Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

5/27 za 3, 'najbolji' napad EL trokirao.

Ne znam sta bih rekao, mozda je najpametnije da malo odmorim od ovoga.
Neke stvari koje mi sebi dozvoljavamo i pravimo ne bi ni ekipa okupljena u bloku radila, a ne ekipa profesionalnih kosarkasa takvog renomea.
Poslednja 4 minuta, kada smo u stvari uspeli da preokrenemo utakmicu smo uradili apsolutno sve moguce da bi je i izgubili.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

I to je bilo previse. Egzum katastrofa decko

Pa super što nam je jedan od najplacenijih igrača ove sezone ukupno odigrao 2 dobre utakmice 

Link to comment
3 minutes ago, April said:

Duško opet posrao Žoca

 

Posrao Zoc sebe..sam je kriv sto mu ova skupa igracka deluje kao skupina slucajnih prolaznika i entuzijasta.

  • +1 2
Link to comment

Neverovatno je šta sve možemo da prospemo i na koji način. Tri trojke za redom primamo, panter dva puta promašuje sa istog mesta uz taj apsolutno nepotrebni šut kao da jurimo -3

Ove dve utakmice (Valensija i Zvezda) znače da se okrenemo obavezama u ABA ligi.

 

Tristan je bio svetla tačka u zadnjoj četvrtini

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Vreme je da ovo pocne rekreativno da se prati, ono kad nema drugih obaveza. Sto bi se reklo nek sisaju kurac

 

ja ovo radim već neko vreme

Link to comment

Ledej za 25 minuta u igri: 4 poena, 4 skoka, 1 asistencija, 3 izgubljene lopte - PIR +/-   +2

Tristan za 13 min. u igri :   2 poena, 6 skokova, 3 asistenc, 1 izgubljena lopta, 1 blokada - PIR +/-   +9

 

Koliko smo platili Ledeja a koliko Tristana, je li Željko?

Zašto ne dovodiš pravog pleja već nas zajebavaš sa tim Exumom?

Zašto ti Naneli igra ko govno?

Zašto si dovodio tog Danila kad se usere da uradi i to jedino što zna?

Zašto si dovodio tog Slovaka kad imaš Tristana koji ti je em talentovaniji em VEĆ SADA kvalitetniji igrač. Umesto da si doveo PRAVU ZAMENU za Lesora. Umreće ti čovek na terenu.

 

Milion pitanja za Željka ali neće biti odgovora od njega, naravno.

Edited by BlackGeorge
  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, April said:

Duško opet posrao Žoca

kako ga je posrao?

pobedio covek, nedovic posle 6 promasenih zabode trojku. 

ne lici bas na poseravanje.

da je panter dao onu trojku bila bi druga prica.

bicemo bolji tamo kad treba. malo smo se zaleteli da mozemo u top 8.

ako nista dobar je bio tristan.

vozimo dalje. 

  • +1 3
Link to comment

Već sezonu ipo smo užasni u završnici, neverovatno je da se to ne popravlja. Ledej je posle par promašaja zaličio na crnog Kuruca koji se plaši da uzme šut. Mi smo u kanalu bili, imali smo prilike da izađemo iz istoga ali to nismo iskoristili. Kako ćemo i da li ćemo da se izvučemo to stvarno ne znam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...