Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Eladan said:

Браво. комшије! Навућићете и навићићете ме да стално долазим да вам честитам :thumbsup: Само гази!

 

Navući ćete, navići ćete...

Al ok, drhti ti ruka dok kucaš ovu neiskrenu čestitku.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

 

Navući ćete, navići ćete...

Al ok, drhti ti ruka dok kucaš ovu neiskrenu čestitku.

 

Морам да те разочарам, али ниси у праву, по оба основа :tongue:

Link to comment

Bio na firminoj proslavi, pa sam ispratio samo preko Livescore-a. Bravo za momke, nek Turci idu u F8 ako ih nije sramota :happy:

 

Itudis izgleda nasledio Željkov ugovor pa mora da nas pusti 

Link to comment

Velika Božija pobeda, spustio je lidera Evrolige na 72 poena. To je bio Bog, naš Bog, nije se predavao, pomagao je sam sebi, svi smo verovali u njega i to je dovelo do pobede. Ovo je Božija volja

Link to comment

Da zabelezimo da posle Baskonije imamo najduzi niz pobeda trenutno u EL :happy:

Edit - i da razliku izmedju komsija i nas, u odnosu pob/por, a i pozicije na tabeli, je napravila jedna srecna trojka Nedovica :happy::happy:

Edited by lord_s
Link to comment

Par crtica, dok nije skroz izvetrilo.
 

- Panter nas držao u životu dok su Anđušić i Madar bili u igri

- Egzum nam je baš otežao jeftinim faulovima (nešto slično kao Panter protiv Žalgirisa). Mora ozbiljniji da bude u odbrani, lako ga pretrčavaju na prvom koraku.

- Papa koji čuva sve visoke bolje od Ledeja. Mislim da je imao jedan jedini propust na celom meču, a to je što nije bacio na Lesora na kom je ostao Kalates. Trebao je da prepozna to kad je na njega izašao Buker i da se ne glupira sa fejd avej. Igrač sa takvim renomeom to mora da prepoznaje i rešava. Sreća pa se Avram pojavio niotkuda i srećno dobio faul.
- Ledej koji rešava dva napada posle tajma. Konačno...
- Brat Džekiri zajebo i Smajlija sa faulovima :)
- Avram koji dva puta ispada ko iz voza (jbg nije igrao puno, a nije ni igrao EL do sad) dva puta. Tek što je ušao Vilbekin mu protrčava iza leđa i posle pravi 2+1 totalno bzv. To pišem na konto završnice protiv fmp. Malog Jovanovića je Frejzer isto ostavio da je ovaj bio zabezeknut brzinom. Pravili se neki 2+1 idiotski i tako to. Znači malo realnosti i obzira, da se ne osuđuju olako takve stvari.

  • +1 1
Link to comment

Meni je najjaci utisak sto smo odigrali zrelije nego obicno, bez gubljenja glave na minus 11, bez ispucavanja trojki, vec strpljivo 2 poena po 2 poena. Pomoglo je i sto su oni u problemima s povredama, a mi upravo izlazimo iz njih + su im 2 visoka rano usli u 4 faula pa smo u tu ranu ubadali prstom. I opet je trebalo malo srece za pobedu. Nadam se da sad moze samo bolje

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...