Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

bojim se da ći u u prva četiri da se promešaju pozicije, naročito posle poraza gavri muni. no monako je zacementiran za 4. mesto

Link to comment

ja se tog Monaka plašim više nego bilo kog drugog protivnika, mislim na potencijalne protivnike u top 8

 

bojim se da bi zavladala neka svečarsko-slavsko-svadbarska atmosfera, kao da treba da igramo sa Mašincem ili Konstantinom i da je f4 izvestan. naravno, Željko sigurno to zna da hendla na nivou ekipe, al opet

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ma ovo je do jaja, idemo bre do kraja

 

Predivno je. Jedva cekam eliminacionu utakmicu koju ce nasi igraci igrati sa 100 tona na ledjima protiv totalno opustenog protivnika i koja moze da upropasti 6 meseci odlicne kosarke. Jedna Bursa mi nije dovoljna. Ko ne voli taj stres, ne voli sport. Ni zivot.

@Ted Monaka bismo dobili u seriji, imaju premalo/nimalo suta na krilinim pozicijama (sad ocekujem da ti kamenjari poubacuju frizidere sutra).

Edited by J.R. Cash
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, J.R. Cash said:


@Ted Monaka bismo dobili u seriji, imaju premalo/nimalo suta na krilinim pozicijama (sad ocekujem da ti kamenjari poubacuju frizidere sutra).

 

koliko se sećam prve utkmice u Bgd-u, bilo je izjednačeno do 4/4, onda smo ih oduvali

 

i ja mislim da bi dobili seriju, a onda se prisetim Burse pa mi muka pripadne. maltene su svi bili u fazonu da smo prošli

 

kad je bila Bursa bio sam u Egiptu, pratio na sofascore sa hotelske terase. zapravo sam počeo da pratim iz hotelskog hola, a onda sam se setio da sam fudbal protiv Malatije pratio sa terase hotela u Grčkoj i da se to završilo super, pa sam otrčao i na ovu terasu u Egiptu. kad ono kurac, nije isto terasa u Grka i Egipćana

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
23 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Predivno je. Jedva cekam eliminacionu utakmicu koju ce nasi igraci igrati sa 100 tona na ledjima protiv totalno opustenog protivnika i koja moze da upropasti 6 meseci odlicne kosarke. Jedna Bursa mi nije dovoljna. Ko ne voli taj stres, ne voli sport. Ni zivot.
 


Jbg, ako ova ekipa nije dovoljno porasla da može da rutinira Pao kod kuće, džaba nam onda bilo kakve nade u top8, oduvaće nas svako.

  • +1 4
Link to comment
36 minutes ago, goofs said:


Jbg, ako ova ekipa nije dovoljno porasla da može da rutinira Pao kod kuće, džaba nam onda bilo kakve nade u top8, oduvaće nas svako.


Potencijalno eliminaciona utakmica nema nikakve veze s plejof serijom u koju cemo uci kao autsajderi i bez pritiska. Uostalom, prethodna 32 kola su pokazala da li ce nas svako oduvati. Naravno da bi ovaj Partizan rutinirao PAO u svakom drugom scenariju, kao sto bi i onaj proslogodisnji oduvao Bursu u svakoj utakmici koja nije eliminaciona. Najverovatnije je da cemo ih dobiti relativno lako, ali ako se ne odlepimo na vreme, moze da bude svasta. A to ne zelim da gledam.

Edited by J.R. Cash
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...