Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Interesantan svet i "interesantni predlozi"....na NZV stranici, na pitanje "Ko će na Radnički" interesantan i odgovor:

Spoiler

spacer.png

...jbg...ko zna u koju je on grupu ?

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Interesantan svet i "interesantni predlozi"....na NZV stranici, na pitanje "Ko će na Radnički" interesantan i odgovor:

  Hide contents

spacer.png

...jbg...ko zna u koju je on grupu ?

U grupi poznavalaca šta se radi. Nemoguće da niko ništa ne zna. Nemoguće da su svi loši koji imaju svoj stav a dobri oni koji ga nemaju nego im je napisan . Ah  što nema takvih više. 

Zreo nam je klub za sve institucije od glave do pete. Igračima se duguju pare za plate a bilans se šteluje. Radan je vojnik kluba koji je napustio posaou KC  da bi otvorio ured notara. Sad svi potpisi,  overe ugovora , idu preko njega. Jbg visoka je to filozofija. Niko od igrača ne dobija ugovor nakon overe , ali kod Alete ga je moguće uzeti uz plaćanje takse za izdavanje. Ugovor igrač mora da dobije posle overe jer mu je on tapija na platu bonuse i dokaz za eventualni sudski spor. Do sada kada je neki igrač dizao ugovor klub to nije znao ,a od sada Radan ima uvid za svaki podignuti ugovor , aneks i sl.

  • Hvala 1
Link to comment
Da skrenem malo sa teme, doveli smo Ognjena Ajdara. Znam da se pisalo o tome pa da potvrdimo.
Super...mada na ovom poslednjem prvenstvu nije naš bio neko ko je pravio neku razliku, ali mlad je. Strpljenja...Nadam se da će postati standardni prvotimac.

Inače, ne skrećeš sa teme, ovo je bitnije....[emoji106]



Link to comment
9 hours ago, Boki Nis said:

Kakve veze ovo ima s Radnickim? Niti ima kakvih slicnosti...

Gradina,ja bih reko da bi ti bio najsrecniji covek kad bi mi propali i ponovo ispali u trrecu ligu ,samo da kazes kako si bio u pravu i kako je ova uprava losa?!

Izvini ali kenja mi se od takvih ljudi...prevrsi svaku meru s ovim postom i indirektim pozivom na nasilje u nasem klubu.

Kolko god da u losi,ali ima i puno dobrih stvari koje su uradili za Radnicki!!!

Bravo Boki! Slazem se sa tobom 100 %

Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

 
Nemoj da misliš da je Čuka savršena, nije ni Matijašević bolji od Propadala kad su pare u pitanju. On samo nije veliki selac, nego malo lepše upakovani smrdljivko i to što radi, izgleda kao neki veći nivo, jer su mu dostupne veće pare.
 
 
Naravno da imam. Radan nigde nije ni otišao, vidiš da će tuži Malme. Imam bolju ideju, al prvo treba Srbija da se promeni, a onda ideje kolk'o 'oćeš, ovako ti džabe ideje. Uvek se može zakecujemo s ovo "da vratimo ovog-onog nekog trećeg"...Što misliš da bi Banana bio gori od Propadala. Ja se ne sećam da je on nešto posebno participirao u klub, bio je u Sindjelić pa se upišao od sreće kad su igrali protiv Partizana u Kup, a možda si mislio na doba kad je Teletabis upravljao klubom, kad smo zamalo ispali u ligu da igramo sa Zadrugar i Pralipe ?
 

 

Ali Srbija nece se menja, mafijozi vladaju! Nema nam povratka

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Gradina said:

U grupi poznavalaca šta se radi. Nemoguće da niko ništa ne zna. Nemoguće da su svi loši koji imaju svoj stav a dobri oni koji ga nemaju nego im je napisan . Ah  što nema takvih više. 

