Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

26 minutes ago, shimpr said:

Ispisao sam decu iz vrtica, uzeo im pare iz kasice prasice. Prodajem njihove igracke na Limundu. Zube neka peru samo uvece svaki drugi dan. TV neka gledaju u komsiliku, ne mozemo da trosimo struju. Malo skromniji dorucak i rucak za njih u narednom periodu. Veceru neka preskoce. Eventualno neka jabuka ako ima negde usput da se ubere. Sezonska je ove sezone skuplja, pa moramo da se malo stisnemo

Pojeo te giros u grčkoj umesto ti njega :sad:

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Jeste, i Aco Petrovic na klupi, ajtemolimvas :fantom: 

 

Samo zato nisu bili prvaci Evrope, trebao im je bolji trener  :)

da, glasam za Partizan 07/08 za najbolju post sfrj ekipu, to je bio zemlja jak tim, šteta što ste pokradeni u Baskiji pa niste otišli na f4. 

Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

 

Najjača sfrj ekipa posle raspada sfrj je bila Cibona 97/98

Etkins, Mulaomerović

Giriček, Rimac

Mršić, Marcelić

Naglić, Nicević

Kisurin, Alihodžić

ne zajebavaj :D 

 

nego gledam

tih godina ex sfrj 4 od 24 el kluba

hrvatska 2

Link to comment

I sistem takmičenja je bio dobar. 4 grupe po 6 timova, posle prve faze se grupe ukrštaju po sistemu prva tri iz grupe A sa poslednja tri iz grupe B, pa se tu igra 6 novih kola, a onda iz svake grupe po 4 u osminu finala. Svako je igrao minimum 16 utakmica, i u plej of je išlo 16 od 24 što daje dobru šansu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Meni je najbolji sistem takmicenja bio kad smo postali prvaci Evrope. I ovaj sad je isto dobar, jer planiram da postanemo opet prvaci Evrope

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, shimpr said:

Meni je najbolji sistem takmicenja bio kad smo postali prvaci Evrope. I ovaj sad je isto dobar, jer planiram da postanemo opet prvaci Evrope

Ma jok, ulazimo u F4, polufinale sa Barsom. Vodimo 2 razlike, zadnji posed za njih. Kalinić gađa trojku, ide air ball u ruke Šatoranskom, koji odvodi meč u produžetak...

  • +1 1
Link to comment

Mene ovo počinje malo da smara. Odrekli smo se jedinog grobara u ekipi, dovodimo igrače ko da smo psg ili onomad galaktikosi. Gde je tu partizanstina? Očekivao sam da sledeće godine bacimo u vatru i napravimo opake igrače od Balše, Tristana, glasa, smajlija, trife. Ili bar dvojice, trojice od njih. Ako gledaš prvu petorku samo, mi smo već super ozbiljna ekipa, i bez papapetrua, jedino gde nam treba upgrade je neki p&r mamojeb na kecu. Već smo doveli 2 krila. Ako i on dođe, glas i Tristan će videti parketa eventualno protiv Mege i FMPa. Drugo, da li neko misli da je ovo održivo? Dugoročno? Pre će biti da je sad ili nikad, iliti posle mene makar i potop. Treće, počinjemo da ličimo na komšije 🤢

Stef i Lebron in, partizanstina out.

 

  • +1 3
Link to comment

sve ok, ali dokle ta zamajavanja sa pravim grobarima/ciganima u timu kao da imate 15 godina? imao bih pre avramovica nego 3 radeta zagorca u timu da navijam za partizan.

  • +1 7
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

sve ok, ali dokle ta zamajavanja sa pravim grobarima/ciganima u timu kao da imate 15 godina? imao bih pre avramovica nego 3 radeta zagorca u timu da navijam za partizan.

 

Važi i za trenere. Bolje 1 Robija ciganin nego tri VJ grobara.

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

sve ok, ali dokle ta zamajavanja sa pravim grobarima/ciganima u timu kao da imate 15 godina? imao bih pre avramovica nego 3 radeta zagorca u timu da navijam za partizan.

Vala baš.

 

Plus je Anđušić makar jednako veliki grobar kao Zagorac.

  • +1 2
Link to comment

Taj deo o partizanovcima je naravno iracionalan, ali nije da nema poentu što se tiče galaktikos principa sklapanja tima i neodrživosti cele priče. Dignuto je ludilo na jedan nivo iznad u odnosu na ono što smo imali do sada. Po meni je besmisleno kupovinom stranaca pokušavati da se takmičiš sa evropskom elitom. Nemamo mi u tome šta da tražimo a da ima imalo smisla. Podseća na ono što je rađeno par sezona u Zvezdi i što je kulminiralo sezonom ćelavog 2, samo sa više para i mnogo boljim trenerom. Kao ruski timovi sa jedno 6-7 skupih stranaca plus neki korektan domaći kao Aleksa. Trofeja će biti sigurno, možda bude i neki top8 ali ceo koncept je nekako meh...

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...