Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, MiddleClass said:

 

True, ali ego je prevelik.

Bez namere da osporavan da je ego manijak, meni pre liči na nedostatak koncentracije/glupost

Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

da li bi svirao namernu da su tu napravili faul?

na eurobasketu se to sudilo svaki put

 

pa ne bi ako bi napravio ko što je napravio papapetru

Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:

 


Ako zauzmu takav stav generalno suci sve tekme na 1 posed ce se zavrsavati ovako, Greg Popovic style 

 

ja podržavam svaki stav ili promenu pravila koja bi vodila tome da bude što manje seckanja ige i slobodnih bacanja. protiv MZT-a sam bukvalno, ali bukvalno, zaspao u nekom periodu kad je krenula ta smaračina sa gomilom faulova i bacanja.

 

nemam nikakva rezultatka očekivanja od ove sezone u EL. bio bi dobro da ne budemo među tri-četiri poslednja, recimo između 11-15 mesta mi deluje realno. sve iznad toga bi bilo spektakularno.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

pa ne bi ako bi napravio ko što je napravio papapetru

jbg i to su pregledali 3 minuta, znači da su bili dosta blizu da dosude namernu.

zona 5-0 oko trice kao u rukometu oko šesterca pa neka pucaju. naša dvojica su mu nešto kao malo smetali, ostala trojica se zabila u reket da tamo brane tricu.

Link to comment

koliko mi se čini, ovaj što nam je dao trojku u poslednjoj sekundi je, bez preterivanja, jedno 15 minuta igrao sa 4 lične. pa valjda ima neka fora da ga izbacimo napolje i da ne bude na terenu kad se rešava. umesto toga on nas je uništio.

 

drugo, mi smo odigrali sa 6 ili 7 igrača. ostalo su epizode i statisti u kukuruzu. s obzirom koliko liga traje i koliko ima utakmica, čini se da ovakav kadar nije dovoljan da se ovo igra na nivou.

 

raduje me partija Ledeja. i nadam se da ćemo koristiti domaći teren maksimalno. tu vidim neku šansu da skidamo sklapove i pravimo rezultat.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Taukeramika je poprilicna kanta od ekipe na evropskom nivou ali i mi smo trenutno svakako kanta. Svakako dve ekipe koje nemaju mnogo sansi da udju u top8.

Ako gledamo minutazu, mozemo zakljuciti da 1) Zoc ne veruje u mlade igrace koje ima u sastavu  2) Pod pritiskom da dobije prvu utakmicu pa forsira iskusne ili 3) najverovatnije kombinovano 1. i 2. Bilo bi zanimljivo videti prosek godina ekipe na terenu, uzevsi u obzir da smo najmladji u EL po rosteru.

 

Znajuci njega i njegov ego, brzo ce dovesti nekoga, prvo na petici a onda i na kecu.

 

ABA ligu ce da ponisti verovatno do kraja bez poraza, ukljucujuci i PO.

Edited by Orle Zmajević
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

koliko mi se čini, ovaj što nam je dao trojku u poslednjoj sekundi je, bez preterivanja, jedno 15 minuta igrao sa 4 lične. pa valjda ima neka fora da ga izbacimo napolje i da ne bude na terenu kad se rešava. umesto toga on nas je uništio.

 

drugo, mi smo odigrali sa 6 ili 7 igrača. ostalo su epizode i statisti u kukuruzu. s obzirom koliko liga traje i koliko ima utakmica, čini se da ovaj kadar nije dovoljan da se ovo igra na nivou.

 

raduje me partija Ledeja. i nadam se da ćemo koristiti domaći teren maksimalno. tu vidim neku šansu da skidamo sklapove i pravimo rezultat.

Mora neki skalp da padne i u gostima ako se uopšte razmatra plej-of. A i nije da će nam Arena biti 100% neosvojiva tvrđava. Za narednu fazu nam treba jedno 19-20 pobeda, a to teško da ćemo da dohvatimo sa ovakvim gostovanjima i završavnicama

Link to comment

Ledej i Lesor ako budu imali ove minute jos 5-10 kola pokidace i ligamente koje ni ne znaju da imaju :D 

Cudo kako je Kalinic prosle godine izdrzao ziv do kraja 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, *edited by mod said:

Mora neki skalp da padne i u gostima ako se uopšte razmatra plej-of. A i nije da će nam Arena biti 100% neosvojiva tvrđava. Za narednu fazu nam treba jedno 19-20 pobeda, a to teško da ćemo da dohvatimo sa ovakvim gostovanjima i završavnicama

 

nisam baš mislio na neosvojivu tvrđavu, ali da se koristi maksimalno. kapiram da je realno da dobijemo 10 ili 11 utakmica kući. sad, po ovoj tvojoj računici trebao bi nam i sličan ili za nijansu slabiji  skor u gostima, e to mi ne deluje realno.

 

mnogo će zavisiti i od evetualnih povreda. recimo da otpadnu Lesor i Naneli na neko vreme, verovatno bi mogli da se slikamo. meni se čini da je još jedan centar pod obavezno. a Aleksa i Smajli dok se vrate, uhvate ritam i uigraju, doći će Sretenje. ne može toliko da se čeka.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...