Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

11 hours ago, Covekizstruke said:

Najiskrenije, mnoge loše stvari potiču od jednog jedinog čoveka u klubu koji vedri i oblači bez dovoljnog znanja i informisanosti ostalih. Mnoge loše odluke koje se nikome ne sviđaju potiču odatle. Mnogo je gorak ukus kad se i te lepe stvari ponište zbog takvih odluka pojedinaca, mnooogo. Mislim da svi znamo o kome se radi. 

Ono uvek tako biva. Samo se bojim da odluke ne donosi tatko a da ih ovaj samo sprovodi?!?!?!

Ako ih taj donosi onda jos ima i cemu da se nadamo. Ako ga smene mozda dodje i neko kasvetniji a u ovom drugom slucaju mora tuto kompleto da se menja...

Link to comment
22 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ono uvek tako biva. Samo se bojim da odluke ne donosi tatko a da ih ovaj samo sprovodi?!?!?!

Ako ih taj donosi onda jos ima i cemu da se nadamo. Ako ga smene mozda dodje i neko kasvetniji a u ovom drugom slucaju mora tuto kompleto da se menja...

Da ih donosi tatko dotični ne bi branio kontaktiranje tatka . A  branio je i Grozdiću i Dmitroviću  i Žandarmercu da zovu tatka  , ljudima koje nije on doveo nego tatko. . . Zašto bi to branio kad je te iste tatko dovodio ? Odgovor je logičan

Link to comment

Da se razumemo, ni je ne mog gledam soči ovi mufljuzi po upravu, al očekivati da sezonska karta i dalje za jug košta 1500 din je, u najmanju ruku, infantilno.
Čak i sa ovom jelsunormalniterajupublikusastadiona cenom od 3000, kad se uproseči, ulaz na sve tekme na Čairu u ovoj sezoni sem za predkvalifikacije razigravanja za kvalifikacije grupne faze LE, ispadne da po utakmici ulaz košta manje nego jedan espreso kod ljubibratovi u kazandžisko.

Sent from my MI 6 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment

Milovanovic u Spaniji za 3.500.000e plus bonusi 1.500.000e plus 10%. Nije skrpio tri utakmice

Mitrovic nosilac igre, jedan od najboljih bonusa, igrao konstantno i gotovo sve utakmice i jedva ce prebacimo 500.000e. Ce ripamo do plafon za milionce 🤦

  • +1 1
Link to comment

Da se pogledi razilaze od starta to nikako nije dobro. Sivić kuka za beka a Ćirkovića ne povedoše ni na pripreme. Nešto mi nije jasno. Klub na pripreme treba da vodi ( a i u obavezi je) igrače sa potpisanim ugovorima a ne neke koji dolaze na probu ili neke koji odlaze sa priprema u druge klubove.Najveća glupost je voditi igrače bez ugovora . 

Edited by Gradina
  • +1 1
Link to comment

Golman ?, levi bek?, štoperi verovatno Todorlava i Savić, Aksentijević desni bek. Veza: Pejović, Marjanović, Mića. Krila Mitrović i Dimić, špic Petrov. 

 

Nešto najpribližnije po mom mišljenju.

  • +1 2
Link to comment

Od levih bekova imamo Stajića, Mlađovića i Gakua! 

Mislim da će Mlađović ipak da bude starter. Golman!? Nzm kakav je status Dujmovića, očekujem Drobnjaka!

  • +1 1
Link to comment

Šteta je što u prva dva kola, najjače utakmice, nismo u najjačem sastavu.

Mislim da će Drobnjak biti na golu....

Aksentijević, Mladjović, Savić, Gaku, Marjanović, Pejović, Mića, Dimić, Mitrović, Štulić....

Nije da ja priželjkujem ovaj sastav, ali mislim da će Sivić tako nekako da sastavi...

Sad kad vidim klupu + povredjeni, midlim da možemo da se nadamo 3-4 mestu. Pod uslovom da ostanu Škrbić i Mitrović.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



  • +1 1
Link to comment

Mislim da ce Dujmovic na golu

Aksentije, Tolordava, Savic, Mladjovic

Pejovic, Marjanovic, Mica

Dimic /Tomic/, Mitrovic, Petrov

Link to comment
36 minutes ago, Filozof manijak said:

Za Nišexpress se kae da imaju najluđi vozači u ceo drumski prevoz. :D

 

Nešto mislim da ovaj autobus neće mnogo da se vozi, više će da bude parkiran. Daj Bože da grešim...

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...