Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ajd malo da relaksiramo atmosferu, petorka koja je igrala za oba tima

 

moka slavnić - miloš vujanić - oliver popović - milan gurović - vlade divac

 

na klupi zna se ko

Bojan Bakic umjesto Vujanica.

Link to comment

bojan nije igrao ni za jedne

 

strana petorka volden, panter, kinsi, roberts, ne mogu se setiti jos nekog

 

edit: gist, setio sam se

Edited by Joe D
Link to comment

ovo sam nasao preko google pretrazivaca

 

 

Evo spiska svih košarkaša, koji su deo karijere proveli u Crvenoj zvezdi i Partizanu: Borislav Stanković, Aleksandar Nikolić, Milan Blagojević, Đorđe Lazić, Đorđe Konjović, Milan Radivojević, Borislav Ćurčić, Branko Radović, Zoran Slavnić, Dražen Dalipagić, Mlađan Šilobad Oliver Popović, Nebojša Bukumirović, Igor Perović, Dejan Tomašević, Milan Dozet, Dragoljub Vidačić, Zoran Sretenović, Aleksandar Gilić, Dragan Lukovski, Vladimir Đokić, Slobodan Šljivančanin, Jovo Stanojević, Goran Savanović, Nemanja Jelesijević, Aleksandar Gajić, Vlade Divac, Goran Ćakić, Miloš Vujanić, Marko Lekić, Luka Bogdanović, Mirko Kovač, Milan Gurović, Slavko Vraneš, Raško Katić, Ivan Radenović, Boris Bakić, Čedomir Vitkovac, Sava Lešić, Darko Balaban, Strahinja Milošević, Stevan Milošević, Lorens Roberts, Predrag Samardžiski, Ivan Marinković, Andreja Milutinović Aleksandar Cvetković, Terens Kinsi, Aleksandar Aranitović, Nikola Radičević, Stefan Janković, Joe D, Panter i Kampaco

Tu su i treneri: Vladislav Lale Lučić, Duško Vujošević, Ranko Žeravica, Zoran Moka Slavnić, Miroslav - Muta Nikolić...

Edited by shimpr
  • Haha 1
Link to comment

Petar Aranitović, zamalo

 

ne bre on, zaboravio sam kako se zove onaj što je potpisao ugovor sns olovkom

 

edit: rakićević?

Edited by garmonbozia
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...