Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

Ko ih jebe sve, mi igramo nasu igru

  • Replies 12.3k
  • Views 721.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

Just now, Lord Stef said:

Ako Barselona sutra dobije, ko je bolji u h2h?

Barselona.

 

Real je njih dobio u produžetku, tako da se to ne računa.

1 minute ago, Lord Stef said:

Ako Barselona sutra dobije, ko je bolji u h2h?

barsa, real ih je dobio u ot

 

ako se računa rez. u regularnom delu utakmice

Dakle..Real..

 

Da su dobili veceras ove zutace, vec bi pocele da se rezervisu sobe po Kaunasu..

Mozda i bolje ovako. Protiv Monaka bi bila euforija ovako realnost. A buduci da smo vec brejknuli Monako bilo bi jako tesko jos jednom.

 

Makabi meni piored Valensije najantipaticniji tim. Ni sami ne znaju kako su u Top8. U stvari znaju - domaci teren. Bruka kakvo sudjenje imaju kuci. Bas cu navijati za Sasu i Monaka protiv njih.

1 minute ago, Lord Stef said:

Ako Barselona sutra dobije, ko je bolji u h2h?

 

Barsa, jednu su dobili a druga je valjda bila produzetak pa se racuna nereseno

 

8 minutes ago, kralj said:

Ne bih rekao baš da je poželjniji, ali razlika je svakako gotovo zanemarljiva.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

7 minutes ago, J.R. Cash said:


Nema veze, ima Kozera. Bilo koga umesto Cacovog lesa.

 

  


Ma gde, treba ih dobiti u Madridu. Monako bismo dobili dve od tri tamo.

 

Meni Real bas los, sa ovim nesrecnikom na klupi. I dalje mislim da je bolja opcija za Partizan (uz iole normalno sudjenje).

6 minutes ago, Lord Stef said:

Ako Barselona sutra dobije, ko je bolji u h2h?

 

Barsa, mislim da je Real njih dobio na OT, a to se ne računa

1 minute ago, pantelia said:

Meni Real bas los, sa ovim nesrecnikom na klupi. I dalje mislim da je bolja opcija za Partizan (uz iole normalno sudjenje).

Treba uzeti u obzir da se Gos i Ljulj vraćaju protiv nas.

Dakle Barselona ili Real, sto kaze u onoj narodnoj "Tito bije, Draza kolje, jebem li ga gde je bolje". Nego ko ih jebe, da mi sutra zavrsimo regularni deo kako valja i dolikuje pa da se spremamo da bijemo Spance koje god.

ako mora Španci, radije bih Real 

 

 

Ko je bolji u h2h između Barse i Reala?

23 minutes ago, J.R. Cash said:

Nema veze, ima Kozera. Bilo koga umesto Cacovog lesa.

Naravno, htedoh i to da dodam, nego sam mislio da ti je akcenat na izbacivanju Hange 

10 minutes ago, Milošica said:

Ko je bolji u h2h između Barse i Reala?

zezaš :mad:

 

17 minutes ago, Milošica said:

Barselona.

 

Real je njih dobio u produžetku, tako da se to ne računa.

13 minutes ago, Milošica said:

Treba uzeti u obzir da se Gos i Ljulj vraćaju protiv nas.

 

I Balsa kod nas, tako da smo opet egal..

- željko real

- real

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.