Zreo nam je klub za sve institucije od glave do pete. Igračima se duguju pare za plate a bilans se šteluje. Radan je vojnik kluba koji je napustio posaou KC  da bi otvorio ured notara. Sad svi potpisi,  overe ugovora , idu preko njega. Jbg visoka je to filozofija. Niko od igrača ne dobija ugovor nakon overe , ali kod Alete ga je moguće uzeti uz plaćanje takse za izdavanje. Ugovor igrač mora da dobije posle overe jer mu je on tapija na platu bonuse i dokaz za eventualni sudski spor. Do sada kada je neki igrač dizao ugovor klub to nije znao ,a od sada Radan ima uvid za svaki podignuti ugovor , aneks i sl.

Ne bih voleo da se rasplamsavaju ovakvi razgovori ali nekada su nuzni.

Treba reci istinu i treba reci kad je lose, treba kritikovati radi boljih rezultata.

Ja sam mozda naivan pa verujem da je velika vecina ovde za Radnicki, za bolje sutra naseg kluba. Cak mislim da su svi spremni da kritikuju jer svi ocekujemo na dnevnom nivou da vidimo neki pomak.

Razocaravajuce je mnogo toga od stadiona, ja sam se prvi hvatao  i kukao za WC pa me ovde spustali, dupe mi pomerali pa na dalje...

Mozda i naivno verujem da smo cak 99% na istoj strani sa ove teme???

 

Jedino gde se verovatno razlikujemo je stav po pitanju borbe protiv tih problema?

Ja imam dva stava po pitanju kluba.

1. Ne potapati oronuli brod dok si na njemu ako nemas bar malo bolji u koji mozes preci.

2. Ako su u mocvari svi brodovi oronuli i svi ih farbaju da zamaskiraju trulez, sta ja imam od toga sto cu da pokazujem trulez. Hoce li to biti pozitivan primer, hocu li nesto sustinski da promenim? Ako mogu da promenim hocu ako ne mogu onda igramo istu igru?

 

Veciti su najveci trulez, osvajaju titule, crpu novac iz drugih klubova (da ne objasnjavam, pravilo nejednakosti), ne placaju porez vekovima i svi srecni i svi mnogo jaki. Pomahnitalo i staro i mlado iz cele Srbije za njima. U rodnom gradu sramota da navijas za svoj klub. Beograd bi ugasio ostatak Srbije da moze i sve super, blistavo...

 

Necu po svaku cenu da iznosim trulez a pogotovu po cenu da vise nastetim klubu nego sto bih mu pomogao. Posebno kad ne mogu da ocenim sta zaista cinim?

Recimo da upadne ta inspekcija i da recimo zavrsimo u trecu ligu, jesam li ja sustinski pomogao klubu?

Hoce li tada da krene skola, prava selekcija trenera, da se pomalo gradi i doprinosi?

Hoce li ili ce se svi razbezati trbuhom za kruhom?

Hocemo li tavoriti ponovo u nizim ligama deset-petnaest godina dok deca koja stasavaju oblace crne ili crvene dresove?

Svako dete koje zavoli nas klub i obuce nas dres je za mene veliki uspeh i veliki gubitak za svako ispusteno dete.  Jer od svakog tog deteta mozes da se nadas da ce mozda doprineti nesto za ovaj grad? Da ce pozeleti da trenira u svom klubu? Da ce imati koristi i taj Radnicki?

 

Primarno pitanje je sta je cilj i gde nas on zaista vodi???

Ako mozes ti Gradina da mi odgovoris da znam da li da stanem 300% uz tebe?

Moralni principi i nacela su nesto o cemu ne treba raspravljati i tacka.

Jedina stvar kod morala je gde pokusavas da ga uspostavis i kako?

Ako to radis sa ubicama onda je uglavnom jasno da neces nista postici, tu moze samo Bog da pomogne. Ono sto se u takvim samoubilackim misijama gleda jeste da li ce da se narusi i ono sto je do tada bilo dobro?

