Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

 
Smešno. Budeš šesti u Evropi i uzmeš 1,4 miliona, a samo za učestvovanje u LŠ se uzima, koliko, 15+ miliona.

Mozda zato sto je LS jedno 100x popularnija, gledanija, isplativija sponzorima od EL kosarke? Mogu tek zamislim ogorcenost rukomentnih fanova u Poljskoj npr.
Ili uporedi prodaju mercha PSGa, Cityija/komplet klubova EL+EC.

S te strane nista smesno nema tu.
Ne opravdavam koncept, prosto zivimo u takvom svetu
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:


Mozda zato sto je LS jedno 100x popularnija, gledanija, isplativija sponzorima od EL kosarke? Mogu tek zamislim ogorcenost rukomentnih fanova u Poljskoj npr.
Ili uporedi prodaju mercha PSGa, Cityija/komplet klubova EL+EC.

S te strane nista smesno nema tu.
Ne opravdavam koncept, prosto zivimo u takvom svetu

 

Malo je ipak sumanuto da jedna pobeda u LŠ donosi duplo veću zaradu nego 20 pobeda u EL i šesto mesto. Pričamo o košarci, drugi najpopularniji sport u Evropi.

Link to comment

Ma sportski je i meni sumanuto, slazem se sa tobom. U tom smislu problem je zasto fudbal vuce tolike nagrade, a ne sto u EL toga nema.
Al ovo je cist princip zastupljenosti u obrtu novca. Evropska kosarka je drugorazredna stvar u tom smislu. Jos to iz perspektive nas ovde koji imamo tradiciju privrzenosti ka istoj vise nego neki prosek.
Fudbalska LŠ je vrhovno takmicenje na svetsk nivou u sportu koji je sam po sebi daleko popularniji. Ne moze da se gleda samo na nivou Evrope kad prihodi dolaze vecinski sa strane.
Vise je do nase perspektive i lozenja mislim.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, MeanM@ said:

Ma sportski je i meni sumanuto, slazem se sa tobom. U tom smislu problem je zasto fudbal vuce tolike nagrade, a ne sto u EL toga nema.
Al ovo je cist princip zastupljenosti u obrtu novca. Evropska kosarka je drugorazredna stvar u tom smislu. Jos to iz perspektive nas ovde koji imamo tradiciju privrzenosti ka istoj vise nego neki prosek.
Fudbalska LŠ je vrhovno takmicenje na svetsk nivou u sportu koji je sam po sebi daleko popularniji. Ne moze da se gleda samo na nivou Evrope kad prihodi dolaze vecinski sa strane.
Vise je do nase perspektive i lozenja mislim.

 

Meni yt dnevno izbaci nekoliko klipova Amerikanaca koji oduševljeno komentarišu atmosferu u EL, dakle postoji taj globalni reach, sad jbg valjda to nekako može da se naplati. Valjda su zato i došli Brojiloga i ovaj njegov operativac jer Đordi to nije umeo

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Malo je ipak sumanuto da jedna pobeda u LŠ donosi duplo veću zaradu nego 20 pobeda u EL i šesto mesto. Pričamo o košarci, drugi najpopularniji sport u Evropi.


2/3 Evrope zabole paja za kosarku 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Meni yt dnevno izbaci nekoliko klipova Amerikanaca koji oduševljeno komentarišu atmosferu u EL, dakle postoji taj globalni reach, sad jbg valjda to nekako može da se naplati. Valjda su zato i došli Brojiloga i ovaj njegov operativac jer Đordi to nije umeo

joj brt :lolol:

pa ako tako gledaš, danas sve ima globalni reach. ukucaj bilo šta (neke opskurne, bizarne gluposti ili bukvalno bilo šta) i algoritam će ti nabacivati još videa gde neko nešto oduševljeno komentariše. i ti misliš da postoji reach. ali jebeš reach, to se ne sipa u traktor. tebi treba čovek koji će da sačeka utakmicu, uzme daljinac i upali telku da pogleda prenos koji će da traje 2-3 sata i tako svakih par dana. a takvih je veoma malo. eno pogledaj tamo na threadu o medijima koji su rejtinzi premier lige, patrolne šapice ih nadbijaju. sad zamisli koji su rejtinzi kad ide prenos asvel- baskonia. evropu generalno zabole pimpek za sport, fudbal još i uspe da obrće neku crkavicu, ali sve ostalo je žali bože.

ovde će i ta uefa liga šampiona da skurca kad u aziji naprave fudbalsku nba ligi, a kamoli ostali sportovi.

