Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

nego, kad smo vec kod gospodina obradovica

grobari, jel se prekrstite vi na ulasku u cacak?

onde na mostu, preko svete reke, tik ispred hrama kosarke bi bilo idealno mesto cenim :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Treba se samo praviti da se ovo nije desilo i smirivati masu kojoj malo treba da napravi sranje. Ne treba im dati sansu da nas nameste a majstori su za to. Zato samo fino, mirno i stalozeno, popisati se po kraljevskom klubu jos jednom u utorak

Dobro, možemo bar na Instagram?

Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nego...jel stoposto sigurno da smo mi ovo pobedili. Ono...ne mogu ovi uložiti neku žalbu i dobiti za zelenim stolom. 

jeste, jedino je pobeda sigurna

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Čudi me da Robija nije pripremio ekipu na špansku pogan koja ne ume sportski da izgubi. Ispali ste naivni.

da, tipicni primeri dve utakmice gde trener gostiju nije adekvatno pripremio ekipu :fantom:

Spoiler

:Jova:

 

Link to comment

Jbm li ga, sve bi verovatno ostalo na mrstenju, tres toku i unosenju u facu, da dek nije resio da bi bilo na mestu da nabode pantera, posle je sve otislo u kurac

  • +1 1
Link to comment

verovali mi ili ne, al koji minut pre šorke sam rekao samo da nas ne navuku na neku prljavštinu. mada nisam pretostavljao da će da dođe do ovolike tuče, pre da će da navuku nekoga na šorku pa da fasuje isključenje(tip mi je bio lesor)

 

 


jbt šta je frustracija u dva dana te neko počisti u tvojoj kući. kad je toliko teško palo nekim ljudima koje poznajem, mogu misliti kako je ljulju i jabuseleu

Link to comment
7 minutes ago, cedo said:

deck i yabusele su ciljali exuma

 

profimedia-0772393000-830x0.jpg

 

 

profimedia-0772393391-830x0.jpg

Exum je prvi doleteo do Ljulja i Pantera i odgurnuo Ljulja. Ništa značajno i pregrubo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...