Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Balsa ce imati najvise prilike da igra za njegov bes se ne bojim. Vise me zanima sta planiraju sa Tristanom. Dosao je na pola sezone, igrao je retko u garbidz tajmu, aj kad prodje te pripreme da vidimo koliko ce on minuta dobiti. 

Link to comment

klinci ce dobijati minute u aba, ako zasluze. svakako je za njih bolje da treniraju pod zocom godinu dana i traze svoju sansu nego da odu u neki slab tim da budu medju glavnim igracima.

  • +1 1
Link to comment

Zavisi. Koprivica ima za sada realne šanse za 10-15 minuta i to je bolje nego 30min u Igokei, ali 0-5min koji prete Tristanu, Trifi, Glasu možda i Smajliju su smrt za mladog igrača. Nema treninga koji može da nadoknadi utakmice, ko god da je trener. Pogledaj šta je Miško uradio sa Musom na primer i sa još mnogo svojih igrača.

  • +1 2
Link to comment

pre ce koprivica da mase peskirom nego smailagic, a nece se niko tu naigrati u evroligi, sumnjam da ce partizan nakrcati pojacanja u spoljnoj liniji i ostaviti ovo sto ima unutra.

  • +1 1
Link to comment

igrace ko zasluzi. moze tristan da dobije 30 minuta ili kopriva 30 a mogu i da bleje sa tegeltijom.

ko bi rekao da ce se kuruks ili danguba  druziti sa tegijem.

talentovan- dokazi i igraj. to je jedna od stvari koja mi se dopada kod obradovica ili dujana ili radonjica.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

ne znam sta ima da ti se dopada, to mozes za bilo kog trenera da kazes. samo ne znam gde bas vujosevica navodis kao primer, on je bar dao sansu i kurti murti.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

Zavisi. Koprivica ima za sada realne šanse za 10-15 minuta i to je bolje nego 30min u Igokei, ali 0-5min koji prete Tristanu, Trifi, Glasu možda i Smajliju su smrt za mladog igrača. Nema treninga koji može da nadoknadi utakmice, ko god da je trener. Pogledaj šta je Miško uradio sa Musom na primer i sa još mnogo svojih igrača.

 

ja ne mogu da se setim ni jednog igraca koji je pobegao od zoca/dujana/radonje zbog neigranja a da je posle nesto napravio u karijeri.

Link to comment
21 minutes ago, Joe D said:

pre ce koprivica da mase peskirom nego smailagic, a nece se niko tu naigrati u evroligi, sumnjam da ce partizan nakrcati pojacanja u spoljnoj liniji i ostaviti ovo sto ima unutra.

Da, ako dođe još jedna petica onda je Balša u većem problemu od Smajlija. 

7 minutes ago, nenad said:

 

ja ne mogu da se setim ni jednog igraca koji je pobegao od zoca/dujana/radonje zbog neigranja a da je posle nesto napravio u karijeri.

Upropastili ih za sva vremena :fantom:

 

Igraće ko zasluži - pa naravno, niko ne kaže da će Željko Obradović da protežira igrače. Samo što je teže zaslužiti da igraš ako u timu postoje dvojica evroligaških igrača na tvojoj poziciji u najboljim godinama nego ako postoji samo jedan takav. Inače, za ovakve koncepte Zvezde i Partizana je i bolje da narokaju što biše iskusnih igrača i rokaj. Sistem je tako postavljen da se dugoročni rad ne isplati.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

ali bi verovatno mogao da se setis nekih koji su bili kod njih i nisu napravili nista.

 

verovatno bi i ti mogao da se setis nekih koji nisu bili kod njih i nisu napravili nista. 

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Samo što je teže zaslužiti da igraš ako u timu postoje dvojica evroligaških igrača u najboljim godinama nego ako postoji samo jedan takav. Inače, za ovakve koncepte Zvezde i Partizana je i bolje da narokaju što biše iskusnih igrača i rokaj. Sistem je tako postavljen da se dugoročni rad ne isplati.

jeste, al daje jasan putokaz kako treba da se stigne na teren pored takve konkurencije. samo radiš 30% više

 

kod dujana je šuterski trening bio 21 trojka za redom(sa 5 pozicija), jednom je pričao kako je psd jednom nastavio da šutira iako je imao 21 pogodak za redom. kad ga je dujan pitao zašto, ovaj je rekao “ja računam samo bez koske”

 

 

apropo glasa i balše, pa nisu panter i lesor džordan i džabar, jbg ako njima ne može da ukrade minute tokom sezone, onda i nisu ružetm

 

Link to comment

Za njega će biti greota ako ispadne, opak šut, brz izbačaj, dobre fizikalije, tvrd, ali pre svega inteligentan, istančan osećaj za asistenciju. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...