Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

NWG bi bio useravanje od srece, nisam ga puno gledao od onda, ali ona sezona - najmeksa ruka u XXI veku KK Partizana, prove me wrong.

 

Ko nije produzio ugovore? Uopste nisam ispratio te price, ovo sam izvukao sad sa zvanicnog sajta.

Link to comment

Verujem da se juri kapitalac na 3 i jedan za rotaciju pod kosem.

 

@goofs

 

Rade za sada nije produzio(mada mislim da hoce), za Lesora cekamo zvanicnu potvrdu(verujem uskoro).

Link to comment

Kako mislite da ubudžite još jednog igrača kome treba lopta u rukama poput nwg? Imate već pet jakih bekova, ako nisam nekog ispustio.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Kako mislite da ubudžite još jednog igrača kome treba lopta u rukama poput nwg? Imate već pet jakih bekova, ako nisam nekog ispustio.

Slazem se sa tobom.

 

Naravno, najebali smo ako Madar bude stagnirao.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Tako što nisam računao Trifu kao 6.

Sem Pantera i sada Dantea, to su sve granični EL/EC košarkaši.

Teško da se radi o jakim bekovima.

  • +1 1
Link to comment

Dobio sam informaciju da smo pregovarali sa hasanom martinom, ali se zarekao posto potice iz siromasne porodice da ce pomagati siromasnima kad odraste. Eto zato je potpisao za jedan izuzetno siromasan klub

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Sem Pantera i sada Dantea, to su sve granični EL/EC košarkaši.

Teško da se radi o jakim bekovima.

 

Ok, onda dovedite još dva Pantera i Dantea, a Aleksa i Anđušić će da sede sa Tegijem pošto su granični™

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, goofs said:

Madjar, Avram

Pantelija, Andjusic

Exum, Rad Zagorac, brat Glas, Trifa

Ledej, Mehmet Focic Smailaga, Tristan

Lesor, Kopriva

 

gde cemo da udenemo ta pojacanja?

 

Nama treba 15 igrača u rosteru. Ako se moje molbe usliše i bivši košarkaš a sad spiritualni guru ili šta već Zagorac ne bude u timu nama trebaju još 3 igrača. Jedno mora da bude kapitalna trojka. Bojim se medjutim da ćemo gurua i dalje gledati kod nas i da će osim te trojke doći još jedan visoki na poziciju trećeg centra i da će to biti to. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Budale 

I Zeljko i DV koji je posle cetvrte utakmice pored svih koji su dobro odigrali prvenstveno njega istakao.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...