Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

samo da znate da zeljko planira 3-0 rezultat u plejoffu :fantom:

 

"Čestitam Panatinaikosu na dobroj utakmici. Opet smo imali sjajnu atmosfetiu, to je nešto neverovatno. Kad mso počeli da delimo loptu, da ne srljamo i donosimo dobre odluke tad smo prelomili meč. Ako ti ubace 26 poena za jednu četvrtinu, a ti imaš jedan faul, to pokazuje kakva je želja bila. Ušli smo nonšalantno, večeras je ničija lopta bila njihobva. Odnos skokova, tek u poslednjoj deonici smo u tom segmentu bolji. Utakmica je bila drugačija, verovatno je u glavama igrača bilo to da pobeda ne znači ništa. Ali pobedili smo. O ovome će se pričati. Ponosan sam što ćemo imati utakmicu u plej-of pred našim navijačima", rekao je Obradović.

Edited by cedo
Link to comment
1 hour ago, J-♣ said:

Ubeđenja sam da je veliki zajeb pobedom nad Pao-om ići na Real umesto Barse.

Gledao sam sinoć direktno Real protiv Makabija u Tel Avivu, mnogo jaka i zajebana ekipa čak i bez Lljula i Gossa-a.

 

Uhhhh, kako bih voleo da grešim, mada ako si pobedom odredio ili izabrao sledećeg protivnika onda neka ti bidne kako si 'teo da ti bude


Ja imam baš suprotan utisak, mnogo su raštimovani i na momente neozbiljni. Vežu tri jaka poseda i onda puste seriju 0:6 i tako u krug.

Ostaje naravno mogućnost da će da se utegnu za plejof, i igrački su kvalitetniji od nas, ali sinoć nisu briljirali, pogotovo u produžetku jako neozbiljni.

 

edit: sve naravno u poredjenju sa Barsom

Edited by goofs
Link to comment
12 hours ago, Lord Stef said:

 

Pa mislim da nam je isti kurac bio a pobedili a izgubili, Zalgiris je pobedom svakako bio sedmi, Fener osmi, ako nisam nesto zajebao

Da, (sad videh)

mi bi porazom opet bili šesti, ali Fener bi bio sedmi, a Žalgiris osmi. Tri kluba bi imali isti broj pobeda, a u međusobnim mečevima: mi 3:1, Fener 2:2, Žalg 1:3

 

 

i dalje mislim da je Real "uspavani" favorit za osvajanje evrolige bez obzira na prikazanu igru zadnjih par utakmica, falili im plejevi

Link to comment
26 minutes ago, J-♣ said:

i dalje mislim da je Real "uspavani" favorit za osvajanje evrolige bez obzira na prikazanu igru zadnjih par utakmica, falili im plejevi


Imaju segrta umesto trenera

Ovaj iz Zalgirisa je napravio podvig sta je doveo do plejofa 

I te kako imate sanse za F4, jedino sto vise necete imati domacinsko sudjenje ni u Bg, pa ce u Madridu svaki trzaj glavom njinih bekova biti faul i jednom po cetvrtini ce svirati nepropisne™ blokove u napadu

Za Tavaresa ima recept, Smajli pogodi 2 trice i ovaj vise nece kampovati u reketu

Igracki uopste ne zaostajete mnogo, pogotovo ako budu u istom sastavu kao pre par kola kad ste igrali. Jedino ako se opet ne pojavi jebeni Kozer i puca trojke 15/21 u seriji 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Da pomenemo da nakon regularnog dela kkp od euroleague ima zaradu od 1.4 miliona

 

Smešno. Budeš šesti u Evropi i uzmeš 1,4 miliona, a samo za učestvovanje u LŠ se uzima, koliko, 15+ miliona.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...