razuman broj poena 

  • +1 5
Link to comment

Jbg, malo je falilo. Nista, idemo dalje, spremamo se za cetvrtak, bice i oni umorni, treca tekma u 5 dana

 

Dont vori, bice sve u redu

  • +1 8
Link to comment

Falio nam Lesor u 2/4, 3/4 i 4/4, a kapiten naravno za zadnja 3 minuta.

 

Dobijamo četvrtu, verujem da se Real ovom bukom i jakim tempom umorio, uostalom Mateo je uvek kukako kad je imao duplu nedelju.

Link to comment

Je-bi-ga.

Sad se pojavio Goss, bez gledanja, ovo mora da mu je rekord karijere u EL.
Apsolutno su bili zreli da izgube, ali ova zavrsnica je pokazala koliko nam fali Panter

  • +1 3
Link to comment

Nikom ništa da zameram.

 

Ono što je dobro, mislim da smo videli da se bez Pantera ne može protiv najjačih ekipa, dakle ni protiv Barse na F4. Kompletan Real bi rutinski dobio ovaj osakaćeni Partizan, dobro je da Jabusel ne igra prekosutra plus mislim da su umorniji od nas zbog rasporeda.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

 

Ono što je dobro, mislim da smo videli da se bez Pantera ne može protiv najjačih ekipa, dakle ni protiv Barse na F4.

ma može

 

samo po receptu Žoc-a, koji je ranije izjavljivao da je obavezan uslov da svaki igrač pristupi zadacima sa maksimumom koncentracije, što večeras nije bio slučaj sa Avrom

Link to comment

Gos ih je izvuko, sta su oni sve bacali na kos veceras... I Caco je dobro igrao kodnji

Obe ekipe dekoncentrisane, s obe strane je bilo bar po 5 situacija da se igraci zakucavaju u reket i sutiraju preko viseg od sebe a dvojica sami na 45

Umorni svi, Real isto igrao s 7-8 igraca skoro celu tekmu 


 

Link to comment

Sve čestitke za momke i Željka. Velika je borba bila, zamalo da ih dobijemo ovako oslabljeni. Sledeći meč će biti lakše, tu je i Lesor. Napred Partizan!

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...