Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, pantelia said:

 

A jebiga, tema je kk Partizan, pa sam povezao sa osobom koju dobar deo navijaca Partizana cesto nazivaju Ostojinom pudlicom. 

To je dobar deo, a nama koji smo u losem delu, samo je Covic u glavi. Avavav

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, theanswer said:

 A mislim da je trend jasan, ako bude 1 tim iz BG da dobije licencu, da se zna kome ide. Niti mi je najjasnije šta predlažete kao alternativu svemu ovome? Jedino što mi se ne svidja jeste što nema pomaka u mladjim kategorijama, odnosno ne vide se nikakve naznake promena. 

 

prva rechenitsa je bolest. kakav klub iz BG? beshe to glavni grad jadne i bedne srbije ili tjemo svi sad da poverujemo. u tigra na balkanu i sve ostalo shto vutjij mlati na konferentsijama. shta je alternativa. da se klubovi ponashaju u skladu sa standardom u drzhavi u kojoj zhive. ubedljivo najmanje u evroligi ili ne evrokup ako vam se to ne dopada. chekaj da se neko doesti pa da pita shta ako zhelimo da ponovoimo 1992? pa moramo da imamo najvetji budzet za to. i bi najvetji budzet. navijachi roze i sivih govana su najvetja bagra koja je hodala kosharskaskim halama. jedina smo drzhava u univerzumu koja kupuje velika imena svojim mezimtsima. jedina drzhava u univerzumu u kojoj je mora;lno ako meni ide deset miliona. a nije moralno ako nekim drugim idu tih deset miliona. svi lepo da se postrojite i glasate za sns, nishta bolji niste od onih nesretjnika koji prodaju glas za crvenu, setjer i kafu. chak njih i razumem, oni bar dobiju tu kafu. vi dobijete satisfaktsiju kako ste kao duhovno zasluzhili te pare. spomenik da se podigne klubu na slaviji, koliko je nahranio gladnih usta!

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, *edited by mod said:

Ne radi platni promet. Biće kada legne od ponedeljka.

papapetru potpisuje u ponedeljak, samo da proradi likvidatura u efg banci

 

 

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Navodno se Balša već vraća iz Letnje. Nadam se da će da eksplodira.

 

Završena je LL danas

  • +1 1
Link to comment

B92 javlja da Lesor ostaje. Nadam se da će Balša da napreduje i bude prvi centar na kraju sezone.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...