Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Fener je u goroj poziciji nego mi, imaju slabiji medjusobni i sa Zalgirisom i sa Baskonijom i jednu pobedu vise. Ako Litvanci i Bruklin ispeglaju sve do kraja, a Fener se oklizne jednom cao zdravo (docim mi moramo da se okliznemo dva puta da bismo ispali).

  • Hvala 1
Link to comment

Moje mišljenje:

 

Što se tiče trenera, Barcokas>Šaras>Mateo.

 

Što se tiče timova, kompletan Real mi je za nijansu jači od Barse, pa tek onda Olimpijakos.

 

Link to comment

Ako uspemo da nabodemo Monako (mada ce to biti bas tesko) pa i da se nadamo necemu, ovo ostalo pisi propalo. Treba uzeti brejk spanskim ciganima u Spaniji, nema leba, ima da placu na svaku sudijsku odluku.

Link to comment
20 minutes ago, goofs said:

Treba uzeti brejk spanskim ciganima u Spaniji, nema leba, ima da placu na svaku sudijsku odluku.

uopšte to ne vidim kao nemoguću misiju. mislim da bi uspeli lakše u madridu nego u barsi, katalonci su pretvrdi za ono što mi igramo. mada se ne bih kladio ni da šareni može dva puta za redom da bije rumenog

:fantom:

 


 

 

 

fun fact

obradović u play off ima 20/21

 

ako je verovati tviter istoricarima

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

vidim kukaju navijači iz dijaspore da imaju problema da kupe karte za monako

 

bočni udari

:fantom:

 

Znamo iz čije kuhinje to dolazi.

  • Haha 1
Link to comment

Barsa je jaca od Reala, ovi su takodjer kvalitetni, ali matori i mlohavi, dobro bi im dosao (jos jedan) remont

Ne znam kakav je Ljulj, je l' i dalje pogadja ona njegova sranja, ali Caco je duplo slabiji igrac od Exuma sad. NWG nisam gledao odavno, ne znam na sta lici Real kad igraju ova dvojica, a i ne znam ni koliko ce jos biti odsutni. Mislim da sam jos prosle godine negde procitao da je Rendolf batalio :huh:

Ljulj, Caco, Rudi i Kozer jos malo i idu put Rejesa, u svetu ce se lepse ziveti 

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...