Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Kakav debil je ovaj Ostoja majko moja.

Pa glupane, ako se utakmica uopšte odigra biće dobro.

 

Neće da igra KLS zbog incidenata a onda sam stvori uslove da do njih dođe.

Edited by BWA
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, smooth.Op said:

Ovo može da uradi samo idiot ili kompletan idiot.

 

Ili jako, jako ucenjen covek.

 

Branice se Kosovo i vrhovni komandant u Areni veceras

Link to comment

Oko Arene milion pandura, kornjaca, marica, autobusa, saobracajaca koji proveravaju dokumenta ljudi koji su parkirali bas ispred Arene.
Ko ide, neka se cuva, bice cudo ako ne bude sranja.

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, holden kolfild said:

prva recenica ti je tacna.

 

druga recenica, narocito boldirani deo nije nikako. tvoje umisljeno stado bi trebalo da se odnosi na one koji gledaju covica/vucica i ostoju/vucica, a u stvari primaju naknadu kao boba oca.

 

a forumasice i forumasi i obican deo navijanja su ''slucaj vucicu pederu''.

 

nije u redu da nazivas stadom ljude koji skandiraju ono sto se ne cuje na utakmicama kada je zvezda domacin.

 

meni je iskreno zao sto toga nema na kk zvezdinim utakmicama. uvek se setim kad je 2020. +/- neka godina, nestala struja kad je zvezda bila domacin, a spontano je krenulo vesicu pederu (opravdano, koliko vas je ukanalio sa zezeljima i paukovima), umesto spontanog i bas tada aktuelnog - vucicu pederu.

 

Stvarno ne mogu da odgovaram na ove nebuloze.

 

 

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma kakvo sranje, biće sve ok

samo ne vidim što bi neko reskirao posle ovih sranja da uopšte ide u arenu, ni utakmica mi se više ne gleda

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

samo ne vidim što bi neko reskirao posle ovih sranja da uopšte ide u arenu, ni utakmica mi se više ne gleda

kojih sranja? rat saopštenjima?

 

evo ja idem, bio sam i na finalu abe

ovo će da bude plitak potok u odnosu na to, da ne spominjem finale kupa u nišu

Link to comment

rat saopštenjima, još dublje trovanje u glavama navijača, sve što diže tenzije na ozbiljan nivo

 

Razumem da ideš, samo ne vidim što bi iko rizikovao posle ovakvih debilizma. Nije kao da se nešto plašim, bio sam i ja na finalu ABA lige, bio sam i kad su batinaši jurili zbog včćpdr, ali mi je jednostavno svega preko klinca, smučila mi se cela situacija, pritom ovo što @*edited by modkaže. 

 

A i uvek idemo i supruga i ja zajedno na utakmice, pa barem jedno da bude funkcionalno ako se nešto desi :D

Edited by garmonbozia
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...