Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Secam se pre jedno 20 godina dok je ETA jos pravila sranja, stigla dojava da je Bernanbeu miniran... Igrali Real i Sosijedad, ostalo valjda 5 minuta na 1:1 da se odigra do kraja, evakuisani svi

Par dana kasnije morao da se igra ostatak i pogadjate sta se i kako desilo :D

Edited by Plajvi
Link to comment
6 minutes ago, J-♣ said:

Maločas gledao sajt evrolige 'play by play'

 

Od svih košarkaša samo Ledej nije isključen, a Rudi jeste mada na sport klubu tvrde da samo on nije isključen u oba tima.

Ledej i Ljulj.

Link to comment

Mislim da EL ne bi smela da presudi bilo šta osim naše pobede, jer bi u suprotnom to samo bio poziv svim ekipama da ubuduće započnu šorku kad god im rezultat ne ide u prilog.

 

Takodje, mislim da bi ovo bilo laganih 1:1 da je Djordi još uvek tu.

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


Obisan je post, ali gadi mi se taj pristup. Nasi igraci nicim osim dobrom igrom nisu zasluzili ovo. To sto nisu dozvolili da ih privilegovana zgadija maltretira iz frustracije je samo doadatni plus i zato ih od nocas volim vise nego ikad. Nama kao navijacima fokus bi trebalo da da bude na tome da Dek, Jabusele i Ljulj ne odigraju normalnu utakmicu u Areni (ili da udju u nju). U suprotnom, jebo nam pas mater. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

celu utakmicu su tukli kao blesavi, to im je večeras bila jedina taktika. lepo je rekao aleksa da smo bolji od njih u svim segmentima, to su i oni znali i išli na domaćinsko suđenje koje su imali ma kako ko to video


ovakav rasplet je bio viđen iz aviona

 

 

 

 

dobro ne baš ovakav

 

Link to comment

Punter je po meni ispao glup, iako se videlo tokom cele utakmice da su frankisti nemoćni, jer su slabiji, košarkaški razbucani, otuda i takve reakcije tokom čitavog meča. Plašim se neke duže suspenzije Lessorta, i Exumove duže povrede. Sa druge strane Deck je započeo tuču na terenu, a Yabusele je uradio najgrozniji potez. One tuče sa Hemofarmom su kamilica za rvački zahvat ragbiste, gde se stvarno može teže povrediti protivnički igrač. 

  • +1 3
Link to comment

Najvaznije je da Dante bude zdrav za F4. Ovu smesu leseva bivskih kosarkasa i ex yu precenjanih talenata ce da biju i Tristan, Djusa i Drezgic ako treba.
 

8 minutes ago, Facundo Orellana said:

Punter je po meni ispao glup, iako se videlo tokom cele utakmice da su frankisti nemoćni, jer su slabiji,


Sta je to tacno Punter uradio? Instinktivno reagovao i zadrzao se. Nije ni vratio podmukli udarac. Kapiram da ste svi zen budisti, al ajde da malo razumemo situaciju.
 

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt

:isuse:


 Umes li neki argument van opstih mesta pristojnosti da izbacis? 

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...