Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

12 hours ago, MaErAkLoIJA said:

A na kraju neko iz Pecenjevac ti objasnjava kako si seljak...

Čačak Čačak Čačak

Zvučnije je priznaj

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ma kakvi.....voleo bih, ali mislim da se dogovorio s Partizanom. Neće te pare Tončev da da za igrača.

A i ne mož se Propadalo ugradi

Link to comment
1 hour ago, los borrachos said:

Pitanje za Nislije: Kako bi rangirali Mitrovica u odnosu na Randjelovica i Cumica? Ko je po vama tu najbolji po kvalitetu, potencijalu, licnom utisku? Sve slicni igraci, rekao bih.

Mitrović je slabiji od prethodnika mu u momentu napuštanja Radničkog. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mitrović je slabiji od prethodnika mu u momentu napuštanja Radničkog. 

De be slabiji... Ne moze ni CZ ni Partizan da ga zaustave. Niko nije bio dominantan kao Mitrovic.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mitrović je slabiji od prethodnika mu u momentu napuštanja Radničkog. 

Uzmi u obzir godine. Šta je pokazao Randjelovića šta Čumić sa 18 godina. Zamisli koliko bi napredovao Mitrović do njihovih godina 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Šta bi na kraj...jel ovaj Mustafa Ibrahim dolazi ili jok....?

Šta će ti ako je pozajmica, a mi ga od njih vrv drugačije dobiti nećemo... 

Imamo Dimica, Lazara, Mesarovica(koji je po meni odličan),Tomica, Ajdara... 

Meni je samo nedoumica da li su nas Radojica(menadžer) i Terzić izigrali kao debile, jer dečko dosta vise vredi.. Ili je "neko" u našem klubu ispao toliki debil da ne razume značenje klauzule i overi takav ugovor..

Neverovatno b'ate! 

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Uzmi u obzir godine. Šta je pokazao Randjelovića šta Čumić sa 18 godina. Zamisli koliko bi napredovao Mitrović do njihovih godina 

Ne zalazim u godine. Već kvalitet u momentu napuštanja Radnickog. 

Link to comment

Sad kad kazne Sivića zbog komentarisao ja sudjenja .Istorija se ponavlja... Biće kao sa Mišom Kosanovićem... Nego pitanje je da li neko od vas zna kako su Mišu namestili...

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Šta će ti ako je pozajmica, a mi ga od njih vrv drugačije dobiti nećemo... 

Imamo Dimica, Lazara, Mesarovica(koji je po meni odličan),Tomica, Ajdara... 

Meni je samo nedoumica da li su nas Radojica(menadžer) i Terzić izigrali kao debile, jer dečko dosta vise vredi.. Ili je "neko" u našem klubu ispao toliki debil da ne razume značenje klauzule i overi takav ugovor..

Neverovatno b'ate! 

Pa kad će taj Mesarović da proradi.....ljudi mi predlažu, tamo na stranicu, da ga zaposlimo u Biftek...

Link to comment

Nemojte da verujete u naivnost Tonceva ,jel to sigurno nije,a nije ni glup!Neko je smotao masnu svotu novca u dzep i to je to...

Sta da se radi ,takva je situacija....Ko zna zato je ovo dobro....idemo dalje

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Pa kad će taj Mesarović da proradi.....ljudi mi predlažu, tamo na stranicu, da ga zaposlimo u Biftek...

Oče muljo .Biftek propao . Pozatvarali prodavnice ne radi  ni na pijaci već 8 meseci

Edited by Gradina
Link to comment
Oče muljo .Biftek propao . Pozatvarali prodavnice ne radi  ni na pijaci već 8 meseci
Pa taman.....nego, nije li Ivica digao ruke od Evropu, pa zato i prodao Mitrovića. Računa u naše prvenstvo će sa ovom ekipom opet da izbori LK uzme neku sitnu paru, i opet izmulja neki transfer, njemu dobro?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment



Oče muljo .Biftek propao .


Čuo sam i ne znam kako je uspeo...srBska posla, nikad ne znaš kad ti je dosta, kad da prikočiš malo...kolko je imao prodavnica...preko 120...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...