Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Just now, Constantin said:

Nego, sad nešto gledam, mi imamo ovog mladog Čačanina na klupi celu sezonu, a mučili smo se sa Štulićem, Pavlovim i Kasalicom.

 

Čačanin 🤣🤣🤣 možda je tu pro forme platu da prima i da je deli. 

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Čačanin 🤣🤣🤣 možda je tu pro forme platu da prima i da je deli. 

Ne znam da li je ove godine "bonus" ali bar daje golove...malo mi je "lepršav" ali ko zna....

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ne znam da li je ove godine "bonus" ali bar daje golove...malo mi je "lepršav" ali ko zna....

Bonusi su 2001 i mladji a on je 2003-će

  • Hvala 1
Link to comment

Za stadion sam pogrešna adresa, to samo verovatno ovi iz kluba znaju. Za led reklame pa tek. Mislio sam više na pitanja iz sportskog domena, rećiću šta znam  (a ne znam baš mnogo očigledno u odnosu na neke druge ovde koliko vidim 😂)

 

 

 

Edited by Covekizstruke
Link to comment
6 hours ago, Boki Nis said:

Da sagledamo dosadasnji odradjen prelazni rok...

ODBRANA

OTISLI:   Vujadinovic,Bjelicic,Stankovic       DOSLI:   Gaku i Stajic  

U odbrani milim da nimo jos nadoknadili odlazak Vujadinovica ,ali Jamkam i Savic u odlican par centalnih bekova tako da dolakom Stajica mozda smo dobili na kvalitetu jel Bjelici je definitvno bio jedan od losijih igraca kod nas u odbrani.Na levom beku je otisao Stane kome se vidi da je mnogo izgubio na brzini i nije ni nalik onoj igri kad je odlazio prvi put.Doso je mladi francuz koji moze biti iznenadjenje kao Jamkam ,i nadam se da ce opet ubosti s njim.  Ocekujem jos jednog kvalitetnog stopera ,ali mozda pred kraj prelaznog roka.

SREDINA

OTISLI: Kovacevic   DOSLI:  Marjanovic

Dva razlicita tipa igraca i milim da smo tu mnogo dobili .  Kovacevic jete bio radilica na terenu ali nimo imali pravog kreativac.Sad ga imamo

NAPAD

OTISLI:Pavlov,Kasalica  DOSLI: Petrov i Dimic

Mislim da je ovde ocigledno da smo mnogo jaci s ovim igracima koji su dosli

 

Rezime je da mislim da smo ojacali ekipu u odnosu na onu koja je zavrsila prvenstvo i da ima dobar potencijal.Treba nam jos par kvalitetnih igraca da bi konkurencija bila jaca i da budemo na mnogo boljem nivou nego prosle godine...

 

To je negde i moje misljenje.

Slabiji smo za Vujadinovica u odbrani a poziciju levog beka tek treba da vidimo da li smo pojacali.

Ako se novajlije ne dokazu prvi izbor ce ponovo biti Mladjovic pa smo na isto.

 

Zadnji vezni ce verovatno igrati Pejovic, ono kao cistac sto je Tenk bio jer Marjanovic tesko da moze da se trka. Tu je Marjanovic ako moze to da igra i Yamkam koji ne zna gde ce pre da zatvara jer je prva opcija za desnog beka umesto Aksentija, pa stoper ...

Odlazak tenka otvorio malu rupu u sredini po meni ali dolazak Marjanovica je +++++

 

Napad jeste kasvetniji za ove igrace plus Skrbic ako ostane i kad udje u formu.

 

Ono najvaznije, ostali su skoro svi igraci na okupu, ceo kostur - Vujadinovic i Tenk. Ne secam se kada se to zadnji put desilo i to je ogromna prednost.

Jos jedna velika prednost jeste sto ce igraci koji su dosli kasno u zimskom prelaznom proci pripreme. Videlo se koliko je falila snaga npr. Jovanovicu.

Ne znam koliko ste primetili ali Mica nije bio isti igrac u drugom delu. Nije pravio razliku. Ako ga Sivic vrati u formu obavice veliki posao.

 

Ostaje da Sivic dobro pripremi i uigra tim i pametno nasteluje formu. Cekamo da vidimo koliko je vičan?

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

1. Nista se ne radi oko stadiona. ne mora da se pita neko iznutra, vidi se.

2. Beltona ide direktno sa proizvodjacem, nikakvi lokalni muvatori, pitajte Bradu da li je zadovoljan.
3. Stavljanin nije tu, bio u omladincima, igrao u ekipi, otisao.
4 Za led reklame treba jaka struja, stadion je nema. Agregat nema.
5. Skrbic, po Instagramu, tek pocinje da pipka loptu, deluje da jos 2 meseca nije blizu prvog tima.
6. Ovi sto nesto vise znaju su su povukli s foruma. 

Ovolko se prikupilo pitacujci okolo i promatrajuci, 
 

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, onajodozgovidisve said:

Za led reklame treba jaka struja, stadion je nema. Agregat nema

Ako nema za led  koji vuče najmanje struje onda da ga &$#@

Link to comment
40 minutes ago, Gradina said:

Ako nema za led  koji vuče najmanje struje onda da ga &$#@

dnevne utakmice traže 90-100 kW za led ekrane.
nocne nekih 15-20 kW

Stvarno da ga $&)"($&...

 

Link to comment
1 hour ago, onajodozgovidisve said:

dnevne utakmice traže 90-100 kW za led ekrane.
nocne nekih 15-20 kW

Stvarno da ga $&)"($&...

 

Da u pravu si  100 kw troši za 200 metara kvadratnih u dnevnom režimu. 

