Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, SNARC said:

Mi dobijamo obe...Makabi gubi kuci od Reala a Fener u gostima od raspomamljenog Kampaca..i idemo kao 5. na Monako.

A Fener ide na 9 mesto.

Link to comment

Svim kosarkasima makabija, a posebno brajantu I nebu zelim sve najbolje uz stihove pesme:

Ne rodila ni njivo ni sljivo

I sve vam se posusilo zivo

Sto sadili nista ne rodilo

Ej dusmani, prokleto vam bilo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Veceras nam sude i presudjuju jedan hrvat, jedan albanac i jedan spanac. U poslednjem kolu sudije su nebojsa covic, zvezdan terzic i jedan bugarin. 

Link to comment
5 minutes ago, shimpr said:

Veceras nam sude i presudjuju jedan hrvat, jedan albanac i jedan spanac. U poslednjem kolu sudije su nebojsa covic, zvezdan terzic i jedan bugarin. 

haha spanać

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, shimpr said:

...ljubio me jedan hrvat, jedan albanac i jedan spanac. 

 

a li ni ko ko bo saaa nac, a li ni ko ko bo saaa naC!

Link to comment
11 hours ago, J.R. Cash said:

 

Predivno je. Jedva cekam eliminacionu utakmicu koju ce nasi igraci igrati sa 100 tona na ledjima protiv totalno opustenog protivnika i koja moze da upropasti 6 meseci odlicne kosarke. Jedna Bursa mi nije dovoljna. Ko ne voli taj stres, ne voli sport. Ni zivot.

@Ted Monaka bismo dobili u seriji, imaju premalo/nimalo suta na krilinim pozicijama (sad ocekujem da ti kamenjari poubacuju frizidere sutra).


Sve se slažem, dobro je što u polsednjem kolu Oly i Baskonija igraju dan pre nas, pobedom bi nas Oly uveo u plejof i skinuo pritisak sa leđa. Naravno, ako ne završimo posao već večeras.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Djolle said:


Sve se slažem, dobro je što u polsednjem kolu Oly i Baskonija igraju dan pre nas, pobedom bi nas Oly uveo u plejof i skinuo pritisak sa leđa. Naravno, ako ne završimo posao već večeras.


Da, postoje jos dve sanse da ne kidamo zivce sledeceg petka - da pobedimo veceras ili da Olimpijakos zavrsi Baskoniju u cetvrtak.

Link to comment

a sto bi kidao zivce

nisi valjda pre godinu dana mislio da cemo biti u igri za plejof

ili da cemo uzeti olimpijakos i real u poslednja tri kola i biti u prilici da pricamo o top8

ili da cemo, otkako smo se kompletirali (bez balse) od 4-9 skora imati skor 14-5 (sto je, ili najbolji, ili drugi najbolji skor u ligi)

 

opusteno, mi smo vec premasili ocekivanja

o atmosgeri u areni, bez incidenata, baklji da ne pricam

 

a sve ce biti u redu

i nismo bez sansi za final4

Link to comment
4 hours ago, Djolle said:


Sve se slažem, dobro je što u polsednjem kolu Oly i Baskonija igraju dan pre nas, pobedom bi nas Oly uveo u plejof i skinuo pritisak sa leđa. Naravno, ako ne završimo posao već večeras.


ako veceras izgubite onda u poslednjem kolu dve grcke ekipe mogu da vam se useru u život. srecom pa grci to ne bi rado napravili

Edited by Ros
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...