Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Tomic be, desni spoljnji. Sto ulazi umesto Jovanovica iz N. Pazara sto dosao...

Će bude i on.....

Link to comment
2 hours ago, cvetanovic17 said:

Verovatno utorak, avionom sat vremena treba.. 

 

Nego niko ništa ne priča, revanš zvanično na Čair?

Nezvanično da, velike su šanse.

  • +1 1
Link to comment

Ljudi Mitrovic ne moze da se zadrzi , jbga nasa realnost , samo da se taj novac ulozi u klub…

a ne da zavrsi u Ivicin dzep( znam da je on glavni finasijer, ali treba nam iskorak na svakom nivou)!

Ps( da li neko zna koje doveo Mitrovica kod nas)?

Link to comment
7 hours ago, El pibe said:

Ljudi Mitrovic ne moze da se zadrzi , jbga nasa realnost , samo da se taj novac ulozi u klub…

a ne da zavrsi u Ivicin dzep( znam da je on glavni finasijer, ali treba nam iskorak na svakom nivou)!

Ps( da li neko zna koje doveo Mitrovica kod nas)?

Niko i ne očekuje da ga zadržimo, al kad već ide nek se dobro naplati😁

Link to comment

Ne znam ovaj Bakayoko sto ga otpisala Zvezda bio dosta zanimljiv igrac. Lepo bi nam legao umesto Tomica. Jaci, brzi, prosao dobru skolu. To sto se nije snasao u CZ ne znaci nista, ni prvi ni zadnji koji nije uspeo.

Imao platu 12.000e a verovatno mozda moze da se pregovara za 4-6000e manje dok ne podigne formu.

Tomic imao dve solidne partije i toliko. Ne vidi se na terenu.

Mitrovic sutra ili prekosutra promocija u CZ. Trebace nam ako nam uopste CZ ustupi Mustafu jos jedan dobar bocni jer izlaskom Mustafe ili Jovanovica nemamo zamenu koja ce moci da doprinosi kao ova dvojica a kamo li da bude kec u rukavu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
31 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ne znam ovaj Bakayoko sto ga otpisala Zvezda bio dosta zanimljiv igrac. Lepo bi nam legao umesto Tomica. Jaci, brzi, prosao dobru skolu. To sto se nije snasao u CZ ne znaci nista, ni prvi ni zadnji koji nije uspeo.

Imao platu 12.000e a verovatno mozda moze da se pregovara za 4-6000e manje dok ne podigne formu.

Tomic imao dve solidne partije i toliko. Ne vidi se na terenu.

Mitrovic sutra ili prekosutra promocija u CZ. Trebace nam ako nam uopste CZ ustupi Mustafu jos jedan dobar bocni jer izlaskom Mustafe ili Jovanovica nemamo zamenu koja ce moci da doprinosi kao ova dvojica a kamo li da bude kec u rukavu.

 

Što bi značilo da ipak neće da ostane dok smo u Evropi?

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Pa da, prvo te očerupaju a onda ti posle navijači blizanaca objašnjavaju kako smo glupi što ne možemo nikoga da pobedimo u Evropi... :fantom:

Link to comment
24 minutes ago, Captain_Darling said:

Pa da, prvo te očerupaju a onda ti posle navijači blizanaca objašnjavaju kako smo glupi što ne možemo nikoga da pobedimo u Evropi... :fantom:

Cuti nemoj da otvaramo moju bolnu temu.

Mislim nije tema sto oni objasnjavaju vec je tema daleko, daleko kompleksnija...

A na kraju neko iz Pecenjevac ti objasnjava kako si seljak...

Pride nemam nista protiv Pecenjevca nego mi zvucalo zvucno 😁

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

 

Što bi značilo da ipak neće da ostane dok smo u Evropi?

To baš to znači. Jer ako bi odigrao kod nas kvalifikacije za konferenciju posle ne bi mogao za njih da igra za ligu šampiona..

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Neće se on naigra u crveni

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mislim da hoce. Bilo bi steta da prosipaju ovakav biser.

 

Lepo bi bilo da neki novinar intervjuise Tonceva i postavi mu par pitanja u vezi transfera Mitrovica 🧐

Link to comment
18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Lepo bi bilo da neki novinar intervjuise Tonceva i postavi mu par pitanja u vezi transfera Mitrovica 

Svaki njegov intervju je dirigovan  pitanjima koje sam on sebi postavlja tako da nema ništa od toga da nešto saznamo novinarskim pitanjima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...