Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

KRVOLIPTANJE! 

 

svi su pokidali, al cim se naneli pojavi odma smo 30% sigurniji, i lesor i dante, zek prelomio trojkom, panter razionale, smajli bitna trojka, i svi svi svi ko jedan, ajmo sad monako, napadamo 5. mesto

 

Gori beograd! 

  • +1 2
Link to comment

Barsa nas ubila odbranom, dok nam je Real svojom lošom odbranom i izgubljenim loptama pomogao u pobedi.

 

Loše suđenje, mnogo grešaka i nesigurnost, počeli od one blokade Pantera što mu okarakterisali kao faul.

  • +1 1
Link to comment

Ocekivano smo ih razbili, Mica Beric je nosio lucky shirt, tu nema greske..

 

Ok, cestitke i Zeljku i igracima, odradili su svoje..

Link to comment
13 minutes ago, BlackGeorge said:

Da je budjava Baskonija izgubila slavili bismo još večeras

Mislim da moze da se slavi top 8,jedini koji jos mogu da nas stignu su baskonija i efes, ali imaju slabiji medjusobni sa nama. Cini mi se

Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

Može i Žalgiris. MI izgubimo obe, Baskonija i Žalgiris dobiju obe i pozdrav

Da, ipak cemo morati da dobijemo jednu za miran san. No, nesto mislim da mozemo i obe

  • +1 1
Link to comment

Dovoljan nam je jedan poraz Zalgirisa ili Baskonije ili jedna nasa pobeda da i matematicki obezbedimo top18. Zvuci neverovatno, ali usli smo u ovaj serijal teskih tekmi (Efes u gostima i ove tri domace) i izvukli tri pobede, totalno ludilo, i opet to nije samo za sebe dovoljno da obezbedimo plejof.

  • +1 9
Link to comment
24 minutes ago, garmonbozia said:

Žalgiris do kraja:

H - Makabi 

A - Bajern

 

Baskonija do kraja:
H - Asvel

A - Olimpijakos

koga boli qrac

  • +1 1
Link to comment

Одлична атмосфера (за стандарде Арене), пар пута је баш прокључало као у најбољим данима Пионира.

 

Браво за све, сјајна победа. Поред ових стандардних похвалио бих пре свега Папапетруа кога често критикујем и Смајлија брата, велики допринос од њега за оно мало времена што је играо.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...