Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Lele što "živnuli" grobari po društvene mreže...kritikuju Sivića što će napadne PArtizan...kažu, što niste napali Zvezdanu, a ne skinuli ste gaće i izgubili s 4:0.....aj što nisu gledali utakmicu, nego što će popravimo gol-razliku u pozitivnu....xixixixixi....:kecman:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, El pibe said:

Gde je promocija dresova na konferenciji??

brate najgori smo sto se tice marketinga!

A potencijala imamo 

koliko hoces

Reče čovek gore da još nisu zvanično gotovi, što je još veća sramota, ali na stranu to, promocija fudbalera užas, onda pogledaj sezonske ostalih klubova i pogledaj našu pa lepša kartica iz maksija za popuste nego ova naša Bože dragi. Druga stvar što mene zanima, kad će više kupiti ženama na šalteru laptop da upisuju brojeve lične karte, žene se ubiše upisujući hemijskom hiljade i hiljade brojeva zato što su ovi nesposobni da im obezbede a značajno bi se smanjile bi se gužve i ubrzao proces kupovine, I ne bi ljudi kasnili i po celo poluvreme, ili odustali od kupovine kad vide koliki je red..
Kakva su vam mišljenja o pres - konferencijama Sivića, nešto mi je sve jako čudno. Sad otkriva postavu dva dana pre utakmice, prošli put mu rezultat nije bitan??? Možda zbog rivala iz evrope ali ne verujem. U suštini mislim da Dujmo, Gaku i Štula moraju od starta u prvih 11 

Edited by cvetanovic17
Link to comment
Just now, cvetanovic17 said:

Reče čovek gore da još nisu zvanično gotovi, što je još veća sramota, ali na stranu to, promocija fudbalera užas, onda pogledaj sezonske ostalih klubova i pogledaj našu pa lepša kartica iz maksija za popuste nego ova naša Bože dragi. Druga stvar što mene zanima, kad će više kupiti ženama na šalteru laptop da upisuju brojeve lične karte, žene se ubiše upisujući hemijskom hiljade i hiljade brojeva zato što su ovi nesposobni da im obezbede a značajno bi se smanjile bi se gužve i ubrzao proces kupovine, I ne bi ljudi kasnili i po celo poluvreme, ili odustali od kupovine kad vide koliki je red..
Kakva su vam mišljenja o pres - konferencijama Sivića, nešto mi je sve jako čudno. Sad otkriva postavu dva dana pre utakmice, prošli put mu rezultat nije bitan??? Možda zbog rivala iz evrope ali ne verujem. U suštini mislim da Dujmo i Gaku moraju od starta u prvih 11 

Što se tiče sezonskih i uopšte karata, osim cena, to ne ide na dušu kluba.....

 

Link to comment
1 hour ago, cvetanovic17 said:

Reče čovek gore da još nisu zvanično gotovi, što je još veća sramota, ali na stranu to, promocija fudbalera užas, onda pogledaj sezonske ostalih klubova i pogledaj našu pa lepša kartica iz maksija za popuste nego ova naša Bože dragi. Druga stvar što mene zanima, kad će više kupiti ženama na šalteru laptop da upisuju brojeve lične karte, žene se ubiše upisujući hemijskom hiljade i hiljade brojeva zato što su ovi nesposobni da im obezbede a značajno bi se smanjile bi se gužve i ubrzao proces kupovine, I ne bi ljudi kasnili i po celo poluvreme, ili odustali od kupovine kad vide koliki je red..
Kakva su vam mišljenja o pres - konferencijama Sivića, nešto mi je sve jako čudno. Sad otkriva postavu dva dana pre utakmice, prošli put mu rezultat nije bitan??? Možda zbog rivala iz evrope ali ne verujem. U suštini mislim da Dujmo, Gaku i Štula moraju od starta u prvih 11 

Vidim da se mnogi vataju za izjave Sivica u smislu ove ce pustamo a ove ce dobijamo.

 

Iz avijon se vidi da je Zvezda manje ranjiva jer ima dugogodisnjeg trenera, dugogodisnji kostur tima da ne kazem ceo tim, zamene su im maltene dugogodisnje i dve tri bombe pojacanja. Jos igramo kod njih.

Partizan  promenio trenera, pola tima, neki igraci nisu spremni za nas, jos se namestaju.

Mi smo kao i Partizan i nama sve to maltene identicno.

Pa valjda je normalno da u takvim uslovima u prvoj utakmici smanjis pritisak a u drugoj pozoves publiku jer napadamo Partizan.

Igrace koje su intervjuisali pred Zvezdu, nijedan nije rekao skidamo gace vec da nijedan ne igra fudbal da bi izgubio.

 

Konferencija je vise obracanje publici po meni a kako ih on motivise u svlacionici to je druga prica.