 

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

joj brt :lolol:

pa ako tako gledaš, danas sve ima globalni reach. ukucaj bilo šta (neke opskurne, bizarne gluposti ili bukvalno bilo šta) i algoritam će ti nabacivati još videa gde neko nešto oduševljeno komentariše. i ti misliš da postoji reach. ali jebeš reach, to se ne sipa u traktor. tebi treba čovek koji će da sačeka utakmicu, uzme daljinac i upali telku da pogleda prenos koji će da traje 2-3 sata i tako svakih par dana. a takvih je veoma malo. eno pogledaj tamo na threadu o medijima koji su rejtinzi premier lige, patrolne šapice ih nadbijaju. sad zamisli koji su rejtinzi kad ide prenos asvel- baskonia. evropu generalno zabole pimpek za sport, fudbal još i uspe da obrće neku crkavicu, ali sve ostalo je žali bože.

ovde će i ta uefa liga šampiona da skurca kad u aziji naprave fudbalsku nba ligi, a kamoli ostali sportovi.

 

 

Uefa LŠ neće još dugo postojati kao takva, praviće se Superliga (što podržavam) pa će kroz taj format da preživi i zadrži primat.

Što se košarke tiče- ako je stvarno nemoguće nešto više tu zaraditi, onda je ova potrošnja sumanuta. Klubovi imaju budžete 30-40 miliona a realna zarada ni 5 kad se sve sabere. Tu bi valjda nešto trebalo da se promeni.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Za Tavaresa ima recept, Smajli pogodi 2 trice i ovaj vise nece kampovati u reketu
 

 

U Beogradu je Tavares imao ukupno 1 sut i igre i  4 skoka za 20 minuta..

  • +1 1
Link to comment
 
U Beogradu je Tavares imao ukupno 1 sut i igre i  4 skoka za 20 minuta..
Pusta statistika

Napuniće Lesora ličnim, Smajli će sam da se napuni i jebiga

Ko se ne seća, u prvom kvoteru u Madrid smo im ubacili 40, a onda se Tavares uozbiljio
Link to comment
1 minute ago, April said:

Pusta statistika

Napuniće Lesora ličnim, Smajli će sam da se napuni i jebiga

Ko se ne seća, u prvom kvoteru u Madrid smo im ubacili 40, a onda se Tavares uozbiljio

 

ako neko ume da spremi ekipu za igru protiv tavaresa to je onda zoc. dosta ce zavisiti od realovog suta spolja. partizan svakako nije bez sansi.

  • +1 3
Link to comment

Rekao bih da je i te kako postojao plan igre za njega, a ne samo "pusta statistika". 

 

Što se Madrida tiče, nije igrao Smajli.

 

Videćemo hoće li igrati Poarije, operisao je slepo crevo pre neki dan...Iskreno, ne znam kakvi su saveti lekara što se tiče košarke u slučaju te "manje" intervencije. Gos i Ljulj su počeli sa treninzima pre neki dan.

 

Naravno da je Real favorit, ali nismo bez šansi.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment


 

 

žocova statistika uliva sigurnost koja diže verovatnoću da i totalni autsajder bude agal sa najtrofejnijim evropskim klubom. na onoj prvoj utamkici u madridu smo manje više bili ravnopravni u utakmici kakva se sigurno neće ponoviti u ovoj seriji. ako kanimo otići u kaunas, prva utakmica je apsolutni ključ svega

 

za neutralisanje tavaresa i sekundi koprivice na terenu bi nam bili od velikog značaja

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...