Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, cartman said:

Ima malo i zbog toga što ovako gubimo ali je Baskonija prilično odvratna ekipa. Skakali su na svaku odluku od starta a prednjači onaj njihov trener sa retko pickastom facom

I onaj što rempluje svaki faul i kuka.

 

Jebote Naneli je trebao da nam bude neki clutch, bukvalno nas ubi čovek...

  • +1 2
Link to comment

Ali odluka da se ne pravi faul na pola terena na 4 sekunde do kraja meča... majstorski. Bukvalno rutinski dobijen meč je prosut

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Bila bi Panteru peta.

Ma na 3 sekunde do kraja može i 7. da mu bude

Ne sme o tome tada da se razmišlja

 

  • +1 4
Link to comment

Nema veze... 

 

Cekamo ovu tekmu jos od vujosevicevog odlaska u cska, to je to, partizan u evroligi na noz u gostima, to sam cekao. Volim ih sve, i ludog lesora, i papapetrua, i madara kad zvekne trojku sa 10 metara, i kapitena pantera i sve ostale, znane i neznane, partizan se vratio kuci! Sledeci ke armani u pred 20 000 ludih navijaca, krece ludilo, krece hajp, jebacemo ih sve redom, raduj se grobare, raduj se domacine, zver se probudila, dinosaurs roaming the earth... 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Ali odluka da se ne pravi faul na pola terena na 4 sekunde do kraja meča... majstorski. Bukvalno rutinski dobijen meč je prosut

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Verovatno niko nije ni razmatrao da Naneli može da promaši ovako bitno slobodno, a deluje mi da kada su prišli da je već bio na šutu.

 

Mada kakav odnos ima sa slobodnih i sa tri, bolje da je gadja i tri slobodna.

 

Biće ovo duga sezona, šteta jer bi nam ova pobeda baš značila.

Edited by *edited by mod
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Ma na 3 sekunde do kraja može i 7. da mu bude

Ne sme o tome tada da se razmišlja

 

 

True, ali ego je prevelik.

Link to comment

jedno bacanje je trebalo pogoditi i to je to. i to Naneli. koliko kapiram, verovatnoća da promaši je jednaka verovatnoći da Natho ne pogodi penal. i naravno, promašio je.

 

nakon toga smo mogli da pravimo faul i šaljemo ih na bacanja, naravno nismo i naravno dobili smo trojku u poslednjoj sekundi

 

i naravno ja sam sve ovo video u glavi i pre no što se desilo, ne u detaljima ali u ishodu svakako. i naravno nisam se zajebao

 

nije bila loša tekma. svakako dosta bolje nego protiv Albe.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

da li bi svirao namernu da su tu napravili faul?

na eurobasketu se to sudilo svaki put

Verovatno ne bi bila namerna. Ipak su bolje sudije ovde nego na EP

Meni je sve smrdelo jer nikako na 6 da odemo. Ali sam verovao da je to to, kada je je naneli pogodio prvo od dva... Trojka nakon toga je već bila očekivana.

 

Link to comment

 

4 minutes ago, omiljeni said:

da li bi svirao namernu da su tu napravili faul?

na eurobasketu se to sudilo svaki put


Ako zauzmu takav stav generalno suci sve tekme na 1 posed ce se zavrsavati ovako, Greg Popovic style 

Link to comment
Verovatno niko nije ni razmatrao da Naneli može da promaši ovako bitno slobodno, a deluje mi da kada su prišli da je već bio na šutu.
 
Mada kakav odnos ima sa slobodnih i sa tri, bolje da je gadja i tri slobodna.
 
Biće ovo duga sezona, šteta jer bi nam ova pobeda baš značila.
Pa ne treniram ja Partizan ili Mile renta bubreg, trenira ga jedan od najboljih trenera svih vremena koji mora da spremi ekipu za sve opcije. Ako da prvo, šta raditi ako promaši drugo... mnogo se ovakvih gluposti desilo u ove dve sezone. Njegovih poraza se baš nakupilo... ovo su amaterske greške

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...