Sigurno ne kaze momci aj se istrcite malo al nemojte pun sprint jer ce ogladnite a do Nis imamo samo prazne kifle.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, cvetanovic17 said:

U suštini mislim da Dujmo, Gaku i Štula moraju od starta u prvih 11

On tako ne misli. Kad kažem ,,on" ne mislim na Sivića već na govno koje forsira Drobnjaka. U suštini i nije mi baš nešto žao Dujmovića jer ni pedalj nije bolji od Kojića kog su pustili niz vodu zimus. Žao mi što niko to ne sagledava na sportski način. A tek za mladog Ilića što mi krivo. Poneli su se kao džukci prema njemu prvo što je sam svojom zaslugom bio godinama u reprenzetaciji  , bez menadzera i guranja , pa ga daju u Pirot , pa ga daju u Brzi Brod pa ga vrate u klub i na kraju . . .Ristić Petra takodje  pustiše niz vodu. . .

Sad im je Ćirković na listi za out.

 

  • +1 2
Link to comment

Meni pa nije jasno zasto karte kostaju jug 600din a istok-zapad 800din???

Jug je trebao da bude 300 max 400din jer nemaju svi novca za kartu. Nije mnogo 600 u danasnje vreme kad uporedjujemo razne stvari tipa cene u inostranstvu, paklu cigareta i sl. ali za 60% ljudi je ovo prevelik izdatak.

Palac dole za ovo. Veliki minus po meni

  • +1 1
Link to comment
Meni pa nije jasno zasto karte kostaju jug 600din a istok-zapad 800din???
Jug je trebao da bude 300 max 400din jer nemaju svi novca za kartu. Nije mnogo 600 u danasnje vreme kad uporedjujemo razne stvari tipa cene u inostranstvu, paklu cigareta i sl. ali za 60% ljudi je ovo prevelik izdatak.
Palac dole za ovo. Veliki minus po meni
Već smo mnogo puta rekli da je marketing katastrofalan. Umesto da privuku sad publiku, oni rade kontra stvari. Zaboravili da prose na porodica da ode na istok treba minimum 2000 dinara s grickalice.
Odakle ljudima tolike pare....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Ako ode Mitrovic u CZ ispada Motika kako pise stampa. Nece biti prva opcija za bonusa posle Erakovica a i Stankovic ubacuje neke druge bonuse.

Kad bi ovi nasi umeli da pregovaraju pa da se omastimo za Mitrovica i plus uzmemo Motiku na pozajmicu tipa 2+1godina uz 50% od prodaje. Mislim da bi to bilo dobro za sve. Naravno plata na pola ili da CZ placa.

Mada Mitrovic da je pametan da ustali formu kod nas jos ovu godinu, produzi ugovor na godinu dana duze, i kad odlazi da ne odlazi na mestu rezerve sto ce da ga zadesi ako odigra dve, tri utakmice slabije u CZ. Mlad je, jos oscilira a sta sve moze da mu se desi u CZ i sa pritiskom koji igrac nosi to ne moze ni da se pretpostavi.

Greota bi bilo da trosi godine kao Cumic ili Randjelovic koji su do sada trebali da postanu nosioci Olimpijakosa a ne da se potucaju po druge lige...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ako ode Mitrovic u CZ ispada Motika kako pise stampa. Nece biti prva opcija za bonusa posle Erakovica a i Stankovic ubacuje neke druge bonuse.

Kad bi ovi nasi umeli da pregovaraju pa da se omastimo za Mitrovica i plus uzmemo Motiku na pozajmicu tipa 2+1godina uz 50% od prodaje. Mislim da bi to bilo dobro za sve. Naravno plata na pola ili da CZ placa.

Mada Mitrovic da je pametan da ustali formu kod nas jos ovu godinu, produzi ugovor na godinu dana duze, i kad odlazi da ne odlazi na mestu rezerve sto ce da ga zadesi ako odigra dve, tri utakmice slabije u CZ. Mlad je, jos oscilira a sta sve moze da mu se desi u CZ i sa pritiskom koji igrac nosi to ne moze ni da se pretpostavi.

Greota bi bilo da trosi godine kao Cumic ili Randjelovic koji su do sada trebali da postanu nosioci Olimpijakosa a ne da se potucaju po druge lige...

А уз евентулано добре наступе у Европи, било би паметније њему да остане и одигра 'Бањца' јер у Звезди сигурно неће играти европске утакмице док још увијек постоји опција да Ераковић остане (и да чак игра и десног бека) па да Митровић извиси и за ту позицију бонус играча у првенству.

Link to comment
1 hour ago, SmudgeYorkshire said:

А уз евентулано добре наступе у Европи, било би паметније њему да остане и одигра 'Бањца' јер у Звезди сигурно неће играти европске утакмице док још увијек постоји опција да Ераковић остане (и да чак игра и десног бека) па да Митровић извиси и за ту позицију бонус играча у првенству.

Najbolje da ostane ali parice ,slavica, mladost...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...