Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Djuro said:

najpametnije bi bilo da se u bg ni ne igra, da diskvalifikuju real.

 

Najpametnije bi bilo da se sami predaju jer su posteno pobedjeni kuci a ukaljali su veliko ime, vec su gubitnici i da prodju dalje, mislim na tim koji ovo radi

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment
Just now, villiem said:

 

Najpametnij bi bilo da se sami predaju jer su posteno pobedjeni kuci a ukaljali su veliko ime, vec su gubitnici i da prodju dalje, mislim na tim koji ovo radi

Ma veliko ime, my ass, nikad ne znaju ljudski da prihvate poraz, da je srece da u svakom sportu koji igraju, bude jedan Gvardiola.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

najpametnije bi bilo da se u bg ni ne igra, da diskvalifikuju real.

 

Nipošto! Kad su budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno lideri u ruskoj Dumi, u evropskoj Uniji u Americi u Njujorku Srbi će biti lideri. Kada budu umesto bombi budu dlanovi goreli, vratićemo se šalovima i goreće Srbija goreće Beograd, Partizan mora da napadne visoki post. Partizan dobija sa 3:0. Hvala.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Spusta loptu zeljko

Doktor. Tako i treba. Jake su emocije, tuče su normalne, jedino Yabusele je napravio džukački potez ostalo su bile klasične tuče na terenu. 

 

I Lesor otresao Musu kao komarca, al' to je više zato što je Musa prelagan

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, pbg12345 said:

au jbt, ovako u gro planu jos grdje izgleda

prilicno sam siguran da ovako nesto nikad nisam video na kosarci

kakav retard sve ti jebem, ovo je bas za ozbiljnu suspenziju

 

Edited by Shan Jan
Link to comment

Ovo mora da bude upozorenje celom stručnom štabu, da je još jedan njihov igrač pored rudija ostao na klupi, ovo bi bila pobeda Reala - to apsolutno ne sme da se dešava.

 

Ok, bacanje Exuma je napravilo reakciju štaba, pa su utrčali, ali mora neko da zadrži bar 3 igrača sa klupe u prostoru

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...