Potrošnja u noćnom ili u danu bez sunca se kreće od 175-250 w/m kvadratnom a po danu suncem obasjana je 500 w/m kvadratnom.

Jbg nisam ni mislio da ceo krug naprave  to bi onda bilo i 200 kw

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Da u pravu si  100 kw troši za 200 metara kvadratnih u dnevnom režimu. 

Potrošnja u noćnom ili u danu bez sunca se kreće od 175-250 w/m kvadratnom a po danu suncem obasjana je 500 w/m kvadratnom.

Jbg nisam ni mislio da ceo krug naprave  to bi onda bilo i 200 kw

Nije valjda da se samo nama ne isplati ? Jeste da ne možemo da se merimo sa stadionima u državi Beograd, jer oni tamo navuku za reklamu bogate sponzore, ali valjda bi mogli malo i mi da odradimo nešto....na kraju krajeva i ta potrošnja struje se naplati.

 

Slično kao sa semaforima.....svi mogu da kupe one Kineze, Lučani, Kruševac i evo već nekoliko godina svi rade. Mi smo dobili na poklon od naše niške firme i uvek, bar jednom, nešto fali. Sa velikom nebrigom se suočavamo sa svim što je vezano za stadion. A malo fali da sve bude u funkciji. Koliko košta da se obrišu stolice, a ne kad odeš "vekovna prašina" na njima. Voda nema, ne može da se unese flašica...WC ne radi, ali to ne sprečava da se izmoča ko gde stigne, a Bogami da se iskenja ako ga pripne. Da se skinu stolice sa severa, a ne da nam prestoničari i domaći polutani pokrše sve kad dodju.

 

Kao što je malo inicijative i para trebalo da se dovede struja u novinarsku ložu. Nit je koštalo bog-zna-šta, nit je oduzimalo nekog vremena i angažovanja svetskih stručnjaka. Ko je imao prilike mogao je da vidi kako izgledaju lože...od Kruševca do Milanovca. Konkurentna nam je bila samo u Surdulicu, ali je i ona bolje izgledala.

 

A ima sposobnih ljudi, koji bi u marketinškom smislu pokrili trošak. AKo je svojevremeno Andrija Ready uspeo da "navuče" Pazarca koji šije farmerke da se reklamira na našem stadionu, može svako. Nije glup Pazarac da skapira da mu to neće povećati proizvodnju i prodaju, ali marketing je učinio svoje. Ne mora da se čeka samo država da naredi kladionici da se istakne mušema.

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Nije valjda da se samo nama ne isplati ? Jeste da ne možemo da se merimo sa stadionima u državi Beograd, jer oni tamo navuku za reklamu bogate sponzore, ali valjda bi mogli malo i mi da odradimo nešto....na kraju krajeva i ta potrošnja struje se naplati.

 

Slično kao sa semaforima.....svi mogu da kupe one Kineze, Lučani, Kruševac i evo već nekoliko godina svi rade. Mi smo dobili na poklon od naše niške firme i uvek, bar jednom, nešto fali. Sa velikom nebrigom se suočavamo sa svim što je vezano za stadion. A malo fali da sve bude u funkciji. Koliko košta da se obrišu stolice, a ne kad odeš "vekovna prašina" na njima. Voda nema, ne može da se unese flašica...WC ne radi, ali to ne sprečava da se izmoča ko gde stigne, a Bogami da se iskenja ako ga pripne. Da se skinu stolice sa severa, a ne da nam prestoničari i domaći polutani pokrše sve kad dodju.

 

Kao što je malo inicijative i para trebalo da se dovede struja u novinarsku ložu. Nit je koštalo bog-zna-šta, nit je oduzimalo nekog vremena i angažovanja svetskih stručnjaka. Ko je imao prilike mogao je da vidi kako izgledaju lože...od Kruševca do Milanovca. Konkurentna nam je bila samo u Surdulicu, ali je i ona bolje izgledala.

 

A ima sposobnih ljudi, koji bi u marketinškom smislu pokrili trošak. AKo je svojevremeno Andrija Ready uspeo da "navuče" Pazarca koji šije farmerke da se reklamira na našem stadionu, može svako. Nije glup Pazarac da skapira da mu to neće povećati proizvodnju i prodaju, ali marketing je učinio svoje. Ne mora da se čeka samo država da naredi kladionici da se istakne mušema.

Bravo Constantin, sve si u pravu!

KAD IMA VOLJE IMA I NACINA.

  • Hvala 1
Link to comment

ljudi, kako pricaju elekricari - NEMA te struje na stadionu, ni reflektore ne ukljucuju na max, ne sme da se podigne sve jer ispada sistem. to je problem. Na stadion nikad nije dovedena dovoljno jaka elektro instalacija i nije adekvatno snabdeven strujom.

  • +1 1
Link to comment
Just now, onajodozgovidisve said:

ljudi, kako pricaju elekricari - NEMA te struje na stadionu, ni reflektore ne ukljucuju na max, ne sme da se podigne sve jer ispada sistem. to je problem. Na stadion nikad nije dovedena dovoljno jaka elektro instalacija i nije adekvatno snabdeven strujom.

I to je tačno.....sećamo se da je svojevremeno išao kabl od Hale. Bivši nam preCednik, kad je postavljen za direktora Distribucije, prvo isključio struju, pa posle razvlaćio kabl. Ali, čini mi se, da na nekoj utakmici  je bilo tih reklama ??? Ne znam, možda su tad uvideli problem....ali eto...i to treba staviti na spisak rešavanja...ne mora baš na vrhu, ali.....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...