Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

10 hours ago, Boki Nis said:

Koliko znam ugovor sa Macronom je istekao i sve je dogovoreno s drugim sponzorom, a to je Beltona. Samo Treb da se ozvaniči ta saradnja...
Ako su tačne inf....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Pozdravljam dolazak Beltone.

Edited by El pibe
Link to comment

Da sagledamo dosadasnji odradjen prelazni rok...

ODBRANA

OTISLI:   Vujadinovic,Bjelicic,Stankovic       DOSLI:   Gaku i Stajic  

U odbrani milim da nimo jos nadoknadili odlazak Vujadinovica ,ali Jamkam i Savic u odlican par centalnih bekova tako da dolakom Stajica mozda smo dobili na kvalitetu jel Bjelici je definitvno bio jedan od losijih igraca kod nas u odbrani.Na levom beku je otisao Stane kome se vidi da je mnogo izgubio na brzini i nije ni nalik onoj igri kad je odlazio prvi put.Doso je mladi francuz koji moze biti iznenadjenje kao Jamkam ,i nadam se da ce opet ubosti s njim.  Ocekujem jos jednog kvalitetnog stopera ,ali mozda pred kraj prelaznog roka.

SREDINA

OTISLI: Kovacevic   DOSLI:  Marjanovic

Dva razlicita tipa igraca i milim da smo tu mnogo dobili .  Kovacevic jete bio radilica na terenu ali nimo imali pravog kreativac.Sad ga imamo

NAPAD

OTISLI:Pavlov,Kasalica  DOSLI: Petrov i Dimic

Mislim da je ovde ocigledno da smo mnogo jaci s ovim igracima koji su dosli

 

Rezime je da mislim da smo ojacali ekipu u odnosu na onu koja je zavrsila prvenstvo i da ima dobar potencijal.Treba nam jos par kvalitetnih igraca da bi konkurencija bila jaca i da budemo na mnogo boljem nivou nego prosle godine...

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Kontraverzni Dejan Veljković BELTONA

Ajde ne mrači...vidiš da se "struka" snebiva.....ajde be @Covekizstruke gukni....šta je sa stadion, ide li nekako....jel ovaj Arauho onaj što bio u Zvezdu....el će uspemo ispred Vošu da uzmemo Ajdara....i ako znaš za još nekog, radi smo da čujemo....ako se može, ako ne, će sačekamo. I zna li se u kakvom je stanju Škrbić i u kakvom je blagostanju?

Link to comment
30 minutes ago, Covekizstruke said:

Biće i logo za 100 godina kluba i druge aktivnosti, zaboravih da napišem. Ako vas još nešto interesuje pitajte 😀

Hocemo li imati napokon led

reklame???

Link to comment
31 minutes ago, Covekizstruke said:

To je kondicioni trener. Mitrović je potpisao novi ugovor skoro, samim tim moguće je i da nema više klauzule. I da, mnogo se mrači ovde ljudi, pustite da vreme pokaže svoje.

 

32 minutes ago, Covekizstruke said:

nema više klauzule.

Ima  i opcija  otkupa je 500 000 €

Link to comment
Just now, El pibe said:

Hocemo li imati napokon led

reklame???

Ja mislim ako bude neki sponzor.....ali biće za LK....tu se muvaju "marketinški stručnjaci" - reklamomejkeri...a za ligu teško. Još će visu mušeme na Istok, a Hotel NAIS na centralu...

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

Kontraverzni Dejan Veljković BELTONA

Da je bio Adidas ti bi opet nao neki problem ?.... 

Ok je da nekad nesto ne valja i da  kritikuje,ali je nemoguce da nikad nista ne valja i da se trazi dlaka u jajetu....

Apropo Beltone ,ja sam mislio da je to Holandski brend,a ne nas i tog pomenutog gospodina?

Link to comment
1 minute ago, Boki Nis said:

Da je bio Adidas ti bi opet nao neki problem ?.... 

Ok je da nekad nesto ne valja i da  kritikuje,ali je nemoguce da nikad nista ne valja i da se trazi dlaka u jajetu....

Apropo Beltone ,ja sam mislio da je to Holandski brend,a ne nas i tog pomenutog gospodina?

Adidas je zakon

Link to comment

Ce bude i Adidas kad za to dodje vreme....

Za dve-tri godine kad se borimo za grupnu fazu lige sampiona na novom Cairu s 22328 gledalaca:vermez3:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Boki Nis said:

.....na novom Cairu s 22328 gledalaca

Ma mrda li nešto to oko stadion...niko ne zna ili neće da kaže...?

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Ma mrda li nešto to oko stadion...niko ne zna ili neće da kaže...?

Čekaj be da ovi što znaju dobiju dozvolu da kažu. Pa nije više doba Marka Jovanovića pa da ovaj sme da piše pre novinara. Neformalni Markov PR

Link to comment
19 minutes ago, Constantin said:

Ja mislim ako bude neki sponzor.....ali biće za LK....tu se muvaju "marketinški stručnjaci" - reklamomejkeri...a za ligu teško. Još će visu mušeme na Istok, a Hotel NAIS na centralu...

Jaooo kao zonas neki sa te reklame, uzas!

  • Haha 1
Link to comment

Nego, sad nešto gledam, mi imamo ovog mladog Čačanina na klupi celu sezonu, a mučili smo se sa Štulićem, Pavlovim i Kasalicom.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...