Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

I Zeljko i DV koji je posle cetvrte utakmice pored svih koji su dobro odigrali prvenstveno njega istakao.

 

Nemoj me zajebavati molim te. Istakao je njegovu dobru partiju u tekmi u kojoj smo dobili 30 razlike. Svaka mu čast. 

Link to comment

Pa da, bas njega pored svih. Mogao je i Aleksu na primer, ali nije.

 

Ja ne znam da li vi mislite da on sve trenere do sad drzi ucenjenim ili sta, decko je odlican kao druga trojka.

 

Od Kuruca se ocekivalo sta se ocekivalo(btw. imao je duplo vecu platu od Radeta) i igrom slucaja je Rade ponovo iskocio u prvi plan gde su naravno isplivale i greske. Jasno je da lik nema mentalitet za prvu trojku, nekog trpaca, ali rasterecen kao druga trojka sa 10-15 minuta po mecu moze biti jako koristan. 

  • +1 1
Link to comment

Budući da se skoro pominjao Petrušev, produženje Lesora je očigledno dobra vijest.

NWG može da dođe samo ukoliko Madar ode. Nama sa ovom kompozicijom treba pass-first igrač na toj poziciji i ne mogu da vjerujem da ga nećemo imati ni ove godine.

Link to comment

Rade je verovatno neki Miskov deal kroz kojeg kaparisemo druge igrace. Ne znam, nemam pojma, on trenutno izgleda kao second-unit EC nivo igraca. Sampouzdanje mu je u falusu i ne ume vise ni kos da da, ni trojku da ubaci. Nadam se da ce bar tu malo da se popravi. 

Ovo ostalo, lepo je to sto se on trudi i daje sve od sebe, ali skinite mene u sveti dres, i ja cu da se trudim i da dajem sve od sebe.

 

edit: glede tih izjava Zeljka i Dula, mislim da su i oni vrlo svesni ovoga sto napisah o samopouzdanju, i da time pokusavaju da ga podignu.

Edited by goofs
Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Pa da, bas njega pored svih. Mogao je i Aleksu na primer, ali nije.

 

Ja ne znam da li vi mislite da on sve trenere do sad drzi ucenjenim ili sta, decko je odlican kao druga trojka.

 

Od Kuruca se ocekivalo sta se ocekivalo(btw. imao je duplo vecu platu od Radeta) i igrom slucaja je Rade ponovo iskocio u prvi plan gde su naravno isplivale i greske. Jasno je da lik nema mentalitet za prvu trojku, nekog trpaca, ali rasterecen kao druga trojka sa 10-15 minuta po mecu moze biti jako koristan. 

 

A šta ti misliš jel sve što kaže Dule Vujošević sveto pismo ili možda i on iz nekog razloga negde može da promaši? Šta misliš kad bi o Željku Obradoviću kao treneru gledali samo na osnovu onoga kako je vodio završnicu utakmice protiv Burse? Sa tim u vezi, DV je nešto izjavio i nešto apostrofirao posle jedne onakve utakmice mi je prilično smešno kao argument. Da ne idemo u priču što se za opravdanost njegovog ostanka kao argument uzima par utakmica umesto gomile sezona iskustva sa dotičnim igračem. Serije utakmica uzgred u kojima je samo pokazao da može da se zadrži određeno vreme na terenu a da ne bude minus igrač za svoju ekipu. 

 

E sad, kad sam već tu da završimo jednom za svagda sa pričom o Radetu jebenom Zagorcu. Rade Zagorac je po svemu što znam pristojan momak. Nekada davno sam voljela čoveka, taj čovek to odavno nisam ja. Tako da sam i ja nekada davno mislio da će momak biti vrhunski košarkaš, tj da ima potencijal da bude vrhunski košarkaš. Sve što je otprilike pokazao od tada, a to je bila ona poslednja sezona u Megi pre odlaska u Memfis pokazuje da momak niti ima znanja niti psihičke sposobnosti da igra na najvišem nivou. Tu mislim na ekipu u kojoj bi on bio neki faktor sa određenom minutažom u najjačem evropskom takmičenju kakvo je Evroliga. Lično nemam ništa protiv Zagorca, cenim ga dodatno kao nekoga ko nije hteo da ide u Zvezdu a mogao je i autentičan je navijač Partizana. Više me frustiraju navijačI Partizana koji možda iz tog razloga što dečko stvarno voli Partizan ili vole stokholmski sindrom u kojima ih ovaj drži godinama ili jednostavno hoće sebe da predstave kao zid od redovnih pljuvača po društvenim mrežama opsedaju internet prostor u nameri da štite čoveka za koga ni on sam jebeno više ne veruje da može da odigra nešto. 

