Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 minutes ago, Gradina said:

Ko se posle povrede vratio u  ekipu ? Ja ne pamtim , al pamtim ko sve nije.  Neka me neko demantuje. . .

Yamkam se vraća sigurno, kao Haska kad je imao mononukleozu!

A što se Škrbića tiče nisam optimista uopšte! Voleo bih da grešim!

Link to comment

Poznato  je da klub povredjene ostavlja na cedilu. Sticajem takvih okolnosti sami se finansijski leče oporavljaju . . . Apostolović Živković Petrović Škrbić. . .

Link to comment
34 minutes ago, Gradina said:

Slovenci znaju šta raditi sa lošom upravom

 

Verovatno znaju boljeg ko ce da dodje?!?!?!

Link to comment
37 minutes ago, Gradina said:

Slovenci znaju šta raditi sa lošom upravom

 

Kakve veze ovo ima s Radnickim? Niti ima kakvih slicnosti...

Gradina,ja bih reko da bi ti bio najsrecniji covek kad bi mi propali i ponovo ispali u trrecu ligu ,samo da kazes kako si bio u pravu i kako je ova uprava losa?!

Izvini ali kenja mi se od takvih ljudi...prevrsi svaku meru s ovim postom i indirektim pozivom na nasilje u nasem klubu.

Kolko god da u losi,ali ima i puno dobrih stvari koje su uradili za Radnicki!!!

Edited by Boki Nis
dodatak tekstu
Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Kakve veze ovo ima s Radnickim? Niti ima kakvih slicnosti...

Gradina,ja bih reko da bi ti bio najsrecniji covek kad bi mi propali i ponovo ispali u trrecu ligu ,samo da kazes kako si bio u pravu i kako je ova uprava losa?!

Izvini ali kenja mi se od takvih ljudi...prevrsi svaku meru s ovim postom i indirektim pozivom na nasilje u nasem klubu.

Kolko god da u losi,ali ima i puno dobrih stvari koje su uradili za Radnicki!!!

Loše si razumeo. Htedoh da pokažem cirkus u Deželi . A to što ti imaš takve insuinacije  da ja na nešto pozivam to je do tebe.  Fudbal je svuda oko nas

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Verovatno znaju boljeg ko ce da dodje?!?!?!

Poenta je što brane Prosinečkog i što su stali iza njega. Afera traje već par dana. No neki su ograničeni pa ne prate pa rekoh da podelim. Sad me pa drugačije protumačiti neki ....

Link to comment
34 minutes ago, Gradina said:

Poenta je što brane Prosinečkog i što su stali iza njega. Afera traje već par dana. No neki su ograničeni pa ne prate pa rekoh da podelim. Sad me pa drugačije protumačiti neki ....

Ja sam ispratio ovo bez ogranicenja sa Olimpijom. Zakljucak sam doneo po osnovu tvojih stavova gde ni jedan nije bio pozitivan.

Ja sam to shvatio da si negde u licnom klinču sa upravom ili nekim pojedincem sto je ok. Moj neki licni osecaj ali sam ocigledno lose protumacio gde si i ti pomalo zasluzan.  Takodje je ok da i ja kao navijac isto kao i ti iznesem svoj stav.

Moj stav je zaista mnogo zamerki na racun uprave ali ne zelim da pucamo sebi u noge.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ako se na neki način delimo, bilo bi odprilike ovako:
 
1. Ne valja ništa u klubu i samim tim, što gore to bolje.
2. Greši Uprava, ali imamo rezultate, pa je stav balansiran....i kritikujemo i slavimo.
3. Ne interesuje me Uprava, nek rade šta oće, samo da budemo u vrhu, play off, Evropa
4. Ne interesuju me rezultati, kao primarna stvar, to je i onako politika danas za sutra. Na duže staze, raspad, pre ili kasnije.
 
Šta nas navodi na sveopšti zaključak stanja u klubu.
 
