Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ipak ste vi domaćini u ponedeljak. Meč počinje u 20h. Ja sam pričao o aba ligi, odnosno sledećem meču.

 

Mi imamo tri domacinstva u sledeca cetiri kola i utakmicu protiv vas, nemoguce je da igramo cetiri utakmice kuci zaredom. Pretpostavljam da nisi gledao nasu utakmicu, Kuzmanovic i Plavsic su nekoliko puta ponovili da se evroligaski derbi igra na vasem terenu u Areni. Ako oni grese onda i ja imam  dezinformaciju.

  • Replies 12.3k
  • Views 721.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

3 minutes ago, harper said:

 

Mi imamo tri domacinstva u sledeca cetiri kola i utakmicu protiv vas, nemoguce je da igramo cetiri utakmice kuci zaredom. Pretpostavljam da nisi gledao nasu utakmicu, Kuzmanovic i Plavsic su nekoliko puta ponovili da se evroligaski derbi igra na vasem terenu u Areni. Ako oni grese onda i ja imam  dezinformaciju.

covek ti lepo kaze , aba liga, ponedeljak. ti mislis euroliga 8 decembar

@harper

 

U pravu si ti da smo mi domaćini u evroligi kada budemo igrali prvi meč u tom takmičenju protiv Vas. Ali, da ponovim, ja sam pričao o prvom našem narednom meču u Aba ligi a to je sada u ponedeljak, protiv vas.

 

Meni je Aba liga bitno takmičenje a ovo revijalno ispucavanje po evroligi ... jbg ne vidim neki značaj biti 9 ili 16, 17, 18. Meni je samo bitno da osvojimo aba ligu.

 

 

Edited by BlackGeorge

Imate palac gore obojica.:D

Uz malo srece bi mogli vezati naredne tri pobede u EL.

Ovo danas protiv Reala sam jako malo gledao ali utisak je da smo i uprkos skoro 100 poena datih u gostima bili blizi pobedi protiv Barse nego ovde. 

Наредне две (Валенсија и Звезда у Арени) дефинитивно морамо да победимо ако имамо икакве амбиције у Евролиги. Проблем је што нам иде зајебан распоред на свим фронтовима до нове године а фонд играча нам је минималан.


Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

Edited by johan nagel

47 minutes ago, johan nagel said:

 

Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

Zato sto je Madar postao bezopasan u napadu. Nit' ima sut, nit' ima pas, nit' ima hrabrosti da ide do samog kraja, nit' zna da probije i podeli. Andjusic je barem pretnja sa distance, ako nista drugo.

 

Verovatno privremena odluka.

 

Dobro je sto se Djusa vratio u zivot.

 

Sad je vreme za Madara i Papapetrua.

Jesmo li domacini ili gosti protiv zvezde? Zanima me i evroliga i aba

U ABA ne u EL da.

 

Gospodin Dzanan Musa.

  • Author
10 hours ago, johan nagel said:

 


Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

 

 

Čekamo i mi Gossa, njega ili Hezonju :D

kupili ih sa puta barca 10o minutnim skandiranjem

  • Author

Ništa iznenađujuće, i dalje smo drugi najbolji napad lige iza Fenera i ubedljivo najlošija odbrana lige. 

Iznenadjujuce je to da ne mozemo apsolutno nikakav pomak defanzivno da napravimo. Ok, svi znamo da nismo tim sacinjen od prefinjenih defanzivaca, ali postoji i faktor zalaganja, volje i energije, mi gotovo svaku cetvrtinu ostajemo sa po penalom ili dva do bonusa u poslednja 2 minuta.

O defanzivnom skoku da ne pricamo, tu nas je recimo Barsa urnisala, imali su 15 ofanzivnih cini mi se, krila Kalinic i Da Silva polovinu od toga.

 

Uglavnom, sledi period u kome postoji imperativ pobeda, bez obzira na 'tezak' raspored, sranje je samo sto nismo kompletni, makar Avram bi znacio mnogo u rotaciji bekova, kod prenosa lopte pre svega.

 

Sve tamo do gostovanja Feneru, mi smo u periodu koji bi vrlo lako mogao da definise nasu sezonu u EL u smislu da li cemo uspeti da drzimo manje-vise 50% uspesnosti i samim tim drzati kandidaturu za to top 8 mesto u nekom realnom domasaju

Edited by lord_s

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.