Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Na 1:30 do kraja i +15 se treba samo nasmejati, tražiti sa klupe da se sudi namerna, dobaciti Ljulju da je matori mlohavi penis od igrača, koga upravo silujemo i slično. Ja bih ga verovatno nokautirao, i popio suspenziju do kraja sezone ili potpuno iskulirao u zavisnosti od trenutka, ali ne bih ovako odreagovao.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, J.R. Cash said:

Najvaznije je da Dante bude zdrav za F4. Ovu smesu leseva bivskih kosarkasa i ex yu precenjanih talenata ce da biju i Tristan, Djusa i Drezgic ako treba.
 


Sta je to tacno Punter uradio? Instinktivno reagovao i zadrzao se. Nije ni vratio podmukli udarac. Kapiram da ste svi zen budisti, al ajde da malo razumemo situaciju.
 


 Umes li neki argument van opstih mesta pristojnosti da izbacis? 

samo kad mi objasniš kako će četa internet huligana sprečiti ljulja(dek i jabusele verovatno neće ni putovati u beograd) da uđe u arenu

 

Link to comment

To je sad naknadna pamet, jer je ispao sveopšti haos. Da nije, malo koškanje Pantera niko ne bi ni zapamtio, popio bi možda tehničku i to je to.

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


 

 

 

znaci, ako neki nas dobije vise od utakmice da ih odigramo sa realom, posto nam za barsu trebaju svi

Link to comment

 

On a serious side, bilo bi dobro (i pravedno) da prvi popije ozbiljnu suspenziju i uopšte ne doputuje u Bg. Biće jako teško iskontrolisati navijače u utorak, a bukvalno mogu da naprave veleobrt u očima EL, od novootkrivenog (starog) fenomena do najcrnjeg demona, koga niko od njih ne želi da vidi.. Bukvalno, pukovnik/pokojnik tekma u kontextu navijača, a 1 majmun može da je sjebe. Nazovite me paranoičnim, ali ja se plašim i provokatora..

 

Obezbeđenje u Areni je gerijatrija, ja bih uveo žandare za ovo...ako ostane business as usual, to je isto poruka od Ćokijevog gazde..

 

Koji je službeni rok za suspenzije igrača u EL?

 

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, J.R. Cash said:

Najvaznije je da Dante bude zdrav za F4. Ovu smesu leseva bivskih kosarkasa i ex yu precenjanih talenata ce da biju i Tristan, Djusa i Drezgic ako treba.
 


Sta je to tacno Punter uradio? Instinktivno reagovao i zadrzao se. Nije ni vratio podmukli udarac. Kapiram da ste svi zen budisti, al ajde da malo razumemo situaciju.
 


 Umes li neki argument van opstih mesta pristojnosti da izbacis? 

nevezano sa svim ovim desavanjima bas razmisljam tokom utakmice koja je hezonja jebena prevara od igraca

cak i kad je za njegove standarde dobar, kao vcrs npr, opet je kesetina

zali boze onog tela

 

musa mi je druga prica, em mnogo bolji, em njegovo vreme tek dolazi

 

  • +1 1
Link to comment

@Vasilij Zajcev navodno će kazne objaviti za 24h

 

 

hezonja je bezmudaš, sve super, lepo za oko al kad treba nema ga nigde

 

 

e

@J.R. Cash aj da stavimo tačku na ovo, napisao sam da mi se sve gadi jer atmosfera(bar po tw/fb/ig) ide na to da prospemo sezonu koju čekamo 31 jebenu godinu

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Vasilij Zajcev navodno će kazne objaviti za 24h

 

 

hezonja je bezmudaš, sve super, lepo za oko al kad treba nema ga nigde

Samo treba jedan mudaš od trenera da ga uzme pod svoje :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

nevezano sa svim ovim desavanjima bas razmisljam tokom utakmice koja je hezonja jebena prevara od igraca

 


Gledao sam ga previse dok je igrao u Portlandu. Moze u nekoj utakmici da te unakazi, ali he ain't him. 
 

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Vasilij Zajcev navodno će kazne objaviti za 24h

 

 

hezonja je bezmudaš, sve super, lepo za oko al kad treba nema ga nigde


 Hezonja pre svega nije dovoljno dobar. 

4 minutes ago, Tsai said:

Komsije, navijam za vas do kraja ko da Njolo igra 


Bojim se da nam je ovo vece usralo sezonu. Niko nas ne bi zaustavio. 

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

nevezano sa svim ovim desavanjima bas razmisljam tokom utakmice koja je hezonja jebena prevara od igraca

cak i kad je za njegove standarde dobar, kao vcrs npr, opet je kesetina

 

 


Nezreo je Hezonja, vise nije ni mlad da ga se trpi. Odlican suter na -12 i +12 ili kad krene da ga sere u nebitnoj tekmi u Tatarstanu 

Real podseca na nasu repstaciju iz 2004. i 2005. Prdeo sam jos pre 2 nedelje da Partizan ide dalje

Daj boze da opet budu kese u kontinuitetu kao dveiljaditih, kad ih je u punom Pioniru tuko iz IMT-a moji, znate vi dobro koji :fantom:

 

Spoiler

Svi putevi vode ka:

SAKOTA-KARADZIC-04.jpg


edit:

Deck video otkljucan becigli

 

deck.png

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...