Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

jel moze u nisu sa austrijancima ili morate za beograd?

Jos se ne zna da li mozemo i sa Gzirom u Nisu?

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

jel moze u nisu sa austrijancima ili morate za beograd?

Još ne znamo ni za maltežane dal igramo na Čair😂

Link to comment
znaci niste otklonili onih 200 primedbi koje je imala komisija uefa koja je obisla stadion
Uzesmo pola meleona, saće rešimo bar 5

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Zvanično Mitrović u Zvezdi, a od "kuma" TV....odnosno, od Dona od tri najdugačko....plaćeno u roku od odma'.....

 

Izmišljeni razgovor*

TERZA: Dobro Ivice, dajemo 500 001 € i Mustafu....

PROPADALO: (Šapuće Ivici) Nemoj tog Mustafu, imam ja za tebe igrača, mnogo manje košta...

IVICA: Hvala Terzo kume, može samo ovaj mali za pare, ne treba ništa više...hvala još jednom.

Ispozdravljaju se oni, krenu za Niš i u kolima razgovaraju...

IVICA: Kog to imaš jeftinijeg od ovoga što nam Terza nudio?

PROPADALO: Moj svastičić iz Zablaća, fin dečko, neka ga tu, ja ću da ga pazim.....

IVICA: Čekaj bre, jel igrao negde ?

PROPADALO: u školu za školski tim u ZBalaće, a posle za srednju tehniučku u Čačku....

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Pitanje za Nislije: Kako bi rangirali Mitrovica u odnosu na Randjelovica i Cumica? Ko je po vama tu najbolji po kvalitetu, potencijalu, licnom utisku? Sve slicni igraci, rekao bih.

Link to comment
1 minute ago, cvetanovic17 said:

E sad mi treba da krenemo u napad na Čumića :thumbup:

Ma kakvi.....voleo bih, ali mislim da se dogovorio s Partizanom. Neće te pare Tončev da da za igrača.

Link to comment
12 minutes ago, los borrachos said:

Pitanje za Nislije: Kako bi rangirali Mitrovica u odnosu na Randjelovica i Cumica? Ko je po vama tu najbolji po kvalitetu, potencijalu, licnom utisku? Sve slicni igraci, rekao bih.

Mitrovic najprobojniji, Randjelovic mnogo brz ali je vise da ga izbace da trci za loptom, ima dribling ume ali nije kao Mitrovic.

Cumic nesto izmedju, brz ali ne toliko, ume da izgradi prostor, lucidan je.

Mitrovic je najpotentniji plus sto mi se cini da moze jos dosta da napreduje. Ni jedan nije ovako dominirao u duelima od ove dvojice.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
8 minutes ago, los borrachos said:

Pitanje za Nislije: Kako bi rangirali Mitrovica u odnosu na Randjelovica i Cumica? Ko je po vama tu najbolji po kvalitetu, potencijalu, licnom utisku? Sve slicni igraci, rekao bih.

Meni se najviše svidja Randjelović....Ova dvojica, šta znam, nekako Čumića više gotivim. Kupili smo ga, ako smo ga kupili, od Metalca sa nogom u gipsu. Bio je dobar, slušao, dobio šansu, iskoristio. Mitrovića je doveo menadžer, koji je smarao na društvenim mrežama, ako odigra dva minuta i ne pipne loptu, da je bio najbolji na terenu....nekako mu je brzo čini mi se ušla voda u uši....i eto...tako na blic.

Link to comment

Meni Cuma bio najkompetniji, licni utisak. Znao sa loptom vise od ove dvojice a bio korektno brz ako treba i da pretrci nekoga...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...