Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

Odlicna utakmica.

  • Replies 12.3k
  • Views 720.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

32 primljena poena u drugoj cetvrtini, vec 10 primljenih trojki

16 minutes ago, lord_s said:

Sta da zagrade, ovi ljudi ne promasuju 3p
Jebote sta je bre ovo

To je evroliga, kanda smo se odvikli od toga, ali to nas ceka ove sezone

Ледеј 20:00

Лесор 17:02

 

Уопште нам не треба високи играч.

valjda će malo da ih stane šut sa distance u drugom. ja kad gledam kkp imam utisak da bi i ja postigao 7-8 trojki, samo da zaigram protiv nas ;)

 

nadam se da imamo još nešto u rukavu, inače će ovo da ode na 20 razlike vrlo brzo

Edited by Ted

Just now, MocaVukotic said:

To je evroliga, kanda smo se odvikli od toga, ali to nas ceka ove sezone


Pa dobro, nije bas da se cesto desavaju cetvrtine gde neko sutira 7/12 za 3p
Ali da, ovo je EL i to je taj nivo

Sa više tenzije gledam FMP nego ove tezgaroše Lesora, Ledeja I Pantera. Više ličimo na Cedevitu nego na Partizan.

Nikad dosadniji KKP

5 minutes ago, lord_s said:

Ali da, ovo je EL i to je taj nivo

 

ja se slažem. generalno.

 

ali npr. prošlogodišnje finale EL je bilo jedan od najodvratnijih mečeva koje sam gledao. i nije uopšte ličilo na neki naročiti nivo. bilo je odličnih tekmi u toku lige, ali finale je bilo krš/treš

Edited by Ted

Svidja mi se ovaj DJ tamo, sad Metalika - For Hum d Bel Tols :fantom:

Just now, Plajvi said:

Svidja mi se ovaj DJ tamo, sad Metalika - For Hum d Bel Tols :fantom:

Sve je bolje od ovih iritantnih španskih plehanih orkestara koje furaju po svim tribinama.

Zeljko polako menja boju, a ja bi trebao da se spremim za draft :D

Madar ni izbliza nije za ovaj nivo kosarke....

ja sam se sinoć napunio pozitivnom energijom, šta god ovde da bude neće da me pomeri ni za jotu.....ne dam ;)

10 minutes ago, April said:

Nikad dosadniji KKP

idi gledaj cibonu

Daj bre madar idi u kurac

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.