Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, J.R. Cash said:

Ma, kamenovati im autobus pre ulaska u Arenu. Jabusele i Ljulj ne smeju da se pojave u Beogradu. Ako odigraju normalnu utakmicu, mi smo govna.

:D

preterujes malo

treba ih sto kaze zoc docekati domacinski, a onda jebati na terenu za sve novce

 

oni su u nokdaunu, u areni ne mogu ustati nikako, jedino sto mogu i sto partizanu nikako ne treba da upadnu u to blato sa njima

nece biti veceg ponizenja nego da ih nabijete stoka razlikom i pocictite

  • +1 4
Link to comment

''No quiero volver a ver a Llull vestido con la camiseta de la Selección Española de Baloncesto. No se lo merece, ensuciaría la camiseta española con su sola presencia.''

 

Dosta ima ovakvih komentara, iznenadjuce stvarno, ''Ne zelim da vidim Ljulja nikad vise u reprezentaciji Spanije, ne zasluzuje dres, prlja ga samo svojim prisustvom'' S druge strane, hvalospevi na racun Rudija.

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

treba ih sto kaze zoc docekati domacinski, a onda jebati na terenu za sve novce

 


Naravno da ne treba, boli me tacno kurac sta kaze Zeljko. Iz ciste nemoci su su isli da  isprovociraju incident, povredili su nam igraca i posrali nam se na pobedu. Ako im ovo prodje, jebo nam pas mater.

 

E da, mogu ovacije za Rudija.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

EL obrisala sve objave o našoj pobedi.

 

Smorio sam se ko drvo. Ako je info o Danteovoj povredi tačan, ona debela gmazina nam je sjebala sezonu. Final4 treba da igramo bez top3 igrača, a i na komšije u ABA sa kojima kuburimo i kad smo kompletni.

 

Ne sećam se da sam ikada video u košarci da je šorka van igre dovela do ovako ozbiljne povrede.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

:D

preterujes malo

treba ih sto kaze zoc docekati domacinski, a onda jebati na terenu za sve novce

Sve si u pravu, samo da imamo sa kim.

 

Hipotetički, suspenzije Pantera i Lesora, plus ako Dante ne bude zdrav, bile bi stravičan gubitak.

 

Kod njih je Jabusele siguran, ali videćemo za ostale...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Nisam znao to ranije, guglao sam malopre da je Exum kroz karijeru vec imao nekoliko teskih povreda, lomio je i cepao je sve i svasta 

Real ne moze nista u Beogradu, to je AC Milan iz 2008.

 

Edited by Plajvi
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

EL obrisala sve objave o našoj pobedi.

 

Smorio sam se ko drvo. Ako je info o Danteovoj povredi tačan, ona debela gmazina nam je sjebala sezonu. Final4 treba da igramo bez top3 igrača, a i na komšije u ABA sa kojima kuburimo i kad smo kompletni.

 

Ne sećam se da sam ikada video u košarci da je šorka van igre dovela do ovako ozbiljne povrede.

 

 

 

image.thumb.png.70595965963c2c52e6bf90e7fadbfd56.png

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Nisam znao to ranije, guglao sam malopre da je Exum je kroz karijeru vec imao nekoliko teskih povreda, lomio je i cepao je sve i svasta 

Pa ne bi bio kod nas da nije toga, imao bi dugu NBA karijeru.

Link to comment

 

gadi mi se sve što čitam na temu utakmice, blizu sam odluke da ne odem u utorak pošto cenim da će atmosfera biti na ivici linča, a u takvoj atmosferi mi se najmanje gleda utakmica

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

 

gadi mi se sve što čitam na temu utakmice, blizu sam odluke da ne odem u utorak pošto cenim da će atmosfera biti na ivici linča, a u takvoj atmosferi mi se najmanje gleda utakmica


Prodaj kartu za 500e pa neko vreme ne moras kroz Zarkovo 

  • Haha 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...