Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Sin nekadašnjeg prvotimca Rada. Gledah ga na ovom evropskom prvenstvu. Može da bude alternativa.....
Potpisali smo Stajića, zvezdinog omladinca, koji je bio i u Brodarcu, Grafičaru, Španiji...ova Španija mi kvari niz, Brodarac-Zvezda-Grafičar...

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3518718-radnicki-iz-nisa-radi-punom-parom-meraklije-kompletirale-peto-pojacanje-stize-omladinski-reprezentativac

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Bilo bi dobro da prodaju Mitrovica kao sto su Cumica i Randjelovica da ostane kao i oni do kraja godine ili bar jeseni plus ako ugovore neki procenat od prodaje ali to nasi tesko da ce da urade ...

Link to comment
42 minutes ago, Constantin said:

Sin nekadašnjeg prvotimca Rada. Gledah ga na ovom evropskom prvenstvu. Može da bude alternativa.....
Potpisali smo Stajića, zvezdinog omladinca, koji je bio i u Brodarcu, Grafičaru, Španiji...ova Španija mi kvari niz, Brodarac-Zvezda-Grafičar...

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3518718-radnicki-iz-nisa-radi-punom-parom-meraklije-kompletirale-peto-pojacanje-stize-omladinski-reprezentativac

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Posle Štulića još jedan iz Srbija U 18  ....Imaju sreće što im krštenica nije made in Niš ...

Link to comment

Čini mi se da je većina potpisanih igrača mladjahnih...bar to nije loše.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Čini mi se da je većina potpisanih igrača mladjahnih...bar to nije loše.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Kamo sreće da su našeg omladinskog pogona . 

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Izgleda da su skroz otpisali Cirkovica. Gaku, Stajic i Mladjovic svi igraju i levog beka ili samo levog beka ...

Ćirku istekao ugovor . Zajebali se u  proceni da ima još godinu dana. 

Link to comment
5 hours ago, Constantin said:


 


Zato što ima jakog menadžera i ne mogu da manipulišu s njim. Bile su razne ucene, grejanje klupe bez potrebe i još svašta nešto, da ne pominjem ovde...



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 Kako beše ? Neki bivši igrač Olimpijakosa ako se sećam

Link to comment
 Kako beše ? Neki bivši igrač Olimpijakosa ako se sećam
Predrag Djordjević...a tu je i Lane.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Boki96 said:

Ovaj iznad Marjanovića,između Drobnjaka i Petrova neki novi? Nije Stajić od juče

 

inbound5979138688152496052.jpg

To je kondicioni trener. Mitrović je potpisao novi ugovor skoro, samim tim moguće je i da nema više klauzule. I da, mnogo se mrači ovde ljudi, pustite da vreme pokaže svoje.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Covekizstruke said:

Biće i logo za 100 godina kluba i druge aktivnosti, zaboravih da napišem. Ako vas još nešto interesuje pitajte 😀

Stadion ?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...