Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, goofs said:

Gde ste gledali utakmicu matoraca? Ima li na nekom YT?

bilo na sk1, ako imaš vrati u 17:25 počelo

  • Hvala 1
Link to comment

Samo još komentar na Alena Islamovićatm. Fenomenalna partija, bez diskusije. Lično mi se ne sviđa tolika teatralnost, trenutno je negde između Novice i Štimca, ali više vuče ka Štimetu. Mlad je, pa ajd valjda će se uozbiljiti.

 

Ne znam kakvu povredu je on imao letos, jesu leđa? Imam utisak da je malo izgubio na eksplozivnosti i skočnosti, prošle godine je leteo i kucao preko ljudi, sad je želja tu, ali kao da ne može. Nadam se da nije ništa ozbiljnije, šteta bi bilo da ga povreda sputava u tako ranom delu karijere. Inače je u odnosu na prošlu sezonu napredovao u svakom aspektu igre, postao koristan za tim.

  • +1 6
Link to comment

Samo ne bih voleo da sa 7. mesta idemo na Barsu .... a ide ka tome. Oly, Real, Monako sve ok, ali Barsu nekako da izbegnemo. Ne odgovaraju nam nikako. Bez obzira što smo bili umorni.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Samo još komentar na Alena Islamovićatm. Fenomenalna partija, bez diskusije. Lično mi se ne sviđa tolika teatralnost, trenutno je negde između Novice i Štimca, ali više vuče ka Štimetu. Mlad je, pa ajd valjda će se uozbiljiti.

 

Ne znam kakvu povredu je on imao letos, jesu leđa? Imam utisak da je malo izgubio na eksplozivnosti i skočnosti, prošle godine je leteo i kucao preko ljudi, sad je želja tu, ali kao da ne može. Nadam se da nije ništa ozbiljnije, šteta bi bilo da ga povreda sputava u tako ranom delu karijere. Inače je u odnosu na prošlu sezonu napredovao u svakom aspektu igre, postao koristan za tim.

 

To je bilo jasno od pocetka, njegov osnovni problem je luda glava. Ali nista nije nepopravljivo, za 5 godina moze da bude nivo Mathiasa "nekadasnja luda glava" Lessorta. Svoje nedostatke nadoknadjuje srcem i energijom i pravi male iskorake u citanju igre, pa se (uglavnom) vise ne zalece ko tele. I dalje prebrzo i preglupo pravi licne, defanzivni skok mu je kriminalan, uopste ne zna da zagradi.

 

Ali ovako, ima dobar napadacki repertoar, mekana ruka koja moze i za 3 i za 2 sa poludistance, kada napada licem kos vrlo opasan, a zna i da ledjima odigra protiv rivala u ABA (za EL se i dalje ne oseca siguran u sebe, i tu mu Zeljko sigurno daje uputstva da ne komplikuje nego vrati pas). I uvek aktivan na ofanzivnom skoku..

  • +1 3
Link to comment
On 25.2.2023. at 0:52, kud u maglu Simoviću said:

da vidimo šta imamo u martu:

 

alba 🏠✔️

split ✈️✔️

bolonja ✈️✔️

milano ✈️

yveyda 🏠✔️

efes ✈️✔️

budućnost ✈️

oly🏠✔️

cedevita🏠✔️

barsa 🏠

real 🏠✔️

prošao je i pakleni mart

nestvarnih 8:2

:ziga:

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...