Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Just now, onajodozgovidisve said:

agregat se dovuče pa tandrče za linglong ligu. drugačije njama

Što se tiče reflektora, sad je još i dobro....jedno vreme je bilo ko "na sveću" da se igra....

Sećam se jednom, kad je Radnički igrao na Željinom stadionu....nešto ga naoblačilo, stuštilo i pokojni Gavra izda naredjenje..."pali reflektori"...upališe se reflektori i sudija prekine utakmicu. Kaže sudac...gasi reflektori, će oslepimo.....nije što su jaki, nego što svaki onaj top vodi svoju politiku, pa polovina reflektora bije igračima u oči. Refletori su valjda samo okačeni i od prilike naštelovani, pa zato i tako svetle...

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Samo nemoj da nas Radan zastupa....:D

Kakva glupost da ih tuže.Jedno su pregovori drugo potpisivanje predugovora. Nema ništa od tužbe .Bolje da gledaju kako da izbegnu tužbe od strane naših igrača. Kako sam obavešten biće tužbi na našu štetu

Link to comment
Kakva glupost da ih tuže.Jedno su pregovori drugo potpisivanje predugovora. Nema ništa od tužbe .Bolje da gledaju kako da izbegnu tužbe od strane naših igrača. Kako sam obavešten biće tužbi na našu štetu
Ako je ona otkupna klauzula u ugovoru, može samo da im počeškaju....da ne troše pare na taksu. Nije to FSS...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Constantin said:

Ako je ona otkupna klauzula u ugovoru, može samo da im počeškaju....da ne troše pare na taksu. Nije to FSS...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Tako je. Ma taj tekst je pokušaj kontre ali ne pita se FSS nego FIFA  tamo nema Tončeva Drvceta i Kokezinih korena Gajbe i sličnih koji na žalost još drmaju kavez

Link to comment

Ako je neki "pravnik" stavio u ugovor klauzulu "vise od 500.000e" i sad hoce da ih tuzi sto hoce da daju 500.001e, taj pod hitno da vrati diplomu i da zaduzi jedno konopce 🤦

 

  • +1 4
Link to comment

Kiselo drvo niklo iza klupu za domaći igrači, vodu nemamo de da pijemo na stadion, na poluvreme zamočavamo zidovi od zatarabljeni vecei, ovamo se zalupavate sa led reklame...
Jebo vas dr.Radan da vas jebo

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Kiselo drvo niklo iza klupu za domaći igrači, vodu nemamo de da pijemo na stadion, na poluvreme zamočavamo zidovi od zatarabljeni vecei, ovamo se zalupavate sa led reklame...
Jebo vas dr.Radan da vas jebo

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Bar znamo kuj zamočava zidovi....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kiselo drvo niklo iza klupu za domaći igrači, vodu nemamo de da pijemo na stadion, na poluvreme zamočavamo zidovi od zatarabljeni vecei, ovamo se zalupavate sa led reklame...
Jebo vas dr.Radan da vas jebo

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Znam ja šta će te vrati na topic....:D

  • +1 2
Link to comment



Kiselo drvo niklo iza klupu za domaći igrači, vodu nemamo de da pijemo na stadion, na poluvreme zamočavamo zidovi od zatarabljeni vecei, ovamo se zalupavate sa led reklame...
Jebo vas dr.Radan da vas jebo

Sent from my MI 6 using Tapatalk




Ako ti se pije voda na stadion onda mora da jedeš poluslane semke koje dodatno zaslanjuješ nežnim dodirima semke i palca te kažiprsta ruke kojima si prethodno zamočavao zidove. Dobro poznata taktika semenkara kako da uštede na solju. Drvo je tu da baca lad, igramo dnevne utakmice ne zato što nema struja nego što smo si mi južnjaci poznati ekolozi. Energy efficiency na stadion udarilo u najtamniju zelenu. Od uredjaja na stadionu se pali led lampa za novinare ako slučajno padne mrak kad je konferencija i kad preTsedništvo treba da pošalje neki demanti ili saopštenje sa lokalnog računara, zaključanog na tajnoj lokaciji u drevnim katakombama koje vekovima prolaze ispod travnate površine stadiona Čair, a spajaju se sa podzemnim autoputevima koji spajaju drevne civilizacije i to samo kad u retkim situacijama kada ih mrzi da odu u Pležr i iskoriste blagodeti lokalnog fri wajfaja. Plus da upališ nepostojeće prskalice pa pride nepostojeće reflektore pa eventualno neki neukaljani bojler pa reklame...bah, i malo dete zna da struja i voda ne idu zajedno.
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...