Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Gledam Arenu, 15 puta vracaju drugi "penal". Objasnjavanje u stilu valjda vise verujete meni nego svojim ocima.

 

Sudija nije nista mogo da vidi, stoji na pola terena a Pejovic mu pokriva pogled na celu situaciju. Cim je ovaj pao sudija se zaleteo da svira, neverovatno..

 

A objektivni strucnjak u Areni prica kako je sudija sve video sa 35 metra udaljenosti kroz Pejovica.

Link to comment
Just now, RealNIš said:

Ličimo na ozbiljnu ekipu! Odigrali su odlično. Mlađović mi je upitan za status posle ovih penala i igre uopšte!

Link to comment

Fino vas je Sivic ukomponovao, svaka cast za prva 2 kola. Pogotovo prvi.penal je predebilan, covjek izlazi iz 16, ovaj ga gura, 2. penal nisam vidio dobro...

Link to comment
Fino vas je Sivic ukomponovao, svaka cast za prva 2 kola. Pogotovo prvi.penal je predebilan, covjek izlazi iz 16, ovaj ga gura, 2. penal nisam vidio dobro...
Neće marimo vaistinu. Mlađović pobednik. Sudac i ti jedini niste videli dobro panal smile.png

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Link to comment

Nisam majke mi, samo iz jednog ugla sam vidio, kad sam vidio da su dobili penal u 96. minuti nije mi se ni gledalo dalje niti analiziralo. Prvi je bio sto jes-jes i preglup je, sto jes-jes.

Link to comment

Po meni lepša utakmica i od onomad kad smo sa njima igrali pod Lalatovićem  i još lepši utisak što smo  tada imali i jako jako kompaktniji sastav ( po imenima). Mitrović opet odličan  Mlađović i Drobnjak   najtanje karike. Kod prvog penala isteruje  igrača iz 16  i ruši ga bez potrebe u istom kod drugog pa  greši jer kasni pa ga juri .Drobnjak brani penal tako što se zaleće iz gola kao da će da poleti sa nosača aviona. Do sada nisam video takav način branjenja. 

Utisak

Izgubili smo naivno 2 boda

Ima nade da opet razdvojimo blizance

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Slazem se Drobnjak i Mladjovic mnogo tanji od ostalih.

Drobnjak je opet imao dve vanserijske intervencije.

Mladjovic odigra pola sata vrhunski i napravi kiks za spice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...