Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, shimpr said:

Hajde da malo vise pricamo o kosarci, a manje o tuci. Lepo se vidi da je ljulj namerno izazvao incident, a onda je jabusele muckim zahvatom povredio dantea. Dek je udarao koga je stigao, a musa i hezonja su napali pantera. Lesor je pomilovao musu po glavi i rekao mu da to nije lepo. Musa se odjednom nasao na zemlji

Musa flopuje

Link to comment
5 minutes ago, maheem said:

Hah prilično vrda na pitanje da li je Ljulj sve započeo

 

Da ali iskreno, i ovo sto je rekao i kako se ponasao je vise nego sto sam ocekivao od njega.

 

@Lezilebovich pricao mahom o utakmici, bili su bolji od nas, ovo ono, i rekao nesto u fazonu nije ovo trebalo da se desi, Partizan smatramo prijateljskim klubom i tako to. Mislim, nista spektakularno, ali fino spustanje lopte

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

 

Da ali iskreno, i ovo sto je rekao i kako se ponasao je vise nego sto sam ocekivao od njega.

 

@Lezilebovich pricao mahom o utakmici, bili su bolji od nas, ovo ono, i rekao nesto u fazonu nije ovo trebalo da se desi, Partizan smatramo prijateljskim klubom i tako to. Mislim, nista spektakularno, ali fino spustanje lopte

Ma sve ok, cela konfa je korektna, naravno, neće okriviti frenda ali je licimur da priča o fer pleju :) mogao je to i da preskoci.

Ajde samo da je Dante dobro i da mlin mleje

Link to comment

Zanimljivi komentari navijača Reala. Svi kritikuju svoje i krive ih za nemanje poštovanja. Plus traže raskid ugovora sa Jabuseleom. A i opštu čistku u klubu, al to izgleda sad isplivava neki dugotrajniji problem sa stanjem u klubu.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Bruka za Real, a biće i teška sramota za Evroligu ako neko od igrača Partizana dobije više od jedne utakmice suspenzije. 

 

 

Kontam da ce biti gusto. Bukvalno ne bih kaznio ni jednog igraca Partizana.

 

Evo kaze Zeljko sta je bitno u zivotu, da bude atmosfera kao sto je bila i da prime goste kako treba.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...