 

Opsirno sam da bi bio jasan. Nije problem u borbi nego u cilju...

 

  • +1 5
Link to comment
14 hours ago, Gradina said:

U grupi poznavalaca šta se radi. Nemoguće da niko ništa ne zna. Nemoguće da su svi loši koji imaju svoj stav a dobri oni koji ga nemaju nego im je napisan . Ah  što nema takvih više. 

Zreo nam je klub za sve institucije od glave do pete. Igračima se duguju pare za plate a bilans se šteluje. Radan je vojnik kluba koji je napustio posaou KC  da bi otvorio ured notara. Sad svi potpisi,  overe ugovora , idu preko njega. Jbg visoka je to filozofija. Niko od igrača ne dobija ugovor nakon overe , ali kod Alete ga je moguće uzeti uz plaćanje takse za izdavanje. Ugovor igrač mora da dobije posle overe jer mu je on tapija na platu bonuse i dokaz za eventualni sudski spor. Do sada kada je neki igrač dizao ugovor klub to nije znao ,a od sada Radan ima uvid za svaki podignuti ugovor , aneks i sl.

I sve je to jako crno ,tmurno,nista ne valja u klubu.Ne vidi se svetlo na kraju tunela.Ivica uspe sve fudbalere koji dodju da prejebe,neda im sve plate,a tek o bonusima mogu da sanjaju.Prejebotina teska al ih omadjija i niko se ne buni.Svi zadovoljni,cak sta vise dolaze neki novi fudbaleri koji znaju da ih Ivica prejebe,al izgleda vole to.

Dolaze i neki sumnjivi menadzeri ,stalno nam uvale neke amatere...neke lose fudbalere...koji prakticno ne znaju da hodaju kad dodju!Al  ne lezi vraze...opet taj Toncev kralj magijee ,koji opet nesto radi ,baca pasulj ,gleda u kuglu i uspe da od tih fudbalera i uzme neki evro.... 

E sad svi smo mi glupi i ne znamo a ustvari Radnicki ne igra evropu,to je samo nasa fatamorgana!Klub je duzan 6 miliona evra a ne 3 kad te Toncev dosao. Skola fudbala ne postoji,ugaseno je to...Caki je samo maskota ....i tako mozgu u nedogled,al nema potrebe poenta je vidljiva.....

Gradina priznaj da mislis da je za Radnicki spas da se fuzionise sa Sindjelicem!Ispustili mo veliku sansu .....

Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ne bih voleo da se rasplamsavaju ovakvi razgovori ali nekada su nuzni.

Treba reci istinu i treba reci kad je lose, treba kritikovati radi boljih rezultata.

Ja sam mozda naivan pa verujem da je velika vecina ovde za Radnicki, za bolje sutra naseg kluba. Cak mislim da su svi spremni da kritikuju jer svi ocekujemo na dnevnom nivou da vidimo neki pomak.

Razocaravajuce je mnogo toga od stadiona, ja sam se prvi hvatao  i kukao za WC pa me ovde spustali, dupe mi pomerali pa na dalje...

Mozda i naivno verujem da smo cak 99% na istoj strani sa ove teme???

 

Jedino gde se verovatno razlikujemo je stav po pitanju borbe protiv tih problema?

Ja imam dva stava po pitanju kluba.

1. Ne potapati oronuli brod dok si na njemu ako nemas bar malo bolji u koji mozes preci.

2. Ako su u mocvari svi brodovi oronuli i svi ih farbaju da zamaskiraju trulez, sta ja imam od toga sto cu da pokazujem trulez. Hoce li to biti pozitivan primer, hocu li nesto sustinski da promenim? Ako mogu da promenim hocu ako ne mogu onda igramo istu igru?

