Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

15 hours ago, El pibe said:

Jel moze neko da napravi graficki prikaz prvih 11

Biće dosta rotacija. Sve zavisi kad se skroz oporave Škrbić i Yamkam.. I najveća dilema su centralni bekovi, ostalo mislim da bi ovako trebalo da izgleda. Čekamo da vidimo ko će još da otpadne. Dobra stvar je što na svakoj poziciji imamo zamenu i niko od igrača se neće opustiti jer niko nije siguran starter (sem verovatno Mitrovića i Marjanovića). Nešto se sigurno dešava sa Dujmovićem, on je još protiv Partizana navodno imao neku "povredu" i u Sloveniji je od 5 utakmica branio cela dva poluvremena..rsn.thumb.jpg.8e0dd9da147d46ece92af691e5936116.jpg

Link to comment

Pokriveni smo na svim pozicijama sasvim solidnim kvalitetom i ko god da bude starter ili udje sa klupe gotovo da je sve jedno.

Mitrovic kao bonus i Marjanovic odskacu, ostalo moze da se rotira.

Ne svidja mi se sto nema mnogo Mesarovica bas sam mislio da ce ovo da bude njegova sezona.

I mala ispravka, Mica uz ovu dvojicu gore ako uhvati formu. Mislim da ce da bude i starter na sredini uz Marjanovica i Pejovica.

Link to comment

Šta znamo posle ovih priprema . . .

NIŠTA.

Youtube kanal ne radi

Marjanović došao

Mitrović na izlazu

Škrbić Dujmović takodje

Yamcam misterija

Maštamo o Mudrinskom

Nadamo se nekoj ekipi bez skautinga.

Očigledno je da Aca ex kapiten , oteran pa vraćen , ko onomad Caki iz autobusa ( retki to znaju ) nije dorastao funkciji SD

 

Link to comment
8 hours ago, cvetanovic17 said:

Biće dosta rotacija. Sve zavisi kad se skroz oporave Škrbić i Yamkam.. I najveća dilema su centralni bekovi, ostalo mislim da bi ovako trebalo da izgleda. Čekamo da vidimo ko će još da otpadne. Dobra stvar je što na svakoj poziciji imamo zamenu i niko od igrača se neće opustiti jer niko nije siguran starter (sem verovatno Mitrovića i Marjanovića). Nešto se sigurno dešava sa Dujmovićem, on je još protiv Partizana navodno imao neku "povredu" i u Sloveniji je od 5 utakmica branio cela dva poluvremena..rsn.thumb.jpg.8e0dd9da147d46ece92af691e5936116.jpg

Svidja mi se....daj link ?

Link to comment
Sam sam pravio u fotošopu, nisam preko neta
Idi bre...sa sve foto-šop [emoji14]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Ček malo...mi sve utakmice, do ove poslednje smo igrali u Macronu....kam Beltona ? neka fotografija?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ček malo...mi sve utakmice, do ove poslednje smo igrali u Macronu....kam Beltona ? neka fotografija?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Brada samo trenerkice pokazao, od dresovi još ni d nema..

Link to comment
Brada samo trenerkice pokazao, od dresovi još ni d nema..
Nema ni neka fotka na net-u iz regularne prodavnice?

Će bude valjda neka rasprodaja u Macron...[emoji6]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
48 minutes ago, Constantin said:

Nema ni neka fotka na net-u iz regularne prodavnice?

Će bude valjda neka rasprodaja u Macron...emoji6.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

Ako ne bude u prodavnici biće kod brade 🤣🤣🤣

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...