Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

tosa, ko moj cale. vec je stari koji objasnjava, ali oduvek sam ga vise simpatisao od kancelarije colovic.

tosu, da mi je njegov tiket..

a nekad je bio mladac.

 

kk-partizan-nis-monty-python.gif

Edited by holden kolfild

  • Replies 12.3k
  • Views 721.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

5 hours ago, BWA said:

Kakav debil je ovaj Ostoja majko moja.

Pa glupane, ako se utakmica uopšte odigra biće dobro.

 

Neće da igra KLS zbog incidenata a onda sam stvori uslove da do njih dođe.

 

Očekujem pred početak meča da izađu na centar parketa Ostoja i Čović. Da se sagne Ostoja i da krene felacio. 

Defanzivno, nebo i zemlja u odnosu na prosli derbi. Valjda ubacimo i trojku neku

Usrali se cigani, sad mora da ide na 20+ ili ce biti mucenje

Pocinjemo da brljavimo

Brodzianski ničemu ne služi. Tako i Tristan može da pravi namerne lične i da ne učestvuje u čuvanju koša i skoka.

 

Anđušić izuzetno loš za sada. Lesor drži celu ekipu Partizana u prednosti.

Edited by BlackGeorge

Ne mozemo bukvalno nista da pogodimo

Sad pocinje potpuno druga utakmica.

Na šta nam liči igra kukala nam majka. Šta je Željko pripremao od prošlog derbija u napadu ništa mi nije jasno. 
 

evidentno je bolja odbrana, ali ova druga četvrtina je kriminal u napadu. 

Biće ovo dobro.

Željko nam sjebao momentum ubacivanjem Slovaka, Anđušića, Trifunovića.

 

Ko da ništa nismo uradili.

 

I evo, sad njih idu trojke. Oslobodili se....

 

Lesor već ima 10 skokova. Lidej ne može protiv zvezde trojku da pogodi.

Edited by BlackGeorge

Igraju istu jebenu akciju stalno i prodaju je svaki put. 
 

a sad se i odbrana raspala skroz 

Edited by garmonbozia

Exum ne može da razigra ni moju pokojnu babu. Samo može da solira, ulazi, trojke....ali maši i to.

nema veze, sto bi reko kums ova tekma je bitna samo navijacima, podrska robiji :fantom:

 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.