Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

51 minutes ago, Facundo Orellana said:

Punter je po meni ispao glup, iako se videlo tokom cele utakmice da su frankisti nemoćni, jer su slabiji, košarkaški razbucani, otuda i takve reakcije tokom čitavog meča. Plašim se neke duže suspenzije Lessorta, i Exumove duže povrede. Sa druge strane Deck je započeo tuču na terenu, a Yabusele je uradio najgrozniji potez. One tuče sa Hemofarmom su kamilica za rvački zahvat ragbiste, gde se stvarno može teže povrediti protivnički igrač. 

ali punter ga nije ni pipnuo, ne znam o cemu pricas

  • +1 1
Link to comment

Ne vidi se dobro, je l' ono Panter drkno Musu laktom pre nego sto ga je Lesor bacio k'o kurton na ekskurziji? Non stop flopuje sisa, ne verujem mu nista

Nece doputovati ni Dek ni Ljulj ni Kardasijan, bice povredjeni™ ili interno suspendovani™

Edited by Plajvi
Link to comment

ne bi da mracim, ali najgore je sto suspenzija/povreda prete trojici vama kljucnih igraca

i koliko god da ste dobri, a mnogo ste dobri, dovoljno je da jedan bude suspendovan/povredjen za polufinale sanse vam drasticno opadaju

bas bi bilo jadno da se ova sezona tako zavrsi

ne bi vam bio u kozi do sutra dok se ne sazna epilog :)

 

i ujedno zelim mnogo  srece i sve najbolje u vezi sa tim

 

 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, J.R. Cash said:

Bojim se da nam je ovo vece usralo sezonu. Niko nas ne bi zaustavio.

 

ovoga je i mene strah. čak i u nekoj idealnoj situaciji gdje Dante ne bi bio ozbiljnije povrijeđen i niko suspendovan, ova gadost koju je onaj gadni tim izlio večeras kao da je nekako ubila magiju...

 

što napisa neko, ne mogu ni da se radujem ovoj pobjedi, toliko me je ovo sve sneveselilo. ali čak i bez priče o tim apstraktnim, nemjerljivim, nedokazivim faktorima kao što su ubivena magija/sjebani modžo, sama pomisao na (nažalost prilično vjerovatnu, ako ne i izvjesnu) mogućnost da neko od naših navijača (i "navijača") napravi neko sranjeu "Areni" me baca u očaj... pih, govna jebena, ubijemo ih (košarkaški) i sahranimo, i oni uspiju iz groba da nas umažu glibom od koga su napravljeni

  • +1 6
Link to comment

Idem na neki put i ustajem u 6, a evo još sam budan. Ovo bukvalno može da upropasti sve što smo imali do sada u sezoni. Oni su džukci, bili su jadni i nemoćni i samo su čekali trenutak da naprave sranje. Panter nije smeo to da dozvoli, Željko nije smeo to da dozvoli, baš sam skenjan i razočaran, a upravo smo dobili Real u Madridu i poveli sa 2:0... 

  • +1 2
Link to comment

Partizan da angazuje Cokija kao konsultanta za organizaciju utakmice u Beogradu. 
 

Mnogo mi je krivo, ovo ce upropastiti sezonu. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Bukvalno isto, ne mogu zaspati koliko sam popizdeo. Da me neko udari na basketu na Adi ja bih dohvatio štanglu... al ja (loše) igram na Adi i nisam skupo plaćeni profi sportista. Zamisli u rukometu ko je imao zadovoljstvo da igra protiv ona dva goveda s Cetinja, Đurkovića i Đukanovića... pa taj je trebao 30 dana pritvora da dobije da izjednači njihove bedastoće

Link to comment

evo sad gledam na .25 usporeno i deluje mi da ga je spucao namerno preko vrata, mislim ja celo vece kao kenjam u prepiskama sa ortacima da je morao da iskulira panter a kapiram da bih mu izvadio oko za pocetak da me je tako udario

Link to comment

cenim sledeće: jabusele 5, ljulj 1, panter 1, lesor 1

 

njima u utorak igra tavares i dobijaju nas, za četvrtu ostoja diže karte za još 50% otplaćujemo dug za porez, idemo u kaunas


 

 

 

vučić umire

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

cenim sledeće: jabusele 5, ljulj 1, panter 1, lesor 1

 

njima u utorak igra tavares i dobijaju nas, za četvrtu ostoja diže karte za još 50% otplaćujemo dug za porez, idemo u kaunas


 

 

 

vučić umire

 

i dek 1

 

+ suspenzija terena na bar 1

 

edit: i musa 1

Edited by cedo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...