Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

kad ce poceti da prodaju karte za 1/4 finale?

kako to moze da se sazna?

da reagujem na vreme i kupim a ne da gledam ispred malih ekrana real i barsu a kako vidim i pao

Link to comment
16 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kad se partizan plasira u 1/4

brt jesi bio u bottegi u petak?

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

brt jesi bio u bottegi u petak?

Jok, bio sam dan ranije, a video sam da su tamo slavili. 

Link to comment
7 hours ago, shimpr said:

Grobari, veceras imamo priliku da oborimo jos jedan record. Bitno je da samo jedan od nas udje u halu u Zelezniku.

Broj grobara u hali u Zelezniku prethodnih sezona

2021/22  0

2020/21  0

2019/20  0

2018/19  0

2017/18  0

 

 

 

shimpr mi je javio da je krenuo polako ka dvorani, inkognito

 

 

  • +1 1
Link to comment

Fener u ocaj formi, a Makabi brije redom. Uhvati me depresija kad vidim Katasa, konstantno izgleda kao da ga jebu prostata, plivajuci zamajac i 4 kredita

U teoriji moz da se desi da 5 timova imaju 18-16, gde bi dva izduvala prolaz, a mrzi me da gledam h2h ovog ostalog i SBBKBB (vi, Efes, Fener, Baskonija, Zalgiris). A i u toj situaciji ste bezbedni, imate 6-2. Jako zanimljiva sezona :D 

A i ne verujem da mozete da izgubite kuci od ovih supcina, a nesto i ne verujem da ce Baskonija tuci Barcokasa tamo. Monako mi cele sezone cudan, one tekme koje sam gledao uopste ne izgledaju ni blizu jaki kao npr. Barsa ili Fener. Kacio je @az67 statistike (ziv bio!) pre mislim 2 kola - ljudi su imali 10-0 protiv 5 timova koji su u tom trenutku vec bili eliminisani iz PO trke (Bajern, Alba, Asvel, PAO i Virtus).

Nula kikseva :ziga: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...