- Sastav-ekipa. Kvalitet igrača i kako se dolazi do njih.
- Razvoj škole fudbala kluba i afirmisanja igrača iz iste.
- Skautiranje "nada" sa regiona i šire.
- Stadion - sve što je sadržaj i funkcionisanje istog.
- Marketing, dresovi i klupske džidže-midže, dostupnost informacija, transparentnost vodjenja kluba.
- Navijači...organizovanje navijača, saradnja s njima i organizacija utakmica
 
Ovo su neki minimumi, verovatno sam nešto zaboravio da istaknem, ali se možda sadrži u navedenom. Tako se i generalno opredeljujemo u koju od ove četiri grupe spadamo (možda još neka)....ali sve nam je zajedničko, Radnički....mislite o tome.
 


Link to comment
26 minutes ago, Constantin said:

Ako se na neki način delimo, bilo bi odprilike ovako:
 
1. Ne valja ništa u klubu i samim tim, što gore to bolje.
2. Greši Uprava, ali imamo rezultate, pa je stav balansiran....i kritikujemo i slavimo.
3. Ne interesuje me Uprava, nek rade šta oće, samo da budemo u vrhu, play off, Evropa
4. Ne interesuju me rezultati, kao primarna stvar, to je i onako politika danas za sutra. Na duže staze, raspad, pre ili kasnije.
 
Šta nas navodi na sveopšti zaključak stanja u klubu.
 
- Sastav-ekipa. Kvalitet igrača i kako se dolazi do njih.
- Razvoj škole fudbala kluba i afirmisanja igrača iz iste.
- Skautiranje "nada" sa regiona i šire.
- Stadion - sve što je sadržaj i funkcionisanje istog.
- Marketing, dresovi i klupske džidže-midže, dostupnost informacija, transparentnost vodjenja kluba.
- Navijači...organizovanje navijača, saradnja s njima i organizacija utakmica
 
Ovo su neki minimumi, verovatno sam nešto zaboravio da istaknem, ali se možda sadrži u navedenom. Tako se i generalno opredeljujemo u koju od ove četiri grupe spadamo (možda još neka)....ali sve nam je zajedničko, Radnički....mislite o tome.
 

 

Ovo si lepo sve rekao.

Ja bih dodao samo jedno.

Koja nam je alternativa i sta od nje mozemo bolje da ocekujemo?

Mislim da je ovo kljucno pitanje?

Svi bi mi vise-manje voleli da funkcionisemo kao Cuka i to je pravi i zdravi primer kako treba funkcionisati.

 

 

Link to comment
Ovo si lepo sve rekao.
Ja bih dodao samo jedno.
Koja nam je alternativa i sta od nje mozemo bolje da ocekujemo?
Mislim da je ovo kljucno pitanje?
Svi bi mi vise-manje voleli da funkcionisemo kao Cuka i to je pravi i zdravi primer kako treba funkcionisati.
 
 
 
Nemoj da misliš da je Čuka savršena, nije ni Matijašević bolji od Propadala kad su pare u pitanju. On samo nije veliki selac, nego malo lepše upakovani smrdljivko i to što radi, izgleda kao neki veći nivo, jer su mu dostupne veće pare.
 
Da vratimo Radana,Bananu ili Baneta....Ili imate neku bolju ideju?
 
Naravno da imam. Radan nigde nije ni otišao, vidiš da će tuži Malme. Imam bolju ideju, al prvo treba Srbija da se promeni, a onda ideje kolk'o 'oćeš, ovako ti džabe ideje. Uvek se može zakecujemo s ovo "da vratimo ovog-onog nekog trećeg"...Što misliš da bi Banana bio gori od Propadala. Ja se ne sećam da je on nešto posebno participirao u klub, bio je u Sindjelić pa se upišao od sreće kad su igrali protiv Partizana u Kup, a možda si mislio na doba kad je Teletabis upravljao klubom, kad smo zamalo ispali u ligu da igramo sa Zadrugar i Pralipe ?
 


Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...