 

Veciti su najveci trulez, osvajaju titule, crpu novac iz drugih klubova (da ne objasnjavam, pravilo nejednakosti), ne placaju porez vekovima i svi srecni i svi mnogo jaki. Pomahnitalo i staro i mlado iz cele Srbije za njima. U rodnom gradu sramota da navijas za svoj klub. Beograd bi ugasio ostatak Srbije da moze i sve super, blistavo...

 

Necu po svaku cenu da iznosim trulez a pogotovu po cenu da vise nastetim klubu nego sto bih mu pomogao. Posebno kad ne mogu da ocenim sta zaista cinim?

Recimo da upadne ta inspekcija i da recimo zavrsimo u trecu ligu, jesam li ja sustinski pomogao klubu?

Hoce li tada da krene skola, prava selekcija trenera, da se pomalo gradi i doprinosi?

Hoce li ili ce se svi razbezati trbuhom za kruhom?

Hocemo li tavoriti ponovo u nizim ligama deset-petnaest godina dok deca koja stasavaju oblace crne ili crvene dresove?

Svako dete koje zavoli nas klub i obuce nas dres je za mene veliki uspeh i veliki gubitak za svako ispusteno dete.  Jer od svakog tog deteta mozes da se nadas da ce mozda doprineti nesto za ovaj grad? Da ce pozeleti da trenira u svom klubu? Da ce imati koristi i taj Radnicki?

 

Primarno pitanje je sta je cilj i gde nas on zaista vodi???

Ako mozes ti Gradina da mi odgovoris da znam da li da stanem 300% uz tebe?

Moralni principi i nacela su nesto o cemu ne treba raspravljati i tacka.

Jedina stvar kod morala je gde pokusavas da ga uspostavis i kako?

Ako to radis sa ubicama onda je uglavnom jasno da neces nista postici, tu moze samo Bog da pomogne. Ono sto se u takvim samoubilackim misijama gleda jeste da li ce da se narusi i ono sto je do tada bilo dobro?

 

Opsirno sam da bi bio jasan. Nije problem u borbi nego u cilju...

 

Aj dok ne dodje Gradina....

 

Kad već koristiš metafore....AKo ti je zub kvaran i popiješ Caffetin, privremeno si rešio problem, ako popraviš zub, rešio si problem na duže staze, a ako ga izvadiš, rešio si problem zauvek, neće ostale zube da ti pokvari, ali nemaš zub..jbg. E sad, možeš bez jednog, bez dva, ali ako nemaš pola zuba, slabo i nekvalitetno žvaćeš, imaš problem s varenjem, prejebeš želudac......šta kaže doktor ?

 

Šta bi sa Ajderom....nismo ga valjda odmah poslali u Surdulicu ?

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Aj dok ne dodje Gradina....

 

Kad već koristiš metafore....AKo ti je zub kvaran i popiješ Caffetin, privremeno si rešio problem, ako popraviš zub, rešio si problem na duže staze, a ako ga izvadiš, rešio si problem zauvek, neće ostale zube da ti pokvari, ali nemaš zub..jbg. E sad, možeš bez jednog, bez dva, ali ako nemaš pola zuba, slabo i nekvalitetno žvaćeš, imaš problem s varenjem, prejebeš želudac......šta kaže doktor ?

 

Šta bi sa Ajderom....nismo ga valjda odmah poslali u Surdulicu ?

Nisi ni ti los s metafore!;)  Kad smo vec kod zuba.....Mozda taj zub nije za vadjenje,nego za lecenje, to nece preko noci.Prvo se busi,cisti....pa ide jedan lek,pa neki drugi lek i tako to traje i trraje.....bude na pocetku malo bolje,al boli jaucemo ,koprcamo se ...Treba malo vise vremena da e sve sanira.  Klub koji propada vise od tri decenije ne leci se za 2,3 ili 4 godine....Tesko da moze ko,a kamo li Toncev!!!  Mnogo su necija velika ocekivanja od njega ,a mi nemamo alternativu !?

  Imamo li?

Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ne bih voleo da se rasplamsavaju ovakvi razgovori ali nekada su nuzni.

