Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

7 minutes ago, Captain_Darling said:

Lepa igra i lepi retro dresovi, bas mi se svidjaju.

 

E sad sto primismo lako golove to je vec drugo pitanje.

 

Sa ovakvom igrom mozemo necemu da se nadamo sa ostalim ekipama. Rezultat skroz nerealan, al jebi ga...

 

Nisam skoro video naš Radnički da ovako igra. Nzm što nije Sale počeo utakmicu. 

Odbrana nam malo Šupljikava, ali kad se vrati Yamkam biće to dobro!

Link to comment
7 minutes ago, Captain_Darling said:

Lepa igra i lepi retro dresovi, bas mi se svidjaju.

 

E sad sto primismo lako golove to je vec drugo pitanje.

 

Sa ovakvom igrom mozemo necemu da se nadamo sa ostalim ekipama. Rezultat skroz nerealan, al jebi ga...

 

Nisam skoro video naš Radnički da ovako igra. Nzm što nije Sale počeo utakmicu. 

Odbrana nam malo Šupljikava, ali kad se vrati Yamkam biće to dobro!

Link to comment
10 minutes ago, Captain_Darling said:

Lepa igra i lepi retro dresovi, bas mi se svidjaju.

 

E sad sto primismo lako golove to je vec drugo pitanje.

 

Sa ovakvom igrom mozemo necemu da se nadamo sa ostalim ekipama. Rezultat skroz nerealan, al jebi ga...

 

Trebali su da smanje brojeve da prezime stanu

Link to comment

Dresovi su extra !!!

Odbrana skrpljena pa i rezultat visok. Prosralo ih sa golom u drugom minutu. Da smo dali jedan gol mozda bi se nesto drugacije otvorila utakmica. Stvarno nismo imali srece.

Drobnjak po meni jako los.

Pejovic cim se zadihao poceo da pravi greske.

Mica jos uvek daleko od forme.

U drugo bih voleo da vidim Marjanovica i Mesarovica umesto Pejovica i Mice i nekog mladjeg levog beka mada najvise Gakua jer je prosao pripreme sa ekipom.

 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, RealNIš said:

Nisam skoro video naš Radnički da ovako igra. Nzm što nije Sale počeo utakmicu. 

Odbrana nam malo Šupljikava, ali kad se vrati Yamkam biće to dobro!

Nije 100% spreman

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Dresovi su extra !!!

Odbrana skrpljena pa i rezultat visok. Prosralo ih sa golom u drugom minutu. Da smo dali jedan gol mozda bi se nesto drugacije otvorila utakmica. Stvarno nismo imali srece.

Drobnjak po meni jako los.

Pejovic cim se zadihao poceo da pravi greske.

Mica jos uvek daleko od forme.

U drugo bih voleo da vidim Marjanovica i Mesarovica umesto Pejovica i Mice i nekog mladjeg levog beka mada najvise Gakua jer je prosao pripreme sa ekipom.

 

Dresovi TOP. Očekivao sam da budu nešto kao trenerice, ali su baš dobri! 

Sve se slažem sa tobom oko izmena!

  • +1 1
Link to comment

Dobra igra, na našu žalost bez golova u protivničku mrežu. Dobra utakmica, očekujem protiv Partizana još bolju. Ako ovako igramo, bićemo u vrhu. Možda ne možemo da oariramo najskupljim ekipama, ali glavni smo kandidati za treće mesto. Možda i drugo. Plus kad se vrati Yamkam i ev.Škrbić...

Za stadion su nas iz UEFA ponovo odbili....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment



Dresovi TOP.


Trenutno izgledaju pomalo pijačarski. Dominira reklama kladionice, no kad dodju imena, biće bolje. Grb za nijansu da je manji...u svakom slučaju, rado ču da ga pazarim...gde ?



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Realno odbrana skroz neuigrana, vidielo se da se razmislja ko ce da istrci na loptu a protiv Zvezde ne smes da razmisljas nego da delas.

Svaka analiza je suvisna, sta analizirati kad je odbrana odigrala zajedno nedelju dana. Plus iznudjena postava.

 

Ocigledno je da treba brzi levi bek za Zvezdu i jos par ekipa a za ostale moze i Mladjovic.

Kad se vrati Yamkam ne znam ko ce na levog stopera Tolordava ili on? Ili ce Savic a Yamkam da popunjava rupe po potrebi.

Pejovic je bio dobar 20-25min i onda pocinje sve vise neozbiljno da igra.

U prvom su ostali bili solidni sto se sredine i napada tice.

Mitrovic oducio Gobeljica od fudbala. Petrov se odlicno nosio sa odlicnim stoperima Zvezde.

Dimic pojacanje.

Drugo poluvreme.

Marjanovicu ne mogu ni tri igraca da uzmu loptu. Vidi sve. Ogroman kapital na sredini terena.

Steta sto je izbacio Tomica kod jednog fenomenalnog dugackog pasa a ne bilo kog drugog igraca jer je Tomic umetnik da se ne vidi na terenu. Jedino sto vidim je da sprinta u odbranu ali ni jednu loptu nisam video da je oduzeo. Dimic, Jovanovic pa i Mesarovic su po meni bolje resenje.

Mesarovic usao kada su ekipe stale pa nije mnogo pokazao. Meni se on kao igrac svidja ali mu treba jos malo, to "nesto" da napravi od sebe nekog novog Kataija. Ima dribling, lucidnost, potez, ubrzanje ali nesto jos treba...

Svakako bolje ovakva igra i 4:0 nego bunker i 2:0 bez suta na gol.

Sto Konstantin rece, protiv Partizana imamo cemu da se nadamo. Nisu dobri kao Zvezda, nemaju toliku koncentraciju kvaliteta. Mozda mozemo da iznenadimo?!?!?!

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Sta vam je sa onim gošom sto je branio protiv Zvezde u kupu onomad? Bio je dobar na toj utakmici..

Bio nesto povredjen pa kiksnuo par puta na pripremama a ovaj bio siguran pa za malo dobio prednost u odnosu na njega.

Inace preziva se Dujmovic

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...