Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, Plajvi said:

Monako mi cele sezone cudan, one tekme koje sam gledao uopste ne izgledaju ni blizu jaki kao npr. Barsa ili Fener. Kacio je @az67 statistike (ziv bio!) pre mislim 2 kola - ljudi su imali 10-0 protiv 5 timova koji su u tom trenutku vec bili eliminisani iz PO trke (Bajern, Alba, Asvel, PAO i Virtus).

Nula kikseva :ziga: 

Kiksnuli su samo protiv zvezde

Link to comment

Joj ta kombinacija velikih reči, samoprozvane mudrosti i promašenih fudbala - mogao sam kuću da stavim na Boris Jovanović sportske 

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Stvarno bi mogli da se mrdnu u odbrani i na skoku, bez ikakvog razloga drze ove u utakmici.

Tristan i Andjusic dobiju sansu, probiju ih u prvom napadu. Papapetru los na switchu danas, nista nije odbranio.

Link to comment

duže od sat vremena dve četvrtine :ohmy:

 

sto faulova, dvesta bacanja, kreni-stani.......sve ono što košarku može da čini ekstermno dosadnom za gledanje za sad smo videli

 

sreća pa mi se na spava, budan sam još uvek. sad ću malo da slušam rammstein na poluvremenu, da upumpam još malo adrenalina, kao prevencija da ne zaspim u drugom

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Da smo ulozili malo energije i koncentracije u odbrani i na defanzivnom skoku, ovo bi bilo gotovo. Ovako ponavljamo Split i u utakmici drzimo tim koji ne bi trebalo da ima sta da trazi. Kad izadje par otvorenih suteva, a ovima udje nekoliko loptu, bice kuku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...