Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


 

 

žocova statistika uliva sigurnost koja diže verovatnoću da i totalni autsajder bude agal sa najtrofejnijim evropskim klubom. na onoj prvoj utamkici u madridu smo manje više bili ravnopravni u utakmici kakva se sigurno neće ponoviti u ovoj seriji. ako kanimo otići u kaunas, prva utakmica je apsolutni ključ svega

 

za neutralisanje tavaresa i sekundi koprivice na terenu bi nam bili od velikog značaja

 

ne znam dal je to neki jinx, ali niste vi bas toliki autsajder. ljulj i rudi imaju zbirno 74 godine, nije nemoguce da na jednoj od prve dve utakmice imaju zajedno sut 2 od 15.

Link to comment

Najveci adut bi mogao da bude Hezonja ako upadne u dobro poznati Djentile mod 

Ali Kozer i Abalde su likovi koji mogu i volu da ti se useru u zivot nenadano, jedan ofanzivno, drugi defanzivno 

Da Zoc njih trenira ovo bi bila metla, ovako ce biti zanimljivo 

Link to comment
31 minutes ago, nenad said:

 

ne znam dal je to neki jinx, ali niste vi bas toliki autsajder. ljulj i rudi imaju zbirno 74 godine, nije nemoguce da na jednoj od prve dve utakmice imaju zajedno sut 2 od 15.

ne postoji klub u evropi za koji se u plej of seriji sa realom se može reći da je favorit. ja lično verujem da je žoc jezičak koji će pomoći da tas prevagne na našu stranu

 

a verujem i da se kladionice slažu

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne postoji klub u evropi za koji se u plej of seriji sa realom se može reći da je favorit. ja lično verujem da je žoc jezičak koji će pomoći da tas prevagne na našu stranu

 

a verujem i da se kladionice slažu

 

ma jasno, svakako niste ni favorit, ali valjda ima i nesto izmedju favorita i autsajdera.

Link to comment

dobro je, sad da im neko objasni da tako snimljeno treba i da se izmontira jer će da bude 1000 puta bolje

 

al ajd kad nema kiše, dobar je i grad

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Da nije Bjela jedan od "prijatelja kluba"? :fantom:

 

Pa jeste rekao onom reditelju ksd su se pobili u Nisu - "Jebala te Dara iz Jasenovca", a Partizan je franjevski klub tako da me nista ne bi cudlio :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

Ocekujem zestoku borbu sa realom, mala prednost za njih, recimo 60-40, ipak je to jedini klub u evropi koji ima vise EL titula od zoca

Link to comment

prvih 13 utakmica / naredna 21 utakmica

 

Skor 4-9 / 16-5

Broj poseda na 40 minuta 70 / 70

Prosečan rezultat na 40 minuta 83-86 / 86-80

 

% šuta za dva poena ekipa v protivnik 56 v 60% / 56 v 57%

% šuta za tri poena ekipa v protivnik 37 v 39% / 41 v 35%

broj poena po šutu iz igre ekipa v protivnik 1.12 v 1.19 / 1.16 v 1.10

% slobodnih bacanja ekipa v protivnik 83 v 75% / 83 v 79%

% šuteva za tri poena u odnosu na ukupan broj šuteva iz igre ekipa v protivnik 37  v 43% / 35 v 40%

% defanzivnih skokova+ofanzivnih skokova 68+33% = 50%/ 67+29% = 48% (broj uhvaćenih lopti posle promašaja protivnika+posle promašaja ekipe)

% izgubljenih lopti ekipe-protivnika 18-17% = 1% / 15-19% = -4% (procenat poseda koji su završeni izgubljenom loptom ekipa - protivnik)

% asistiranih koševa ekipa v protivnik 50 v 62% / 48 v 62% (% koševa koji su dati nakon asistencije, pretpostavka da nema asistencije kod slobodnih bacanja)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...