Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

16 minutes ago, Constantin said:

Dolazi nam Mustafa na pozajmicu?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Sto bi znacilo da je za Mitrovica sve zavrseno... :isuse:

Link to comment
31 minutes ago, Constantin said:

Dolazi nam Mustafa na pozajmicu?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja sam video Mustafa i još jedan (Lučić ili Motika) videćemo ko. Mada mislim da će pre Lučić , mnogo su para dali da nam ga tako daju za Mitrovića 

Link to comment
Ja sam video Mustafa i još jedan (Lučić ili Motika) videćemo ko. Mada mislim da će pre Lučić , mnogo su para dali da nam ga tako daju za Mitrovića 
Ako dodje Motika, naljutiće se ...@ZokiAsov [emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 3
Link to comment

Mitrović za Mustafu.. mislim da to i nije tako loše, ako već mora da ide... Mustafa odličan bio u Pazaru da ga ne ureknem, nek bude i kod nas...

Link to comment
1 minute ago, zikaPantelej said:

Mitrović za Mustafu.. mislim da to i nije tako loše, ako već mora da ide... Mustafa odličan bio u Pazaru da ga ne ureknem, nek bude i kod nas...

Jeste dobro ali gubimo najboljeg igraca i bonus igraca. Mustafa plus jedan od dvojice pomenutih i to da ne dodju na pozajmicu ali nesto me ne greje sunce

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Jeste dobro ali gubimo najboljeg igraca i bonus igraca. Mustafa plus jedan od dvojice pomenutih i to da ne dodju na pozajmicu ali nesto me ne greje sunce

Slažem se.. pogotovu što ne verujem da će na račun kluba da legde i jedan dinar... Kao za Pavkova...

 

Najbolje bi bilo prodati ga van negde, gde bi mogao i on da igra.. ne znam koliko će minuta da dobije kod ovih...

 

Svakako ga je nemoguće zadržati još dugo..

Link to comment

Sto bi znacilo da cemo ga tesko videti u cetvrtak na terenu. Jedino ako dogovorimo da ostane kod nas do zime...

 

Ne znam sta da kazem, ne sumnjam da cemo mi losije da prodjemo.

Link to comment

Gledam Napredak-Voždovac, danas Kragujevac-Lučani, pa se setim kako smo igrali kd Bataka...:isuse:....gledam ovo Čečarića, sapetljivog, i setih se da ga je neko priželjkivai kod nas pre nego što ode u N.Pazar...ovo su burleske....izgleda da će ipak samo Mustafa kod nas + pare....

 

Inače, niko nije iskomentarisao ili nije zapazio, da kod izvodjenja drugog penala za Partizan, Lutovac bio metar unutar 16.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nego ima li neka sansa da Tomic proradi?

Mnogo je tanak trenutno ...

"Naš" Tomke...ili naš Tomić...samo da budemo precizni.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

"Naš" Tomke...ili naš Tomić...samo da budemo precizni.

Tomic be, desni spoljnji. Sto ulazi umesto Jovanovica iz N. Pazara sto dosao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...