 

Najbitnije je da ih ne shvatamo lično.....a mislim da su korisni.

 

4 minutes ago, Boki Nis said:

Nisi ni ti los s metafore!;)  Kad smo vec kod zuba.....Mozda taj zub nije za vadjenje,nego za lecenje, to nece preko noci.Prvo se busi,cisti....pa ide jedan lek,pa neki drugi lek i tako to traje i trraje.....bude na pocetku malo bolje,al boli jaucemo ,koprcamo se ...Treba malo vise vremena da e sve sanira.  Klub koji propada vise od tri decenije ne leci se za 2,3 ili 4 godine....Tesko da moze ko,a kamo li Toncev!!!  Mnogo su necija velika ocekivanja od njega ,a mi nemamo alternativu !?

  Imamo li?

 

Ja mislim da sam lepo objasnio. Najbitnije je da zub ne tretiramo samo Caffetinom, Analginom, svejedno, a mislim da se to najčešće poteže. Daj da se približimo, razdvojimo "blizance", a što nam pomažu sudije, dovodimo svašta i sistematski uništavamo školu, to je drugo, rešavaćemo, ima vremena.....

 

Znaš li Boki ko je "napravio" najbolje mlade igrače i prosledio ih u Beograd i dalje ? Goci, koji je napravio školu i pokupio skoro sve najbolje po gradu, pre njega Nacional i Miško Jurasović (Andrija Živković npr.) koji je otišao u Čuku i tamo vodio nišku decu, Red Star koji je bio najveća škola fudbala u to vreme a kome nisu dali "navijači" fuziju sa Radničkim....zbog imena....sad to radi Popovac, a tamo su Predrag i Nenad Stamenković (ništa protiv njih naravno, naprotiv)...OFK Radnički Niš, otcepljeni FK Radnički Niš, a to nam je baza. Znači, da ponovim, umesto sistematski da podižemo školu, mi je sistematski urušavamo. Možeš na čelu škole da staviš Cakija, Redžu, Deda Vojina, Zajka, Džaju Radosavljevića, personalne promene kakve hoćeš, ali ako ne ulažeš u nju, ništa od posla.

 

Što se igrača tiče...koliko smo igrača doveli, bili nedelju dve pa ih prosledili u Surdulicu. Iskusne igrače kao Makarića koji je bio najbolji strelac, a kod nas bio mesec-dva pa je procenjeno da je neadekvatan za naš tim. Kjeremeha, od mladjih igrača, dve nedelje bio tu, pa dat tamo kao "netalentovan"....Ima puno stavri, da ne davim....

 

Alternativa mora da postoji...šta ako Tončev reši sutra da ode, da se posveti svom privatnom biznisu, daleko ga bilo razboli se i da ne pominjem neke druge gluposti....će ugasimo klub ? 

 

Da ne ispadne da smo nezahvalni, rezultate imamo.....Caffetin je delovao ;)

  • +1 3
Link to comment

Zaboravih sitnicu jednu, ako je sitnica, ali doprinosi nekoj sveopštoj slici. Naši golmani Koja i Ilić. Da se ne vraćam unazad na neke druge, ali ovo je nekako u sticaju i kratkom vremenskom periodu. Golmani koji su prošli sve selekcije kluba i reprezentacije Srbije...i odjednom za njih nema mesta. Koja je išao na pozajmice, u Pirot npr. gde je ostavio dobar utisak. Maltene su plakali, bacali drvlje i kamenje na nas jer smo ga uzeli nazad pre vremena. Nije dobio priliku kako je zaslužio, a kad je i dobijao, u Kupu i sl. nije se obrukao. Gledasmo ga u baražu kod ovih mafijoza IMT, odličan. Ilić takodje, brani za reprezentaciju i odjednom se pojavljuje Dujmović, godinu dve stariji....nešto tu nije kako treba ???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...