Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

vodimo 2:0, ko im jebe mater.

 

3 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ti bi okretao drugi obraz na pesnicu?

 

Zato sto smo reagovali na taj nacin, zato  smo ovakav tim.

 

jbg, tako je. 

  • +1 4
Link to comment
Just now, steins said:

Miriše mi da će kamara igrača da dobije jednu do dve utakmice suspenzije - za Jabuselea sve ispod 6 meseci je da se šutira u dupe

 

ma nas ce izmasakrirati, osecacemo posledice i na F4...

Link to comment
1 minute ago, freakns said:

nije bilo dovoljno igraca na obe strane da se zavrsi tekma. posto bi obe klupe poslali napolje, osim Rudija koji nije uleteo.

 

hvala, pretpostavio sam da je to

 

 

jbt, sta ako postoji neko pravilo obavezne suspenzije makar jedne utakmice u ovakvim slucajevima?

Link to comment
2 minutes ago, freakns said:

ja se samo plasim da ce ovi da nam zalepe suspenzije samo takve... nece imati ko da nam igra. Ledey, Smailagic, Trifunovic i Andjusic. Exum ce biti prijavljen, ali nece moci da igra zbog povrede :D

 

ali pre toga EL bolje da razmisli kako da se igra utakmica u Beogradu... 

Veliki bi bio skandal da nam ikog suspenduju kad se sve uzme u obzir. E sad, dal će da uzmu u obzir ili da se prave ludi... ja naginjem da će da se prave ludi. Kao Panter je prvi krenuo na Ljulja nakon običnog faula i te zajebancije...

Jbt kakvu školu košarke smo pokazali ovoj ciganiji, jednom nogom na F4 i sad postoji šansa da nam je jedan od najbitnijih igrača ozbiljno povređen. Bukvalno sam nakon prve utakmice mislio da osvajamo a ovo nas može totalno sjebati 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, cartman said:

Ne znam za vas ali meni se tako usrali u raspoloženje ovim sranjem na kraju 

Umesto da sad  da kacimo Mlin Mleje listamo pravilnik o suspenzijama 

Jes, sjebaše veče.

Rudy, ispao čovek - nije tražio da igra sam  do kraja

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, steins said:

Miriše mi da će kamara igrača da dobije jednu do dve utakmice suspenzije - za Jabuselea sve ispod 6 meseci je da se šutira u dupe

jbg,

po takvom šbbkbb aršinu ni Lesor ne bi dobro prošao (s leđa "kragna" Musi)

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...