 

Uzgred budi rečeno ne znam o kojim svim pričaš trenerima. Do sad je bio tu jer nije imalo mnogo boljih od njega i bilo je smisla dati mu šansu kao kapitenu, kao domaćem igraču. A imao je ugovor. Sad kad nema ako ga Željko ostavi, ostaviće ga iz verovatno istog razloga. Da bude kapiten, domaći igrač, neko ko poznaje klub, neko da izigrava Novicu u poslednjim godinama karijere. Problem sa tim je što on nije Novica, već psihološki nešto suprotno totalno od njega i što je i Novica u poslednjim sezonama bio tu jer klub nije imao ambicije kao sada, nije igrao najjače takmičenje i što je Novica bar nešto odigrao u Partizanu. 

 

I da, moooožda može da odigra tih 10,15 min u teoriji. U praksi neće jer ne može. 

Edited by theanswer
Link to comment
18 minutes ago, theanswer said:

 

Nemoj me zajebavati molim te. Istakao je njegovu dobru partiju u tekmi u kojoj smo dobili 30 razlike. Svaka mu čast. 

 

Ruku na srce, krenulo nam je kada je on ušao na parket.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Pa da, bas njega pored svih. Mogao je i Aleksu na primer, ali nije.

 

Ja ne znam da li vi mislite da on sve trenere do sad drzi ucenjenim ili sta, decko je odlican kao druga trojka.

 

Od Kuruca se ocekivalo sta se ocekivalo(btw. imao je duplo vecu platu od Radeta) i igrom slucaja je Rade ponovo iskocio u prvi plan gde su naravno isplivale i greske. Jasno je da lik nema mentalitet za prvu trojku, nekog trpaca, ali rasterecen kao druga trojka sa 10-15 minuta po mecu moze biti jako koristan. 

 

Navijaci gube iz vida jednu vrlo bitnu cinjenicu, a to je da treneri provode sve vreme sa tim igracima, i svakog poznaju u dusu, sve vrline i mane. Ako neko misli da Zeljko (ili Dule nekad svejedno) svesno protezira nekog igraca na stetu tima, taj je budala. A ako misli da Zeljko nije svestan mana svojih igraca, vec treba navijaci da mu objasne sta i kako, i taj je budala..

  • +1 4
Link to comment

@theanswer

 

Ja relativno pozitivno misljenje o njemu imam jos pre nego sto je dosao Zeljko i pre nego sto ga je Dule komentarisao.

 

Prosto ne podrzavam tu iskljucivost koju vecina Grobara ima prema njemu, ali dobro.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Zagor je granični EC igrač, prošlosezonski prosek mu je u EC na tih famoznih 15 min 3p, 3s, 1a uz ispod 40% šuta za 2. Nekada donosi stvari koje se ne vide na papiru, ali uglavnom ne. Sa ovom statistikom bi morao da je lock-down defender a la jeff taylor ili sl.

 

U EL bi tih 10-15 min mogao da odigra jednom u mesec dana kada mu se sklope kockice kao protiv cz u dve utakmice finala u preostalim utakmicama bi bio uobičajeni Rade koji ima problema da reši kontru 1 na 0.

 

Možemo imati različita mišljenja o igraču, ali suludo mi je sad da sve komentare usmeravamo prema tome šta je željko uradio (jer je najveći živi evropski trener). Kao da ni on, ni DV nisu imali ikada grešku u proceni plafona pojedinih igrača.

 

Ukoliko potpiše novi ugovor, znaću da Željko misli da mu je on najbolja opcija u sklapanju njegove vizije ekipe, a za rezultate ćemo sačekati nekih 9 meseci. Svakako nam je za sledeću sezonu neophodno da ekipa pruža više od prostog zbira vrednosti pojedinih igrača - što u većem delu prethodne nije bio slučaj.

  • +1 5
Link to comment

Možemo pričati o mišljenjima, ali to je suludo ako imamo toliki uzorak. 

 

A evo baš me zanima što ga Željko do sad nije produžio? Ako mu toliko znači. Ne mogu da se dogovore oko plate? 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Možemo pričati o mišljenjima, ali to je suludo ako imamo toliki uzorak. 

 

A evo baš me zanima što ga Željko do sad nije produžio? Ako mu toliko znači. Ne mogu da se dogovore oko plate? 

 

mozda su i produzili ali ne zele javno da objave, da ne bi nervirali navijace. tako je i covic radio kada je potpisao covica, nije objavio. izgleda da zagor kod vas ima tako neki status.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Navijaci gube iz vida jednu vrlo bitnu cinjenicu, a to je da treneri provode sve vreme sa tim igracima, i svakog poznaju u dusu, sve vrline i mane. Ako neko misli da Zeljko (ili Dule nekad svejedno) svesno protezira nekog igraca na stetu tima, taj je budala. A ako misli da Zeljko nije svestan mana svojih igraca, vec treba navijaci da mu objasne sta i kako, i taj je budala..

 

A ko je to tvrdio?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...